Evinizin mobilya ihtiyacını karşılamak için ideal seçeneklerden biri olan Modilayn ürünleri, pratik kullanım yönleriyle ön plana çıkıyor. Üretimlerinde sadeliği ön plana çıkaran marka, tüm dekorasyon stilleri ile anında uyum yakalayabilen mobilya modelleri dizayn ediyor. Mobilya modellerine oldukça yalın bir duruş kazandırılmış olması, tasarımların yaşam alanlarındaki diğer mobilya modelleri ile de uyum sağlamasını beraberinde getiriyor.

Geniş bir depolama alanı sunan mobilya modelleri de Modilayn koleksiyonunda göze çarpıyor. Küçük evlerde yaşayanlar için kurtarıcı kategorisinde değerlendirilebilecek olan tasarımlar, minimum düzeyde yer kaplıyor olmasına karşın, iç dizaynı sayesinde yeterli oranda depolama şansı da sunabiliyor. Bu yönüyle evin hemen her yerinde kullanıma uygun olan onlarca farklı mobilya modeliyle, kullanışlı bir yaşam alanı elde etmek de mümkün hale geliyor.

Kaliteli Malzeme Kusursuz İşçilikle Buluşuyor

Salon, mutfak, oturma odası, banyo, yatak odası ve çocuk odası için farklı tasarımlarla kullanıcılara seslenen marka, belirli bir kalite düzeyinin üzerinde olan malzemeleri kullanıyor. Bu sayede mobilya modelleri uzun kullanım ömrü sunuyor. Kısa sürede deforme olmayan, renkleri solmayan ve işlevini kaybetmeyen mobilyalar, malzeme kalitesi bakımından beklentileri karşılıyor. Aynı zamanda kusursuz işçilik, mobilyaların muntazam duruşu ile kendini belli ediyor.

Mükemmel ölçülendirme ve kusursuz işçilik buluştuğunda, ortaya estetik anlamda da beğeni toplayan mobilya modelleri çıkıyor. Markanın ürün modelleri pürüzsüz yüzey özelliği ile de dikkat çekiyor. Temizliğinin son derece kolay bir şekilde yapılmasını da mümkün kılan bu özellik aynı zamanda mobilyaların kullanım keyfini de taçlandırıyor. Kullanılan boya çeşitlerinin de belirli bir kalitenin üzerinde olması, tasarımların renklerini uzun süre muhafaza edebilmesini sağlıyor ve yıpranma sürecini geciktiriyor.

Modern Tasarım, İşlevsellikle Harmanlanıyor

Mobilya modelleri modern tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Yaşam alanlarını modernize etmek için son derece ideal seçenekler sunan marka, tasarımlarına işlevsellik özelliği de kazandırıyor. Kullanım konforunu taçlandıran bu özellik ihtiyaçların ve beklentilerin eksiksiz bir şekilde karşılanması noktasında da önem taşıyor. Kolay açılıp kapanan kapak ve çekmeceler, elle tam olarak kavranabilen tutma kulpları, zeminde kolayca kayan tekerlekler gibi özellikler sayesinde mobilyalar, kullanım konforu bakımından da beklentileri karşılıyor.

Geniş renk seçeneği sunan Modilayn Mobilya, ihtiyaçlara yönelik seçim yapılmasını kolaylaştırıyor. Küçük evlerde ortamı daha ferah göstermek için açık renk tonlarına yönelmek daha akılcı bir seçim oluyor. Ortamı daha elegan ve asil göstermek için koyu renk tonları tercih edilebiliyor. Kahverengi tonları ise mekanın daha samimi ve huzurlu bir atmosfer kazanmasını sağlıyor. Ayrıca markanın ürün gamı içerisinde ahşap dokusunun daha belirgin bir form kazandığı tasarım seçenekleri de bulunuyor. Ahşabın sıcak dokusunu yaşam alanlarına kazandırmak isteyenler için bu tasarımlar cazip bir seçeneğe dönüşüyor.

Geniş Model ve Renk Seçeneği Yelpazesi Sunuyor

Tamamı mobilya modasına uygun olarak dizayn edilen tasarım seçenekleri, sadece ihtiyaçlara değil, zevklere de uygun seçim yapılmasını kolaylaştırıyor. Geniş bir renk skalası sunan Modilayn, kullanıcıların favori renklerinden ödün vermeden tercih yapmasını sağlıyor. Pratik ve ergonomik tasarım seçenekleri sunan ürün grupları arasında çok amaçlı kullanım sunan model seçenekleri de göze çarpıyor. Evin herhangi bir odasında konumlandırılabilen ve çok amaçlı kullanım sunan mobilya gruplarının kendi içerisinde farklı ölçü seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede en uygun ölçüye sahip olan mobilyanın seçilmesi mümkün hale geliyor ve evde bu mobilyaya ayrılan yerin verimli bir şekilde kullanılması sağlanıyor. Modilayn mobilya modelleri arasında duvara monte edilerek kullanılan tasarım seçenekleri de bulunuyor.

modilayn Mobilya Markaları

335 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. modilayn
  2. Hepsiburada Home
  3. Yıldız Mobilya
  4. RomanoDizayn
  5. Decoraktiv
  6. Evistro
  7. Sanal Mobilya
  8. Modacanvas
  9. Masifart
  10. Allmode
  11. Rani
  12. Dekorister
  13. Arte
  14. BMdekor
  15. Obut's Home
  16. Agm Ahşap
  17. