Manuel Tıraş Makineleri

Erkekler için günlük bakım ve temizlik işlerinin başında tıraş olmak gelir. Yüz yıkamak, diş fırçalamak gibi rutin hale gelen bu iş, gelişmiş aletler sayesinde bugün daha kısa sürede ve daha konforlu bir biçimde halledilebilir. Doğru tıraşın inceliklerini öğrenmek gerekir. Yarım veya hatalı yapılmış bir tıraş, ne kadar iyi giyimli olursanız olun, sizi bakımsız ve özensiz göstermekten öte gitmeyecektir. Görünümün pürüzsüz olması elzemdir ama en az bu kadar elzem olan bir nokta da tıraşın acısız ve yarasız bitirilmesidir. Kesikler, kan izleri, bütün gün can yakmasının yanı sıra kötü de görünür.

Manuel Tıraş Makineleri

Kusursuz tıraşın en önemli noktası kaliteli bir ekipmandır. İster elektrikli tıraş makinesi, ister manuel tıraş makineleri tercih edilsin, yüksek kaliteye sahip olanları seçilmelidir.

İyi bir tıraş bıçağı, cilde takılmadan, cilt üzerinde kayar. Ürünlerin üzerinde bulunan nemlendirici bantlar, bıçağın ciltte kaymasını sağlar. Manuel tıraş makinelerinin bıçakları paslanmaz çelikten olmalıdır. Bıçak aralıkları iyi tasarlanmış olmalıdır. Hem ciltte kıl bırakmayacak kadar sıkı, hem de su altına tutulduğunda elle müdahale edilmeden temizlenecek kadar aralık bırakılmalıdır. Manuel ürünlerin başlığı oynar biçimde olmalıdır. Böylece makine cilt kıvrımlarına daha iyi uyum sağlar. Cildi kesmeden sadece sakalı tıraş eder. Bu aşamada sakalın çıkış yönüne doğru hareketler yapmak olası batık ve kesikleri önler. Ciltte sivilce veya yaralar varsa, bunları kesmemeye özen gösterilmeli, çevresinde dikkatle çalışılmalıdır.

İstendiği takdirde kullan-at tıraş bıçakları da kullanılabilir. Bunlar özellikle seyahat gibi durumlarda ekstra yük taşımak istemeyenler için de idealdir. Bu tıraş bıçaklarının çok sefer kullanılması önerilmez, bu iş için tasarlanmamışlardır. Ayrıca bu ürünler, vücut temizliği için de kullanılabilir. Ergonomik biçimleri sayesinde vücut temizliğini yaparken cilde nazik davranır, olası kazaları önlemeye yardımcı olurlar. Ayrıca vücut temizliği için özel üretilmiş manuel tıraş bıçakları da vardır. İstenirse bunlardan temin edilerek, çok sefer kullanmak da mümkündür.

Manuel Tıraş Makinesi Nedir?

Manuel tıraş makinesi, elektrikli veya pilli olmayan, gelişmiş bıçaklara ve tasarıma sahip tıraş ekipmanlarından birisidir. Yedek bıçakları ayrı olarak veya bu ürünle birlikte satılır. Üreticinin bıçak değiştirme periyotuna uyarak, yedeklerle değiştirilen bıçaklar, ilk günkü keskinliğini muhafaza eder.

Bu ürünlerin farklı sonuçları hedefleyen farklı modelleri mevcuttur. Zahmetsiz tıraş hedefleyenler için, düzeltici arka bıçağa sahip modeller, aloe vera içerikli, ekstra nemlendiricili, cildi geren bantlara sahip modeller, kolay temizlenmeyi hedefleyen açık aralıklara sahip bıçakları bulunan modeller bulunabilir. Ürünlerin özellikleri incelenerek kişisel olarak en uygun seçim yapılabilir.

Manuel tıraş makineleri setler halinde de bulunabilir. Tıraş için gerekli tüm ürünleri tek çantada toplayan bu setler, ayrı ürün arama zahmetinden de kurtulmanızı sağlayabilir. Bazı setler sadece temel ili ürünü, yani tıraş makinesi ile jel veya köpüğü içerir. Bazı setlerde bıçak ve yedekleri vardır. Tüm ürünleri içeren setler ise daha zengin içeriklidir. Bu setlerde, manuel tıraş makinesi, yedek bıçaklar, tıraş jeli veya köpüğü ve tıraş sonrası kullanılabilecek, losyon, balsam gibi ürünler bulunabilir. Bazı setlerde bu ürünler, sonra da kullanılabilecek fonksiyonel, sade ve maskülen çizgilere sahip çantalar içerisinde sunulur.

Manuel tıraş makineleri üstün teknolojik üretimleri sayesinde günlük tıraş alışkanları arasında kendine kolaylıkla yer bulacak ürünlerdir. Pratiklikleri ve sundukları farklı özelliklerle, her kullanıcı kendisine özel bir çeşit bulabilir. Doğru ve verimli bir tıraşın verdiği rahatlık ve temizlik hissini, bu özel ekipmanlarla bir günden fazla yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Manuel Traş Makinesi Ürünleri

6212 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 40 / 6212 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?