ARA
Loading interface...
Loading interface...
MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı (900 Litre)

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı (900 Litre)

MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
%7 indirim 599,00 TL 560,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/13003364
MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı (900 Litre)

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı (900 Litre)

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları ile sağlıklı su elde ederken, para tasarrufu yanında çevrenin korunmasına da katkı sağlayabilirsiniz!

Son 30 yıldır Dünya'da ve Türkiye'de giderek artan sayıda ev ve işletmede MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları kullanılmaktadır. Ambalajlanmış suyun sağlıksız olduğuna dair tespitler ve artan fiyatlar nedeni ile gün geçtikçe şişelenmiş su almak yerine, içme suyu olarak filtrelenmiş musluk suyu kullanmak isteyen insanların sayısı artıyor.

 

Cihazda her biri 900 Litre suyu arıtan filtreler kullanılmaktadır ve filtre ömrü bittiğinde kendiniz kolaylıkla yenisi ile değiştirebilirsiniz. MİTSUBİSHİ Cleansui sağlığa yararları yanında ayrıca para tasarrufu da sağlar ve plastik şişeler gibi ambalaj atıkları oluşturmadığından çevreye saygılıdır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui'nin benzersiz fiber membran teknolojisi sayesinde sağlığa zararlı bakteriler ve kirleticiler sudan ayrılırken, insan sağlığı için gerekli, faydalı mineraller su içinde kalmaktadır.

 

Su içmek için musluk suyunu kullanmıyorsunuz. Peki ya sevdikleriniz için özenle hazırladığınız yiyecek ve içeceklerde?

Ev ve iş yerinizde MİTSUBİSHİ Cleansui kullandığınızda musluktan daha sağlıklı ve lezzetli içme suyu elde edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz anda ve istediğiniz miktarda sağlıklı su üreten Cleansui sayesinde sevdiklerinize hazırladığınız yemek, çay ve kahve gibi içeceklerinizi hem daha sağlıklı hem de lezzetli hale getirebilirsiniz. Çünkü suyu kaynatmak suyun içinde bulunabilecek klor, çözünmüş kurşun, pas ve kloroform v.b. gibi pek çok zararlı maddeyi zararsız hale getirmez.

 

Tesisatçı ve elektrikçi çağırmak ya da mutfağınızda tadilat yaptırmak zorunda kalmayacaksınız! Servis ve bakım gerektirmez!

Yeni nesil MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları servis ve bakım gerektirmez, montajını herhangi bir ücret ödemeden, tesisatçı ya da elektrikçi çağırmadan kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Mutfağınızda herhangi bir tadilat yaptırmanız da gerekmez. Ayrıca Cleansui su arıtma cihazları her çeşit mutfak bataryasına hızlı ve zahmetsizce takılabilir. Bunu sağlamak için cihazınız farklı mutfak bataryalarına uygun farklı bağlantı adaptörleriyle birlikte satılmaktadır.


Filtre değişim zamanı geldiğinde yine herhangi bir servis ücreti ödemeden kendiniz kolaylıkla değiştirebilirsiniz. 
 

Su arıtma esnasında elektrik harcamaz ve atık su israfı olmaz!

Suyun arıtılması esnasında elektrik kullanılmadığından elektrik bağlantısı yapılmasına gerek yoktur. Ayrıca diğer arıtma cihazlarında olduğu gibi atık su çıkışı söz konusu değildir. Bu sayede diğer cihazlarda olduğu gibi elde ettiğiniz her litre su için elektrik kullanımı ve atık su nedeniyle en başında fark edilmeyen ciddi ilave maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız.

 

Musluğunuzdan dilediğinizde arıtılmış su, dilediğinizde temizlik gibi ihtiyaçlarınız için arıtılmamış su alabilirsiniz!

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazını musluğunuza taktığınızda 3 ayrı pozisyonda kullanılabilir. İlk iki pozisyonda arıtma yapmaz ve sadece 3. pozisyonda arıtma yapılır.  Bu sayede dilediğiniz zaman suyu arıtabilir, dilediğinizde cihazınızı yerinden çıkarmadan temizlik gibi ihtiyaçlarınız için arıtılmamış suyu sıcak ya da soğuk olarak kullanabilirsiniz. Diğer cihazlarda olduğu gibi ilave bir musluk kullanmanıza ve bu nedenle tadilata gerek kalmaz.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui ile her zaman temiz, sağlıklı ve lezzetli su.

