Julius K9

Can dostunuz köpeğiniz dışarı yürüyüşe çıktığı sırada, veterinere gittiği veya şehirlerarası yolculuk yaptığı anlarda bir tasmaya ihtiyaç duyar. Köpeğinizin boynuna yerleştirdiğiniz tasma estetik bir görünüm sunmanın çok daha ötesine geçer. Öncelikle tasmalar hem sizler hem de can dostunuz için can güvenliği sağlamaktadır. Örneğin; yürüyüş yaptığınız sırada köpeğiniz gördüğü bir kuş, kedi, sincap ya da topun ardına düşmek isteyebilir ve yola atlayabilir. Eğer iri boyutlu bir köpeğiniz varsa bu gibi ani gelişen durumlarda köpeğinizi durdurmak sizler için zorlayıcı olabilir. Bu nedenle Julius k9 gibi kaliteli köpek tasmaları hem köpeğiniz için olduğu kadar yürüyüş süresince sizler için de kullanım kolaylığı ve güvenlik sağlar. Julius k9 tasmaları aynı zamanda eğitim sırasında ve çoklu köpek gezdirmek istediğiniz zamanlarda da kolaylık sağlar. 2 köpeğin aynı anda tek tasma ile yürüyüşe çıkarılmasına izin veren bu tasmalar akıllı tasarımları sayesinde yürüyüş yaparken tasma ve iplerin dolaşıp birbirine karışmasına izin vermez. Bu sebeple eğer 2 tane can dostunuz varsa bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Köpekler ırk, boyut, ense kalınlığı gibi faktörler açısından kendi aralarında farklılık gösterdiği gibi gösterdikleri alerjik reaksiyonlar ve tercihleri açısından da kendi aralarında farklılaşırlar. Örneğin; bazı köpekler kumaş yapısına sahip bir köpek tasmasını kendilerini için konforlu bulabilirken, bazı köpekler, kumaştan tasma takıldığında huysuzlanıp rahatsız olabilir. Julius k9 boyun tasması modelleri sentetik, kumaş, deri ve metal gibi farklı doku malzemelerinden imal edilmiştir, bu sayede köpeğinizin tasma takılıyken rahat edeceği, alerjik reaksiyona yol açmayan, sağlıklı, güvenilir bir tasma modelini kolaylıkla bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Julius K9 Eğitim Tasması Kullanım Alanları

Can dostunuza ev içinde bakıyor olsanız da, bahçenizde göz kulak oluyor olsanız da dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, belirli eğitimleri alıp almadığıdır. Alacağı eğitimler günlük hayatta sizlere kolaylık sağlamaktan çok, onun can güvenliğini sağlamaya hizmet eder. Örneğin; cam kırıklarından, ateşten veya kesici, zarar verici herhangi bir şeyden kaçınması gerektiğini köpekler her zaman anlamayabilir. Bu tür durumlarda sizin “hayır” komutunuzu anlamak köpeğinizin sağlığını koruyucu nitelik taşır. Aynı biçimde yürüyüş yaptığınızda ani bir biçimde yola atlayan köpeğinizin “dur” komutunu alması da hayati niteliktedir. Küçük yaşlarından itibaren takacağınız Julius k9 eğitim tasması yürüyüşlerde köpeğinizi koruyacağı gibi komutları daha kısa sürede öğrenmesine de fayda sağlar. Yavru köpeklerin düzenli olarak dışarıya çıkmadan önce tüm aşılarının yapılmış olması gerekmektedir, yavru köpeğinizin tüm aşıları yaklaşık 12 haftanın sonunda tamamlanacağı için 12 haftalık veya daha ileri yaştaki köpeğiniz için tasma kullanımına başlayabilirsiniz. Yavru köpekler tasma kullanmaya başladıkları ilk anlarda çoğu zaman rahatsızlık belirtisi gösterirler. Örneğin; tasmayı çıkarmanız için sizlere yakınabilir veya sürtünme, pati hareketleri gibi çeşitli yöntemler ile tasmayı çıkarmaya gayret edebilirler. Bu durumun pek çok sebebi olabilir. Eğer tasma yavru köpeğinizin fazla büyük veya ağırsa köpeğiniz elbette rahatsızlık hissedecektir, aynı zamanda köpeğinizin tasmaya alerjik bir reaksiyon da gösterebilir. Bir diğer rahatsızlık sebebi ise, basitçe yavru köpeğinizin tasmaya aşina olmaması ve bu farklılığın köpeğinizi huzursuz etmesidir. Köpeğinizin tasma kullanırken rahat etmesi bir yerde sizlerin ona göre güzel bir tasma seçmenize bağlıdır.

