Micro Wiper Ultra Microfiber Banyo Temizlik Bezi DETERJANSIZ! 2000 YIKAMA GARANTİLİ

Micro Wiper Ultra Microfiber Banyo Temizlik Bezi DETERJANSIZ! 2000 YIKAMA GARANTİLİ

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035733

Micro Wiper Ultra Microfiber Banyo Temizlik Bezi DETERJANSIZ! 2000 YIKAMA GARANTİLİ

Micro Wiper Nano Teknolojik Ultra Microfiber Temizlik Bezlerinin Özellikleri
Sadece su ile mükemmel temizlik sağlar.
Deterjana, durulamaya, kurulamaya ihtiyaç duyulmaz.
Antialerjiktir. Astım hastalarına rahatsızlık vermez ve elleri tahriş etmez.
Antistatiktir. Silinen yüzeylerin uzun süre toz tutmamasını sağlar. Tozu iter.
Hav ve iz bırakmaz. Yüzeyleri kesinlikle çizmez.
Dünya’daki en üst düzey teknoloji ile üretilmiştir.
Kir tutmaz, kolay temizlenir ve mükemmel sonuç verir.
Uzun süreli kullanım içindir. Dayanıklıdır.
2000 yıkama garantilidir.
Ekonomik, Ekolojik ve Hijyeniktir.
40cm x 40cm ölçülerindedir.
Paket Özelliği 1 Adet Gönderilmektedir.
MICROFIBER NEDİR?
1980’li yıllardan itibaren, daha ince ve yumuşak elyaflardan oluşan MICROFIBER iplikler ve kumaşlar üretilmeye başlanmıştır. Micro ‘’küçük’’ demektir. Microfiber ise küçük flament (elyaf, lif, iplikcik) demektir. 9000 metre uzunluğundaki bir flament 1 gramdan daha küçük bir ağırlığa sahip olursa, buna microfiber denir. Günümüzde kullanılan ve microfiber temizlik bezi diye satılan her ürün, microfiber değildir.
Ancak bazı bezler, ESKİ TİP MICROFIBER ipliklerle üretilmiştir. Bu tip bezler de, kiri içine hapsedemez, iteler ve zemine yapıştırırlar. Eski tip microfiber ipliklerle üretilmiş temizlik bezleri %100 polyesterdir. Polyamid (Naylon) karışımı yoktur.
YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER NEDİR?
1990’lı yılların sonlarından itibaren NANO TEKNOLOJİK gelişmeye paralel olarak, YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER iplikler üretilmeye başlanmıştır. YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER iplikler, yıldız şeklindeki polyamid taşıyıcı zemin üzerine, 8 adet üçgen kesitli polyester flamentin sarılması şeklinde üretilmiştir.
Bu ipliklerin çok iyi temizlik yapmasının nedeni, aşırı ince flamentlerden üretilmiş olmasıdır. Her bir flamentin kalınlığı 0,28 Denye (Denier)’dir. İnsan saçının ortalama kalınlığı ise 30 Denye’dir. Bu da gösteriyor ki, Yeni Nesil Ultra Microfiber flamentler, insan saçından 107 kat daha incedir. (30/0,280=107)
Yeni Nesil Ultra Microfiber bezler çok hızlı temizler. Kendi ağırlığının sekiz katı su emer. Üçgen kesitli polyester flamentleri sayesinde, kire karşı yuvarlak kesitli bezlerden daha iyi nüfuz eder. Kesinlikle hav bırakmaz ve iz yapmaz. Deterjansız, sadece su ile temizlik sağladığından, antialerjiktir. Duruluma ve kurulamaya gerek bırakmaz. Deterjan ile doğayı kirletmediği için çevreci bir bezdir
.
MICRO WIPER KULLANIM KILAVUZU ÜRÜN İÇERİSİNDE MEVCUTTUR..
Microwiper  Yeni Nesil Ultra Microfiber Temizlik Bezlerinde DETERJAN YOK, DURULAMA YOK, KURULAMA YOK:
 Sıradan bezlerle ancak deterjan kullanılarak temizlik yapılabilir. Ardından deterjanın olumsuz etkisini yok etmek için, DURULAMAK zorunludur. Durulama yapılmadığı zaman, sağlık açısından çok büyük zararları vardır. Ayrıca; sıradan bezlerle durulama yaptıktan sonra, silinen yüzeyler çok geç kurumakta, HAV bırakmakta, İZ yapmaktadır. Bu nedenle KURULAMA yapmak da zorunludur. Böylece temizlik için üç kat zaman harcanmaktadır.
MICROWIPER temizlik bezleri ile temizlik yaparken, DETERJANA, DURULAMAYA ve KURULAMAYA ihtiyaç duyulmaz. 60 dakikada yapacağınız temizliği, en fazla 15 – 20 dakikada, harika bir şekilde yapabilirsiniz. Çünkü üçgen kesitli özel polyamid ve polyester ipliği nedeniyle, yüzeyleri SADECE SU İLE, derinlemesine tek seferde temizlemektedir. Anında kurumakta ve kalıcı HİJYEN sağlamaktadır.
 
