Bebeklerin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması ebeveynler için her zaman çok önemlidir. Bu ihtiyaçlardan biri ise bebeğinizin yemek yiyeceği zamanlarda ihtiyaç duyulan mama sandalyeleridir. Mama sandalyeleri tek tip değildir. Farklı tasarımlara sahip olanları da vardır. Katlanır mama sandalyesi bu tasarımlardan biridir. Ergonomik yapıya sahip bu ürünü sadece ev içerisinde farklı yerlere taşıyarak de kullanabilirsiniz. Siz yemek yerken, televizyon izlerken ya da ev işi yaparken bebeğinizin karnı acıkabilir ve sizin yanınızda yemek yemek isteyebilir. Böyle durumlarda portatif mama sandalyesi kurtarıcı bir işlev görür. Portatif katlanır mama sandalyesi sayesinde bebeğiniz konforla yemek yer ve siz de yaptığınız işe devam ederken onu kontrol edersiniz. Sizin yanınızda olmak ona güven verdiği için yemeğini daha huzurlu yer. Aynı zamanda içerisinde olduğunuz ortamın tadını çıkarmaya devam edersiniz. Bunun yanı sıra taşımada kolaylık sağlayan portatif taşınabilir mama sandalyesi ihtiyaç duyulduğu takdirde piknikte ya da bir restoranda kullanmak üzere yanınızda taşınma olanağı sunar. İstenilen yere götürülmesinin yanı sıra çok yer kaplamaz. Bu sayede arabada rahatça taşınır. Bu mama sandalyeleri sadece bebeğinize yemek yedirme imkanı sunmaz. Bunun yanı sıra üzerinde boyama yapması ya da oyuncakları ile oynaması için de kullanılır. Bunun için iki farklı tepsi opsiyonu sunar. Ebeveynlerin bebeklerinin oynayabileceği ve rahatça yemek yiyecebileceği katlanır mama sandalyesi seçiminde konforlu ve güvenli bir tasarım ön plana çıkar. Güvenlik emniyetleri, sırt ve ayak destekleri sayesinde bebeğinizin güvenli bir şekilde oturmasını sağlar. Bebeğinizin kaç aylık ya da kaç yaşında olduğu ve fiziksel özelliklerine uygun olarak tasarlanan portatif bebek mama sandalyesi modelleri bulunur.

İşlevsel Yönüyle Portatif Mama Sandalyeleri

Her portatif mama sandalyesi bebeğe sadece yemek yedirilmesi ya da bebeğin kendi kendine yemek yiyebilmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bazı sandalyelerin yemek tepsisinin yanı sıra oyuncak tepsisi de bulunur. Bu oyuncak tepsisi kolayca değiştirilir. Bu sayede bebeğinize siz işinizi yaparken yanınızda yemek yeme ya da oyun oynama olanağı sunar. Oyuncak tepsisi üzerinde oyun hamurları ile oynar ya da boyama yapar. Bu sırada siz de işinize rahatlıkla devam edersiniz. Bebeğiniz oyuncak tepsisi sayesinde hem yanınızda huzur içinde durabilir hem de oyun oynayarak vakit geçirebilir. Ebeveynler arasında portatif mama sandalyesi kullananlar böylece hem kendilerine vakit ayırır hem de aynı anda bebeklerini kontrol ederler. Bu noktada 3 veya 5 noktalı emniyet kemerleri de bebeğinizin güvenle oturmasını sağlar. Bunun yanı sıra portatif taşınabilir mama sandalyesini gittiğiniz her yere kolayca taşırsınız. Bu sayede restoranda, piknikte ya da balkonda kendi işinizle ilgilenirken bebeğiniz güven içerisinde kendi kendine vakit geçirir. Siz de bu esnada kendi işinizi yaparken bebeğinizi kontrol edebilirsiniz. Kolayca taşınma özelliği ve katlanma özelliği ile de farklı mekanlara kolayca taşınma olanağı sunar. Ayrıca farklı bebek portatif mama sandalyesi modelleri sayesinde bebeğinizin yaşı ve fiziğine uygun sandalye seçeneklerine ulaşırsınız.

Bebekler İçin Birbirinden Farklı Portatif Masa Sandalyesi Modelleri

Bebekler anne sütü ile beraber büyüdükçe ek gıda ihtiyacı da artar. Bu noktada anne kucağı dışında rahatça yemek yiyebilecekleri bir alana ihtiyaç duyarlar. Aynı anda hem yeni oturmayı öğrendikleri için onları yormayacak ve sırtlarına destek verecek hem de rahatça yemek yiyecekleri bir mama sandalyesi gerekir. Portatif mama sandalyesi kendi kendine oturabilen bebekler ve çocuklar için başta güvenli bir yemek alanı ve aynı zamanda oyun alanı sunar. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik sayesinde farklı boyutlarda üretilen sandalyeler arasından bebeğiniz için en uygun olanı bulursunuz. Taşıma kapasitelerine göre 7 aylık bebeğinize ya da 1 yaşındaki bebeğinize uygun olan taşınabilir mama sandalyesini bulursunuz. Portatif kumaş mama sandalyesi çeşiti sandalyeye takılarak kullanma olanağı sunar ve yemek sofrasındayken bebeğinizi yakınınızda tutabilirsiniz. Oyuncaklı portatif mama sandalyeleri ile de bebeğiniz oyun oynar ve vakit geçirir. Bunun yanı sıra oyuncaklar sayesinde bebeğinizin daha kolay yemek yemesini sağlarsınız. Mama sandalyesinin çeşitli aparatları ihtiyaçlarınız için daha uygun seçenekler sunar ve bebeğinizin güvenliğini artırır. Güvenlik kemeri aparatı buna bir örnektir. Ayrıca kumaş aparatı da önemlidir çünkü bebeklerin oyun oynarken ya da yemek yerken kumaşı lekelemesi muhtemeldir. Yemek tepsisinde biberon, oyun tepsisinde de oyuncaklarını rahatça koyabileceği alan sağlar. Cam portatif mama sandalyesi ve daha birçok farklı model çeşitli ihtiyaçlara uygun tasarımlar sunar.