Julius K9 Tasma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Öncelikle köpeğinize yaklaşık 12 haftalık olduğunda veya sonrasında tasma takmaya başlamanız gerekir. Tam aşıları olmayan köpeğiniz 12 haftadan önce dışarı yürüyüşlerine çıkamayacağı için takacağınız tasma 12 haftadan önce bir anlam taşımayacaktır. 12 haftaya erişen köpeğiniz aşılarını tamamladığı gibi Julius k9 tasma modellerini taşıyabilecek irilik ve vücut ağırlığına da ulaşır. Köpeğiniz için tercih edeceğiniz ideal bir tasma köpeğinizin boynuna veya göğsüne sürtünmeden veya onu sıkıştırmadan güzel bir biçimde vücuduna oturmalıdır. Örneğin; bazı köpek cinsleri için boyundan tasmalar oldukça rahatsız edici olabilir, bu tür durumlarda göğüsten takılan bir tasma can dostunuz için daha kolay bir kullanım olanağı sağlar. Ancak göğüs tasması, tasma eğitimi tamamlanmış köpekler için uygundur. Köpekler kendilerini göğüslerinden kuvvet alarak ileri atar, bu sebeple daha önce tasma deneyimi olmayan köpeğinize ilk olarak göğüs tasması takarsanız yürüyüşler sırasında onu kontrol edemeyebilirsiniz. Eğitim sırasında köpeğinize ancak kısa mesafelerde hareket imkanı sağlayan tasma çeşitlerini takabilirsiniz. Tasma eğitimini tamamlayan köpeğinize ise geniş mesafede hareket özgürlüğü tanıyan, hafif gevşek bir tasma modeli seçebilirsiniz. Uygun tasma davranışlarını tamamı ile öğrenen köpekler 4-6 metreden daha fazla hareket imkanı sağlayan tasmalar için oldukça uygundur. Tasma seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer husus tasmanın kalitesidir. Köpekler ani bir biçimde kedi, kuş gibi hayvanları takip etmek isteyebilir, hatta kimi zaman yola da atlayabilmektedir. Bu sebeple ani hareketler sırasında kırılmayacak veya kopmayacak dayanıklı tasma seçimi oldukça önemlidir.

Birbirinden Değişik ve Kullanışlı Julius K9 Kayış Modelleri

Seçeceğiniz sağlam bir tasma sayesinde yürüyüşler, seyahatler ve veteriner ziyaretleri gibi çeşitli durumlar sırasında hem kendinizin hem de can dostunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ani bir biçimde hareket etme eğilimi olan bir köpeğiniz varsa, satın alacağınız bir julius k9 kayış modeli sayesinde kötü sürprizlerin önüne geçmeniz mümkün olur. Köpeğinizi sıkıştırmayan, ancak güzel bir şekilde köpeğinizin boynunu veya göğsünü saran bir model, can dostunuza hem konfor hem de güvenlik sunar. Alacağınız kaydırmaz kayış modelleri sayesinde eliniz terlese veya ıslansa dahi köpeğinizin kayışını kolayca tutabilirsiniz. Bu kayış modelleri farklı uzunluk ve renk seçeneklerine sahiptir. Dilerseniz 1.8 metre uzunluğunda bir modeli, dilerseniz 5 metrelik bir kayışı sipariş edebilirsiniz. Pembe, siyah ve mavi gibi renk alternatifleri sayesinde kendi zevkinize uygun bir modeli kolaylıkla temin etmeniz mümkün olur. Kayışın üzerinde bulunan floresent beyaz çizgiler aydınlatmanın yetersiz olduğu anlarda dahi köpeğinizi takip etmenizi kolaylaştırır. Ağır kullanım için özel olarak tasarlanan bu modeller ellerinizi acıtmayan, konforlu bir tutuş deneyimi geçirmenize yardım eder. Agresif veya heyecanlı köpekler göz önünde bulundurularak hazırlanan modeller 3.5 milimetre inceliğe sahiptir. İkili stop özelliğine sahip olan bu boğma tasmalar 30 cm, 50 cm veya 80 cm gibi farklı uzunluk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Her cins ve mizaca sahip köpekler için özel olarak tasarlanan tasma ve kayış seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Tasma kullanımına ne zaman başlamak uygun olur?

