60 yıla yaklaşan sektör tecrübesiyle ortaya koyduğu amplifikatör ve kabin hoparlör modelleri ile kült markalardan biri haline gelen Marshall, yeni nesil teknolojilerle uyumlu şekilde kullanılabilen kulaklıklarıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Kulak içi ve kulak üstü formda geliştirdiği ürünlerle dinlediği müzikleri en iyi şekilde işitebilmeyi amaçlayanları ve profesyonel olarak müzik prodüksiyonu ile ilgilenenlerin beklentilerini karşılayan marka, ses kalitesinden taviz vermeyenlere hitap eden modellerle dikkat çekiyor.

Marshall Kulaklık Çeşitleri

Ses ürünleri noktasındaki deneyimini, yapısal ve teknik bakımdan farklılık göstermesine karşın her türlü ürününde gösteren Marshall kulaklık çeşitleri ile Hi-Fi tutkunlarının da gönlünü kazanıyor. Kompakt ve zarif görünümleri ile öne çıkan kulak içi formdaki Marshall kulaklık çeşitleri, kullanıcılarına mükemmel ses deneyimi yaşatıyor. Genellikle 9 mm civarındaki sürücü genişlikleri ve özel tasarım kulak içi silikon kısımları sayesinde dengeli midler, anlaşılabilir tizler ve son derece derin baslar veren ürünler, Rock ve Metal müzik başta olmak üzere her türlü müzik türünün keyifle dinlenebilmesine olanak veriyor. Özel kablo yapısıyla da beğeni toplayan kulaklıklar, müzik tutkunlarının canlarını sıkan kablo dolanması ve karışması gibi sorunları yaşamalarının önüne geçerek konforlu bir kullanım sunuyor.

Ses kaynağının bağlandığı giriş kısmı dayanıklı üretilen ve böylece, uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde değerlendirilebilen kulak içi Marshall kulaklık modelleri, hareketli bir yaşantısı olanlar için de uygunluk gösteriyor. Kulağa tam oturan yapısıyla hareketli anlarda kulaktan çıkmayan silikon bölümler, ürünlere değer katıyor. Seçilen kimi kulaklıklarda, ses açıp kapama, telefona yanıt verme ve benzeri işlevleri olan mini kumandalar bulunurken kimi modellerde ürüne özgü ekolayzır ayarlama tuşları da yer alabiliyor. Kullanıcıların dinledikleri müzik türüne göre diledikleri ses değişimlerini gerçekleştirebilmelerine fırsat veren tuşlar, büyük pratiklik sağlıyor.

Kulak içi kulaklık modellerindeki başarısını kulak üstü kulaklıklarda da sergileyen Marshall, ilgili modelleri de kablolu ve kablosuz olmak üzere iki kısımda kullanıcılarıyla buluşturuyor. 40 mm ve üzeri genişliklerdeki sürücüleri aracılığıyla berrak ve orijinaline uygun olacak biçimde sesler oluşturan kulaklıklar, Hi-Fi ses ekipmanına bağlayabileceği başarılı kulaklıklar edinmeyi hedefleyenlerin alışveriş listelerinde kendilerine rahatlıkla yer buluyor. Fonksiyonu değiştirilebilen kontrol düğmeleri (Knob) ile zenginleştirilen bazı modeller, müzik tutkunlarının sahip oldukları kulaklığı alternatif şekillerde de kullanabilmelerine zemin hazırlıyor. Ergonomik ve dayanıklı tasarımlarıyla keyifle değerlendirilebilen ürünler, dahili mikrofonlarıyla telefon görüşmelerinde de görev alabiliyor.

Marshall Kulaklık Fiyatları

Katlanabilen yapıları sayesinde kolayca taşınabilen kulak üstü Marshall kulaklık çeşitleri, taşıma kılıf ve çantaları ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Bluetooth destekli olan ürünler, tam şarj edilmelerinin ardından 30 saatten fazla süreyle çalışabiliyor ve gereksinim duyulduğu takdirde üzerlerinde bulunan güç düğmeleri vasıtasıyla kapatılabiliyor. USB üzerinden şarj edilebilen ve 3.5 mm jak kısımları yerinden çıkarılabilen kulak üstü kulaklıklardan bazıları, profesyonel prodüksiyonlarda monitör kulaklık şeklinde kullanılabiliyor.

Müzik ve prodüksiyonun yanı sıra multimedya içeriklerinin takibinde ve oyun süreçlerinde de rahatlıkla değerlendirilebilen Marshall kulaklık modelleri, kulaklık fiyatları göz önüne alındığında her türlü bütçeye uygunluk arz ediyor. Kısıtlı bütçesine karşın kaliteli ses oluşturan kulak içi kulaklıklara yatırım yapmak arzusundakiler için ekstra özellik sunmayan ancak başarılı ses performansı olan kulak içi Marshall kulaklık çeşitleri bulunuyor. Benzer şekilde Bluetooth özelliği olmayan kablolu kulak üstü kulaklıklar da erişilebilir fiyat aralıklarında yer alıyor. Gün içerisinde sıklıkla müzik dinleyen ve dinlediği müziklerdeki tüm ses detaylarını işitebilmeyi isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ürünler, Marshall kulaklık fiyatları üzerinden kolaylıkla edinilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Marshall Kulaklık Fiyatları ve Markaları

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Kulaklık
Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulaklık Aksesuarları
Kulaklık Aksesuarları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Bağlantı
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/marshall