 Micro Wiper Yeni Nesil Ultra Microfiber Temizlik Bezleri ÇEVRECİ VE ANTİALERJİKTİR:
Geleneksel sıradan temizlik bezleri, deterjan olmadan iyi temizleyemezler. Ancak yaplan araştırmalara gore, çoğu insanda deterjana karşı alerjik yapı mevcuttur. Kansere yakalanma açısından pek çok neden arasında, önemli bir yer tutan deterjan ve kimyasal atıklar, insan hayatını da diğer canlılar gibi ciddi şekilde tehdit etmektedir. Deterjanla temizlenen lavabo, fayans, küvet, banyo, mutfak, araba, ofis, yer, cam ve diğer eşyalar çok ciddi kanserojen  tehdit oluşturmaktadır. Öyle ise deterjanın verdiği zararlar açısından kendimizi, doğayı ve diğer canlıları düşünecek olursak; deterjansız temizliğin anlamını ve önemini kavramamız çok daha kolay olacaktır.
Yeni Nesil Ultra Microfiber ipliklerle üretilen MICRO WIPER temizlik bezleri, deterjan kullanmadan temizlik yaptığı için, doğaya zarar vermez. Bu nedenle ÇEVERECİ bezdir. Ayrıca sadece sui le temizlik yaptığı için antialerjiktir ve eller tahriş olmaz. Çok kirlenmiş bezlerin temizliği de, hiç bir kimyasal katkı içermeyen doğal beyaz sabunla yapıldığı için, ayrıca çevreyi korumaktadır. Deterjansız temizlik, GEEN PEACE tarafından da desteklenmektedir.
Microwiper  Yeni Nesil Ultra Microfiber Temizlik Bezleri ANTİSTATİKTİR:
Yeni Nesil Ultra Microfiber ipliklerle üretilen MICROWIPER temizlik bezleri %20 polyamid (Naylon) ve %80 polyesterden oluşmaktadır. Polyamid; aşınmaya, sürtünmeye, küflenmeye, güneş ışığına ve lekeye karşı dirençlidir. Temizlenmesi de polyester gibi oldukça kolaydır. Polyamid çok çabuk kurur. Haşerat, bakteri ve güve tesir etmez. MICRO WIPER temizlik bezleri içindeki polyamidden kaynaklanan ANTİSTATİK özelliği nedeniyle silinen yüzeydeki statik elektriği toplar. Böylelikle silinen yüzeyin tozu çekmeyip, itmesini sağlayarak, uzun sure tozlanmasını engeller. Silinen yüzeylerin uzun sure toz tutmaması özellikle bilgisayar, kamera, gözlük ve vitrin gibi alanlarda çok önemlidir. Sildiğiniz yüzeylerde MİCROWIPER temizlik bezleri ve sıradan bezlerle test yapmanız halinde, MICROWIPER temizlik bezleri ile sildiğiniz yüzeylerin, sıradan bezlerle silinen yüzeylere gore daha geç tozlandığını şaşırarak göreceksiniz…
Microwiper Yeni Nesil Ultra Microfiber Temizlik Bezleri EKONOMİKTİR:
Alinan sıradan bezler, deterjansız temizlik yapamadığı için hem çok sağlıksız, hem de çok masraflıdır. Ayrıca dayanıklı ipliklerle üretilmediği için çok çabuk yıpranmaktadır. Dolayısı ile ucuza satın alınmasına rağmen, aslında çok pahalıya mal olmaktadır. Sıradan bezlerin aksine, MICROWIPER temizlik bezleri hem SAĞLIKLI, hem DAYANIKLI ve hem de benzerlerine gore çok EKONOMİK fiyatla satılmaktadır.
Deterjansız sadece su ile temizlik yaptığı için, pahalı deterjan kullanımına son vererek tasarruf sağlamaktadır. Bu tasarruf kullanımına bağlı olarak, yıllık 150 USD ile 300 USD arasında bir tutar oluşturmaktadır. MICRWIPER temizlik bezleri, 2000 yıkama garantilidir Bu nedenle çok uzun ömürlü ve EKONOMİK bir bezdir. Ekonomik fiyatı, sağlıklı olması, dayanıklılığı ve sadece su ile temizlik yaparak deterjandan tasarruf sağlaması nedeniyle, MICROWIPER temizlik bezlerini kullanmanız çok doğru bir karardır. Kullandıktan sonra da, sevdiklerinize, arkadaş ve dostlarınıza tavsiye edeceğinize yürekten inanıyoruz…
 
Micowiper  Yeni Nesil Ultra Microfiber Temizlik Bezlerinin KULLANIM YERLERİ:
*Pencere, cam, vitrin, bardak, mücevherat, ayna, kristal gibi parlak yüzeyler,
*Mutfakta, eviye, buzdolabı, tabak, çelik kaplar, ocak, fırın içi, davlumbaz gibi yağlı ve kirli yüzeyler,
*Banyoda lavabo, küvet, dolap, jakuzi, musluk, klozet, duşakabin, fayans gibi kirli ve kireçli yüzeyler,
*Koltuk, kanepe, masa, dolap, sehpa ve deri yüzeyler,
*Hastane, laboratuar, catering, temizlik şirketleri, okul ve bütün iş yerlerinde,
*Profesyonel mutfaklarda hijyenik ve mükemmel temizlik sağlar,
*Otomobil, otobüs, minübüs, motosiklet, yatların ve diğer araçların iç ve dış yüzeylerinin temizliğinde ve parlatmasında,
*Bilgisayar, LCD ekran, kamera, cep telefonu, TV, laptop, CD, DVD, plazma, gözlük gibi hassas optik yüzeyler ve temizlik gerektiren her yerde, mükemmel sonuç sağlar...
Microwiper Ultra Microfiber Temizlik Bezlerinin KULLANIM YÖNTEMLERİ:
1-) Çok kirli yüzeyleri temizlemek için doğal beyaz SABUNLU,
2-) Daha az kirli yüzeyleri temizlemek için ISLAK,
3-) Cam, mobilya ve hassas yüzeyleri temizlemek için HAFİF NEMLİ,
4-) Parlatma yapmak ve toz almak için KURU kullanım önerilir.
Microwiper (logo)Ultra Microfiber Temizlik Bezlerinin KULLANIM  ve BAKIM TALİMATLARI:
MICRO WIPER Ultra Microfiber temizlik bezlerinden uzun yıllar en iyi performansı alabilmek için, lütfen kullanım ve bakım talimatlarını dikkatlice okuyup, eksiksiz bir şekilde uyguladığınızdan emin olunuz.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTCTN114005
Micro Wiper Ultra Microfiber Banyo Temizlik Bezi DETERJANSIZ! 2000 YIKAMA GARANTİLİ Yorumları
Tüm yorumları gör (1)
  • eşim ısrarla istiyor

    Kolay temizleme özelliği ve dayanıklılığı nedeniyle bu ürünleri beğeniyoruz. Ülkemizden üretiliyor olması ayrıca tercih sebebimiz... Banyo, mutfak ve cam temizliğinde rahatlıkla kullanılabilmektedirler...

    - İstanbul - Türkiye

    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

    Evet (0) Hayır (0)

  • Tüm yorumları gör (1)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN