Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mevsim Fidancılık Peyzaj Tüplü Sultani Çekirdeksiz Beyaz Üzüm Fidanı ( 2 Yaşında- Boy 50 - 70CM ) Asma Üzüm Fidanı

Mevsim Fidancılık Peyzaj
170,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34001394
 •   İlk Resim Ürünün Yetişmiş Meyvesini Göstermek İçin Görsel Amaçlı Konmuştur.

  Diğer Resimler Size Göndereceğimiz Ürünün Resimleridir. Tamamı İş Yerimizde Çekilmiştir ve Ürünün Fotoğrafları Kısmına Yüklenmiştir. Fotoğraflarda Gördüğünüz Ürünün Aynısı Adresinize Gönderilecektir


 •  Ürünün cinsi ve özellikleri:   Tüplü Sultani Çekirdeksiz Beyaz Üzüm Fİdanı  ( 2 Yaşında- Boy 50 - 70cm ) Asma Üzüm Fidanı


 • çekirdeksiz beyaz üzüm çeşididir. yaprakları sarmalık olarak en çok tercih edileni bu cinsidir
 • •    Ürün Yaşı:   2 yaşında

  •    Ürünün Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir

  •   Resmiyeti : Sertifikalı Ürün % 100 Faturalı gönderim

  •    Ürünün budaması : her yıl budama yapılabilir çeşittir.

  •    Tavsiye Edilen Dikim Yerleri:  Bahçe , Tarla, balkon,hobi bahçeleri ,duvar kenarları v.s. 

  •    
  Saksıda Yetiştiriciliğe:Uygun
  •    
  Hobi Amaçlı Dikim Rakımı:Her rakıma dikimini yapabilirsiniz.
  •    
  Ürün Gönderimi: Ürüne özel tasarım fidan kutusu ve ambalajı
  •    
  Ürünün Dikimi ve Mesafesi:  çukur açarken 50 cm derinlik 50 genişlikte  açınız, dikim mesafesi fidanlar arası 3  metre, sıra arası 2 metre olacak şekilde dikim yapabilirsiniz. Bu dikim mesafesi azaltılabilir veya arttırılabilir. İlk diktiğinizde mutlaka 15-20 litre  can suyu veriniz.  

   •    Ürünün Sulaması: ilk yıl toprak yapısına göre 7-10 günde bir ,bahar ve yaz dönemlerinde sulayınız. İllere göre değişiklik gösterebilir

  •    Ürünün Mevsimsel durumu :  ürünler size kışın , kış dolayısı ile doğal olarak kısmen yapraksız, diğer mevsimlerde canlı  yapraklı gelecektir.

  •    Ürünün Topraktan Gübre kullanımı: kışın 18/46 dap gübresi, baharın ise ( 15+15+15 ) veya (20+20+20 ) gübre veriniz. Ölçüsü ürün yaş başı 100 gr olarak hesaplayın, örneğin: 5 yıllık bir ağaca 500 gr fenni gübre veriniz.

  İlk yıllarda Organik gübre vermek isterseniz fidan başı 1-2 kürek yanmış kuru hayvan gübresi veya az miktarda solucan gübre verebilirsiniz.

  •    İlaçlama yapraktan uygulama: baharın çiçeklenme döneminden hemen sonra  20 günde bir, iç kurdu ilacı, bit ilacı,yaprak gübresi verilir.temmuz ayında ekstra kırmızı örü m c e k - i l a c ı ve karaleke,külleme  ilacıda ilave ediniz, zamanlama illere göre değişiklik gösterebilir.

  • Beden ve Dal ilacı: kullanacağınız ilaç: bordo bulamacı diğer adı ( göktaşı) olarakta bilinirMeyve fidanı ve yetişmiş meyve ağaçlarının beden hastalığı,kanser hastalığı,ağaç gövde kurdu,bedenlerinde sakızlama ve pamuklu ve kabuklu bit gibi v.s. gövde ve beden hastalıkları olmaması için,kışlık bakımı her yıl ilacı , ağaçlar yaprağını tamamen döktükten sonra, aralık-ocak ve şubat 15 tarihine kadar zamanı var, ve kesinlikle ağaçlar tomurcuk açmadan yaprak açmadan uykuda iken , bu uygulama yapılması gerekiyor. ağaçların daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için bu ilacın atılması gereklidir.

Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000LO8QI
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Aydoğdu Tüplü Ihlamur Ağacı Fidanı E-fidancim Doğal Çakşır(Çavşır) Otu Tohumu(10 adet) Sınırlı Sayıda Fidancıyız Tüplü Fidan Beyaz Pitaya Ejder Meyve Fidanı Fidan Dükkanı Mevlana Açık Kök Üzüm(Asma-Bağ) Fidanı Bahçevilya Yeşil Top Mazı Fidanı[2 Yaşında Tüplü] Rüzgar Botanik Şekerpare Kayısı Fidanı 5 Yaşında 150 cm 200 cm Fidancıyız Salamura Yapraklık Üzüm Asma Fidanı Aydoğdu Tüplü Fidan Meyve Verme Yaşında Beyaz Pitaya Ejder Meyve Fidanı Aydoğdu Tüplü Fidan W.murcot Mandalina Fidanı Tohum Bul Tüplü Yarı Bodur 0900 Ziraat Napolyon Kiraz Fidanı Aydoğdu Tüplü Fidan Papaz Erik Fidanı Fidancıyız Tüplü Beyaz Çiçekli Begonvil Çiçeği Fidanı Aydoğdu Tüplü Ihlamur Ağacı Fidanı Fidan&peyzaj Ziraat 0900 Kiraz Fidanı Tohum Bul Tüplü Tam Bodur Pink Freedom Erik Fidanı Berke Fidancılık Incir Fidanı Dürdane Siyah Bursa Yediveren Inciri Fidanı Torbada Peyzaj Yağmur Salkım Girebolu Gilaburu Fidanı(1m Buyunda 2 Yaşlı) Mevsim Fidancılık Peyzaj Tüplü Antep Karası ( 2 Yaşında- Boyu 50-70 Cm)Oval Üzüm(Asma-Bağ) Fidanı Fidancıyız Tüplü Fidan Iri Meyveli Kızılcık Fidanı(Doku Kültürü ile Çogaltm) Net Tarım 50 Adet Rubygem Açık Köklü Frigo Taze Yediveren Çilek Fidan Fidesi Biorganix Tüplü Mahlep Fidanı Fidesi 3 Yaş 70-100 cm 1 Adet Tohum Bul Tüplü Özel Mayhoş Çekirdeksiz Nar Fidanı Bursa Tarım Chandler Yaban Mersini Reyon Bahçe Tüplü Aşılı Zaza Cinsi Kayısı Fidanı +80CM Peyzaj Yağmur Tüplü Fidan Sultani Çekirdeksiz Üzüm Fidanı Aydoğdu Tüplü Fidan Bardacık Incir Fidanı Aydoğdu Tüplü Fidan Erkenci Yeşil Can Erik Fidancıyız 2 'li Tüplü Yoğun Kokulu Hanımeli Fidanı Aydoğdu Şeker (Tatlı) Limon Fidanı Fidan Dükkanı Tüplü Zutano Avakado Fidanı Serada Decor Plant 1 Adet Açık Kök Aşılı 1,5 Yaşında Cadı Parmagı Üzüm Fidanı Bol Verimli
Başa dön