Köpeğiniz bütün aşıları tamamlandıktan sonra yürüyüşlere çıkmaya başlayabilir, bu da 12.haftaya denk gelmektedir. Köpeğiniz yaklaşık 12 haftalık olduğunda tasma kullanımına başlayabilirsiniz.

Tasma eğitimine yeni başlayan köpekler için ne tür bir tasma ve kayış tercih edilmelidir?

4-6 metreden fazla hareket özgürlüğü sunmayan modeller tasma takmaya yeni başlayan köpekler için oldukça uygundur. Köpeğinizi sıkmayan, ancak güzelce kavrayan modeller kullanım kolaylığı sağlar.

Boğma tasma alternatifleri hangi köpekler için kullanım olanağı sağlar?

Boğma tasmalar pek çok köpek için rahatlıkla tercih edilebilmekle birlikte, özellikle agresif ve heyecanlı mizaca sahip köpekler için idealdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
9,5
Satıcı puanı
9,5

1 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

Julius K9

4 ve 4+ Puanlı Ürünler

Julius-K9 Color & Gray K9-Saplı Ve Güvenlik Kilitli Boyun Tasması
Julius-K9 Color & Gray K9-Saplı Ve Güvenlik Kilitli Boyun Tasması
3
271,69 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 1M (Saplı)
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 1M (Saplı)
1
167,00 TL
Julius-K9 Boğma Tasma: 3,5 Mm 55 Cm
Julius-K9 Boğma Tasma: 3,5 Mm 55 Cm
5
123,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 5M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 5M
1
353,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Idc Kemerli Göğüs Tasması 0
Julius-K9 Color & Gray Idc Kemerli Göğüs Tasması 0
1
502,00 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 5M
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 5M
3
327,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 3M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 3M
2
214,36 TL
Julius-K9 Idc Universal Yan Çantalar-Büyük
Julius-K9 Idc Universal Yan Çantalar-Büyük
1
528,00 TL
Julius-K9 Özel Eğitimli Çalışan Köpek Tasması 3
Julius-K9 Özel Eğitimli Çalışan Köpek Tasması 3
1
1402,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 5M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 5M
1
416,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 10M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 10M
2
578,00 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 14Mm X 1 M
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 14Mm X 1 M
1
141,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Idc Kemerli Göğüs Tasması | 7-15Kg Ve 49-67Cm Göğüs Çevresi
Julius-K9 Color & Gray Idc Kemerli Göğüs Tasması | 7-15Kg Ve 49-67Cm Göğüs Çevresi
1
419,00 TL
Julius-K9 Boğma Tasma: 3.5 Mm 35 Cm
Julius-K9 Boğma Tasma: 3.5 Mm 35 Cm
1
123,00 TL
Julius-K9 Idc Halat Kayış :12Mm X 2M Normal Karabina
Julius-K9 Idc Halat Kayış :12Mm X 2M Normal Karabina
8
266,80 TL
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Neon | 40-70Kg Ve 82+115Cm Göğüs Çevresi
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Neon | 40-70Kg Ve 82+115Cm Göğüs Çevresi
4
1003,00 TL

