Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Women-entrepreneur-profile-picture
10
Satıcı puanı
10

2 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

Fsg Takı

  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Cinsiyet
  6. Renk
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında

Satıcı Hakkında

profile-picture

Ferhan Akdereli / Kurucu / Girişimci Kadın

49 yaşında iki çocuk annesi olarak internette araştırmaya başlayıp girişimci olamaya karar veren Ferhan Akdereli, araştırma aşamasında yurt dışında mıknatısın takılar ve çok farklı alanlar da kullanıldığını gördü. Araştırmalarını daha da derinleştirdiğinde broşların yaygın olarak kullanıldığını Türkiye de ise çok kullanılmadığını fark etti. Tercih edilmemesinin nedenlerinden birinin iğnenin kumaşa zarar vermesi olabileceğini düşünürken iğne yerine mıknatıs kullanmak aklına gelen Ferhan Akdereli malatının nasıl yapılacağı hakkın da bilgileri de edinerek mıknatıslı broş üretip satmaya başladı. Satış sonrası kullanıcılardan gelen olumlu yorumlar ve öneriler üzerine modellerini genişlettiğinde internet vasıtası ile yurt dışından daha fazla talep gelmeye başladı. Bu sayede İlk olarak Avusturya’ya ürün gönderdi. Şu anda yurt içi haricin de Singapur, Malezya, Endonezya, Almanya ve Fransa’dan çok fazla müşterisi bulunmaktadır. Eşinin her alandaki bilhassa imalattaki, büyük oğlumun yabancı dil, küçük oğlumun ise internet ile ilgili konularda ki desteği ile bugünlere geldiğini belirten Ferhan Akdereli şimdiki hedefi ise fuarlar veya organizasyonlara katılarak firmamı yurt dışı ağırlıklı çalışan bir firma haline getirmek. Yurt için de ise üst grup marka ve zincir mağazalar ile çalışabilmek.

Firma Adı Fsg Takı

Mersis No 0648036457700011

Şehir İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön