1996 yılında bir kitabevi olarak kurulan Martı Yayınları 2006’dan bu yana yayıncılık sektöründe yer alıyor. Yelpazesinde polisiye, gerilim-korku, kişisel gelişim, hobi ve fantastik edebiyat gibi birbirinden farklı türde pek çok kitap bulunduran yayınevi, asıl olarak üç farklı seriye ev sahipliği yapıyor. Yetişkinler için çeşitli türlerde kitapları bünyesinde toplayan Martı Yayınları, gençler ve çocukları da unutmuyor. Martı Yayınları’nın Martı Çocuk Kulübü adı altında çıkardığı bir okul öncesi serisi ve bunun yanı sıra, yine aynı yayınevine bağlı olarak Martı Genç etiketiyle çıkan bir serisi de bulunuyor.

Bebeklere kitap okumak, gelişimleri için oldukça faydalı oluyor. Böylelikle bebekler dilsel becerileri kazanmanın yanı sıra, kitap okuyan ebeveynleri ile güçlü bir bağ da kurabiliyorlar. İletişimde güçlük çekmeyen bebekler; zıt kavramlar, eşleştirmeler, renkler gibi pek çok kelimeyi öğreniyor ve yaşıtlarına kıyasla daha çabuk konuşuyor. Her yaş grubuna okunacak kitap türü ayrı olduğu için, yayınevlerinin bünyesinde farklı yaş gruplarına hitap eden kitapların olması önem arz ediyor. Yine bebeklerin çeşitli becerilerini geliştirebilecek türde kitaplara ev sahipliği yapan yayınevleri ebeveynlerin ilk tercihlerinden biri oluyor.

Martı Yayınları Okul Öncesi kitapları tüm bu hususları göz önünde bulundurarak, etiketi altında birden fazla tür bulunduruyor. Bebeğinizin duyma, görme, düşünme, dokunma ve iletişim kurma yetilerini geliştirmesini hedefleyen kitaplarının yanı sıra, eşleştirme kartlarına da ev sahipliği yapıyor. Meslekler, hayvanlar, araçlar ve yiyecekler gibi gelişmekte olan bir bebeğin tanıması gereken pek çok kavramı öğreten kitaplar ve üç boyutlu masal kitapları da ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Martı Çocuk Kulübü’nün daha büyük yaş grupları için çıkardığı kitaplar da bulunuyor. Bu kitaplar masal, öykü, fabl gibi türlere ilgi duyan çocuklara ve okumayı yeni öğrenen öğrencilere hitap eden içerikler ile sunuluyor.

Martı Yayınları Okul Öncesi kitapları sadece konuları ve içerikleri ile değil, kapak ve resimleri ile de oldukça ilgi çekiyor. Bebeğinizin gelişim döneminde kolayca tutabileceği ve yırtamayacağı sert kapaklı kitapların yanında, daha büyük yaş grupları için ince kapaklı kitapları da bulunuyor. Kitapların kapakları ise çocuğunuzu meraklandıracak ve onun ilgisini çekecek resimlerden oluşuyor.

Yabancı yazarları bir araya getiren Martı Yayınları Okul Öncesi Kitapları isimleriyle de dikkat çekiyor. Çocuk grubu için hazırlanmış olan kitapların sahip olduğu isimler, çocuğunuzun kitabın içeriğini merak etmesini sağlıyor. Öykülerin yanı sıra yayınevinden çıkan dünyaca ünlü masallar, fabllar, şarkılar, tematik hikayeler ve İngilizce kitaplar da oldukça merak uyandırıyor.

Martı Yayınları Okul Öncesi Kitabı Fiyatları

Bir çocuğun gelişiminde kitaplar önemli rol oynuyor. Kitaplar hem çocukların ve bebeklerin çeşitli yetilerini geliştiriyor hem de hayal gücünü genişletmeye imkan sağlıyor. Bu durumda çocuklara olabildiğince çok kitap almak ve okumak gerekiyor. Kitap fiyatları da içerikleri kadar önemli bir unsur olarak ebeveynlerin karşısına çıkıyor. Martı Yayınları Okul Öncesi kitapları bu konuda da ebeveynlere yardımcı oluyor. Uygun fiyatları ile hem çocuğun gelişimine hem de ailenin ekonomisine katkı sağlıyor.

Martı Yayınları Okul Öncesi kitabı fiyatları çocuk ve bebeklere yönelik olan çeşitleri ile uygun etiketlerle sunuluyor. Martı Çocuk Kulübü altında basılan kitaplar, ebeveynlerin kolayca ulaşabileceği etiket fiyatları ile geliyor. İster sert kapaklı olsun, ister ince kapaklı; ister masal, isterse de öykü kitabı Martı Yayınları Okul Öncesi kitabı fiyatları her bütçeye uyum sağlıyor. Üstelik kitaplar tek tek satın alınabileceği gibi, yayınevi tarafından oluşturulmuş setler de alternatifler arasında kendine yer buluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Martı Yayınları Okul Öncesi Kitapları

100 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 100 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/9932/martiyayinlari