En Çok Değerlendirilenler

Julius-K9 Idc Halat Kayış :12Mm X 2M Normal Karabina
Julius-K9 Idc Halat Kayış :12Mm X 2M Normal Karabina
8
266,80 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 14Mm X 1.8M (Saplı)
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 14Mm X 1.8M (Saplı)
6
188,00 TL
Julius-K9 Boğma Tasma: 3,5 Mm 55 Cm
Julius-K9 Boğma Tasma: 3,5 Mm 55 Cm
5
123,00 TL
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Neon | 40-70Kg Ve 82+115Cm Göğüs Çevresi
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Neon | 40-70Kg Ve 82+115Cm Göğüs Çevresi
4
1003,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.8M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.8M
4
259,00 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 3M
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 3M
4
239,00 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 25Mm X 2M (Saplı)
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 25Mm X 2M (Saplı)
4
233,00 TL
Julius-K9 Boğma Tasma: 3.5 Mm 65 Cm
Julius-K9 Boğma Tasma: 3.5 Mm 65 Cm
4
123,00 TL
Julius-K9 Color & Gray K9-Saplı Ve Güvenlik Kilitli Boyun Tasması
Julius-K9 Color & Gray K9-Saplı Ve Güvenlik Kilitli Boyun Tasması
3
271,69 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 5M
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 5M
3
327,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.8M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.8M
3
259,00 TL
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Mavi | 40-70Kg Ve 82+115Cm Göğüs Çevresi
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Mavi | 40-70Kg Ve 82+115Cm Göğüs Çevresi
2
874,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 10M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 10M
2
578,00 TL
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Neon | 2-5Kg Ve 33-45Cm Göğüs Çevresi
Julius-K9 Idc-Göğüs Tasması Neon | 2-5Kg Ve 33-45Cm Göğüs Çevresi
2
471,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 3M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 3M
2
243,80 TL
Julius-K9 Şov Kayışı 3.5 Mm X 1.2 M Kaymaz Saplı (12Mm )
Julius-K9 Şov Kayışı 3.5 Mm X 1.2 M Kaymaz Saplı (12Mm )
2
227,00 TL

Çok Satanlar

Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 1M (Saplı)
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 1M (Saplı)
1
167,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.2M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.2M
218,00 TL
Julius-K9 Color & Gray K9-Saplı Ve Güvenlik Kilitli Boyun Tasması
Julius-K9 Color & Gray K9-Saplı Ve Güvenlik Kilitli Boyun Tasması
3
271,69 TL
Julius-K9 Boğma Tasma: 3,5 Mm 55 Cm
Julius-K9 Boğma Tasma: 3,5 Mm 55 Cm
5
123,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 5M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 5M
445,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.8M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 1.8M
4
259,00 TL
Julius-K9 Boğma Tasma: 3.5 Mm 70 Cm
Julius-K9 Boğma Tasma: 3.5 Mm 70 Cm
123,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 10M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 10M
717,00 TL
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 3M
Julius-K9 Color & Gray Kaydırmaz Kayış 3M
2
243,80 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 1,8M (Saplı)
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 19Mm X 1,8M (Saplı)
1
227,00 TL
Julius-K9 Göğüs Tasmaları İçin Göğüs Pedi 0
Julius-K9 Göğüs Tasmaları İçin Göğüs Pedi 0
191,00 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 25Mm X 1.8 M
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 25Mm X 1.8 M
259,00 TL
Julius-K9 Idc Kısa Kayış 25Mm X 35 Cm
Julius-K9 Idc Kısa Kayış 25Mm X 35 Cm
151,00 TL
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 14Mm X 2M
Julius-K9 Tüplü Örgü Kayış 14Mm X 2M
176,00 TL
Julius-K9 I-Kemer S
Julius-K9 I-Kemer S
138,00 TL
Julius-K9 Idc Universal Yan Çantalar
Julius-K9 Idc Universal Yan Çantalar
828,00 TL
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden A-Z
  5. Renk

Satıcı Hakkında

Ticaret Ünvanı Julius K9 Pazarlama tic. ltd. sti

Kayıtlı E-Posta Adresi satici@kurum.hs03.kep.tr

Mersis No 0484108076700001

Şehir İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön