Masa Takvimi

Günlük ve geleceğe dair planlar yapmak ve bu planları günlere, haftalara ve aylara göre hazırlamak daha düzenli bir hayat sürmenize yardımcı olur. Bu nedenle masa takvimi ile yaşamı planlamak oldukça kolaylaşır. Masa takvimleri, iş yerlerinde ya da çalışma ofislerinde sağladığı kolaylıklar nedeniyle tercih edilir. Sürekli göz önünde bulundurulan bir masa takvimi ile yaptığınız zaman planlamasını takip edebilir ve özel günleriniz hakkında aldığınız notlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Masa Takvimi Çeşitleri Nelerdir?

Masa takvimi; blog takvimi, sümen takvimi ve ayaklı masa takvimi olarak sınıflandırılarak düzenlenir. Böylece ihtiyacınıza uygun olan masa takvimi seçeneklerinden birini tercih ederek günlük, haftalık ve aylık zaman planlamalarınızı hazırlayabilir ve yoğunlukta dolayı unutabileceğiniz aktivitelerinizi kolayca hatırlayabilirsiniz. Takvim sayfalarının genel yaprak dizaynı, her sayfada gün ve ay çizelgesinin olması şeklinde düzenlenir.

Bazı masa takvimi tasarımları ise daha detaylı bir şekilde hazırlanarak, içinde bulunan ayın yanı sıra bir sonraki ayın gösterildiği çizelgede yer alır. Böylece gelecek ayın çizelgesi de göz önünde olarak daha kolay planlamalar yapmanız kolaylaşır. Ev ve iş yerleri için özel olarak tasarlanan masa takvim çeşitlerini kategori içerisinde inceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun olan ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Masa Takvimi Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Sümen takvimleri; daha çok iş yerlerinde tercih edilir ve ofislerde kullanım için oldukça uygun bir yapıda tasarlanmıştır. Bu tür masa takvimi altlığı olan sümenin deri kılıflı ve plastik olanları sıklıkla tercih edilir. Masa takvimi altlığı için ise sadece kuşe kâğıda basılı takvim yaprakları almak yeterli olur. Bu sayede aldığınız masa takvimi altlığını uzun yıllar kullanma avantajına da sahip olmuş olursunuz.

Blog takvimi ise hem iş yerlerinde hem de ev ortamında her türlü çalışma ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Blog masa takvimleri, masaya yatay konulabilecek bir özellik taşır. Kalın dış kapağı ile birlikte daha ince kuşe kâğıda ya da beyaz iç sayfalara sahiptir. Ayrıca zaman çizelgesi yapraklarda gün gün olacak şekilde ayrılmış ve her sayfa bir günü gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra içinde bulunulan aya ait bir çizelgede bulunan blog masa takvimi ile günlük planlamalarınızı kolaylıkla takip edebilir, resmi tatiller ve özel günlerin hangi tarihlere rastladığını görebilirsiniz.

Bir diğer masa takvimi çeşidi olan ayaklı masa takvimi ise iki taraftan oluşur. Bu tür bir takvimin bir tarafında yılın ilk altı ayı diğer tarafında ise yılın ikinci yarısı bulunur. Gün ve ay çizelgesi şablon şablon düzenlenen ayaklı masa takviminin üzerine sadece küçük notlar alınabilir. Ancak yine de bütün bir yılı görmeniz için oldukça kolaylık sağlar. Ayrıca çizelgede belirtilen resmi tatiller ilk bakışta hemen fark edilebilir ve yıllık tatil planlamalarınızı ayaklı masa takvimi ile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Masa Takvimi Fiyatları Nasıldır?

Masa takvimi fiyatları, kullanılan takvim yapraklarının kalitesine göre farklı fiyat aralıklarında belirlenir. Masa takvimi, mat ve parlak olmak üzere iki farklı çeşitte dizayn edilir. 1. hamur kuşe kâğıda basılı olarak tasarlanan masa takvimleri çeşitli fiyatlarda ve her bütçeye uygun olarak belirlendiği için kolayca sahip olunabilir. Sağladığı kolaylıklar düşünüldüğünde özellikle ofis ortamında çalışan kişilerin günlük planlamalarını aksatmadan yürütmelerine yardımcı olan masa takvimi çeşitleri ile iş verimi artar ve daha stressiz bir ortamda çalışma şansı yakalanabilir.

Farklı amaçlar için kullanıma uygun olan masa takvimlerinin birçoğunda yer alan uluslararası telefon kodları veya Türkiye illeri telefon kodları sayesinde global pazarda faaliyet sürdüren çalışanlar için büyük kolaylıklar sağlar. Bu bilgilerin dışında polis, itfaiye ve jandarma gibi hayati öneme sahip kuruluşların servis numaralarının yer aldığı masa takvimlerinin de işlevsel anlamda faydaları oldukça fazladır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masa Takvimi

680 ürün listeleniyor
Bi'aldım
Bialdım
Keskin Color
Express Planner
Gıpta
Sokak Kedisi Tasarım
Kitapeli
Burak Baskı Tasarım
Dikkat Ajans
Gürpaş
YBLTD
Munu Note
Standarts
Cabuk Baskı
Eminönü Gezgini
HD Marketim
Joo Premium
Joo Stationery
Msticker
Nova
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 43 / 680 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?