Portatif Mama Sandalyesi Kullanmanın Faydaları

Bebek portatif mama sandalyesi hem bebeğe hem de ebeveynine birçok farklı fayda sağlar. İlk olarak kolay taşınabilir olması ve ergenomik tasarımı sayesinde farklı mekanlara götürülüp kullanılır. Ayrıca taşınması açısından az yer kapladığı için arabaya kolaylıkla sığar. Ayrıca farklı boyutları ile farklı fiziksel özelliklere sahip bebekler için güvenli oturma ve yemek yeme alanı sağlar. Farklı taşıma kapasiteleri ile 15 kiloya kadar opsiyon sunar. Farklı yükseklik ayarları ile yemek masalarının ya da koltukların boyutuna uygun olarak ayarlanabilir. Yemek ve oyun için ayrı tepsileri bulunur. Bu sayede üzerine oyun hamuru ya da boya değen tepsiyi yemek yerken kullanma zorunluluğunda bırakmaz. Hafif tepsiler kolayca çıkarılır. Elde ya da bulaşık makinesinde yıkanır. Bazı modeller doğumdan itibaren kullanılır. Bu modellerde daha fazla emniyet kemeri ve destek bulunur. Böylece bebeğin güvenli bir şekilde durması sağlanır. Katlanabilir olması sayesine minimum yer kaplar. Kumaş modelleri sandalyede kullanım olanağı tanır. Böylece arabasız dahi yanınızda taşıyabilirsiniz. Tekerlekli modeller ile farklı odalara kolayca götürülür. Bebeğiniz bu hareket ile eğlenebilir. İhtiyacınıza uygun olan modellerin her bütçeye uygun portatif mama sandalyesi fiyatı bulunur. Hepsiburada.com üzerinden kullanıcıların portatif mama sandalyesi tavsiye sayfası üzerinden inceleme yapmak da seçiminizde size yol gösterebilir.

Katlanır Mama Sandalyesi Kolay Temizlenir mi?

Kendi kendine yemek yemeye çalışan bir bebeğin yemek tepsisini temiz tutması pek mümkün değildir. Ya da oyun hamurları ve boyalarla oynayan bir çocuğun oyun tepsisini lekelemesi de muhtemeldir. Portatif mama sandalyelerinin hızlıca çıkarılabilen tepsileri ve minderleri kolayca temizlenebilir. Ayrıca tasarımının hafif olması sayesinde de elde tutularak kolayca temizlenme imkanı sunar.

Portatif Mama Sandalyesi Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

İlk olarak bebeğinizin yaşı ve fiziksel özelliklere uygun olacak bir model seçimi önem taşır. Bunun yanı sıra güvenlik açısından sandalye ayaklarında kayma olmayan bir model seçimi önemlidir. Çünkü bebekler ani hareketler yapabilir. Sırt desteği ve ayak desteği olan modeller de bebeğinizin rahatça oturmasına olanak tanır. Ayrıca taşınabilirliğinin kolay olması amacıyla daha hafif ve kolay katlanan model seçimleri de kullanımda kolaylık sağlar.

Portatif Mama Sandalyesi Kaç Aylıktan İtibaren Kullanılır?

Portatif mama sandalyeleri bebeklerin kendi başlarına dengede tutup kafalarını dik tutabilmeye başladıkları dönemden itibaren kullanılmaya başlanır. Genel olarak bebeklerin kendi başlarına oturabilmeye başladıkları dönem altı aya denk gelir. Genellikle portatif mama sandalyesi kullanımı için altı ay sonrasına yönelik tasarımlar olduğu gibi sırt destekli, ana kucağı özelliği olan doğumdan itibaren kullanılabilen farklı modeller de bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Portatif Mama Sandalyesi Fiyatları

446 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Mama Sandalyesi ve Aksesuarı
Mama Sandalyesi ve Aksesuarı
Mama Sandalyesi
Mama Sandalyesi
Portatif Mama Sandalyesi
Portatif Mama Sandalyesi
Mama Sandalyesi Aksesuar
Mama Sandalyesi Aksesuar
Chicco
IKEA
Bebek Özel
Baby Jem
BabyHope
Baby Plus
Holmer Kids
Kanz
Pierre Cardin
Pilsan
Baby2go
Angle
Dolu
Miracle1
Mysterious1
Rainbow
Shivering
Baby Care
JOIE
Maxi Taxi
Yurt Dışından Ürünler
Portatif
Sabit
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 42 / 446 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?