Aşağıdaki şekilden görüleceği üzere su kaynağı ile eviniz arasında içme suyunuza karışabilecek pek çok potansiyel zararlı maddeler bulunmaktadır;MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı; mineralleri azaltılmamış, temiz, güvenli ve lezzetli içme suyu için bakterileri, yabancı maddeleri ve kokuları gideren 3 aşamalı filtreleme sistemidir. Bütün bu istenmeyen maddeleri uzaklaştırmak için tortu filtresi, aktif karbon filtre ve fiber membran filtre kullanır.


MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı ile sudan uzaklaştırılan sağlığa zararlı maddelerin listesi aşağıdaki şekilden görülebilir;


 


En iyi arıtma performansını elde etmek ve filtre değiştirme zamanını tespit için yapılması gerekenler iyi bilinmelidir.

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı 3 ayrı pozisyonda kullanılabilir. İlk iki pozisyonda arıtma yapılmaz ve temizlik v.s. gibi işler için suyu musluktan geldiği şekilde kullanmanıza imkân sağlar. Sadece 3. pozisyonda arıtma yapılır.


MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazı su akış miktarının fazla olması durumunda yeterli arıtma sağlayamaz. Arıtma cihazınızdan en iyi performansı alabilmek için dakikada en fazla 1,6 Litre su akacak şekilde musluğunuzu ayarlamalısınız. Aksi halde arıtma performansı yetersiz olacaktır. Filtre ömrü 900 Litre’dir, günlük kullanıma göre takip edilerek filtre değiştirilmelidir.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları 2 yıl garantilidir.

Son dönemlerde şişelenmiş sularla ilgili olumsuz haberlerin medyada sık sık yer alması ve şişelenmiş su için ödenen bedelin artışı ile birlikte yüksek kaliteli ve 2 yıl garantili Cleansui ürünlerine rağbet artmaktadır. Otel, hastane, fabrika, okul, yurt, kamu kuruluşu gibi tesisler için yapmak istediğiniz toplu alımlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargo ile size ulaştırılır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui musluk tipi su arıtma cihazının ambalajsız ölçüleri;

12 cm (genişlik) x 10 cm (derinlik) x 6 cm (yükseklik)


Dikkat edilmesi gereken önemli uyarılar;

Lütfen montaja başlamadan önce Kullanım Kılavuzunu dikkatle okuyunuz. İhtiyaç durumunda kullanmak üzere Kullanım Kılavuzu muhafaza edilmelidir.

 

Mitsubishi Cleansui su arıtma cihazları hijyenik durumu açısından hassas ürünler olduğu için ambalajı açılmış ürünler geri iade alınmaz.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazı su akış miktarının fazla olması durumunda yeterli arıtma sağlayamaz. Arıtma cihazınızdan en iyi performansı alabilmek için dakikada en fazla 2 Litre su akacak şekilde musluğunuzu ayarlamalısınız. Aksi halde arıtma performansı yetersiz olacaktır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazınızı arıtma pozisyonunda iken asla sıcak su ile kullanmayınız. Arıtma pozisyonunda iken sıcak su ile kullanılması filtrenin özelliğinin bozulmasına, tıkanarak kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Bu durumda filtreyi değiştirmeniz gerekmektedir. Arıtma pozisyonunda değil iken sıcak su kullanımı soruna yol açmaz.

 

 

Kuyu suyu, kaynak suyu, nehir, göl suyu gibi ya da herhangi bir nedenle çok miktarda kirlilik içerebilecek suların kullanımı uygun değildir.

 

Sert su daha fazla mineral içeren sudur. Cleansui suya sertlik özelliğini veren ve sağlık için gerekli mineralleri azaltmadığı için sert suyu yumuşak suya çevirme özelliği yoktur.

 

Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000001GY8Q
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
su arıtma cihazı Su Arıtma Cihazı 3 Yollu Musluk
Aqualine Su Arıtma Cihazı Filtresi 3'lü Set
Gpd Eviye Bataryası Arıtma Çıkışlı Mar70
Aqualine Lg Membranlı Aqualine 5 Li Su Arıtma Filtre Seti
%39
637,00 TL 390,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
351,00 TL
39,99 TL
%16
679,40 TL 574,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
516,60 TL
%28
165,00 TL 119,00 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
109,48 TL
Satıcı
Maya Banyo 9,9
KORKMAZLAR Ev Alet.&Su Arıtma Sistemleri 10
NALPORT 9,9
HANEDAN SU ARITMA 9,8
Değerlendirmeler
(221)
(436)
(201)
(396)
Kullanım Şekli Aç - Kapa - Aç - Kapa -
Montaj Yeri Tezgah - Tezgah -
Başa dön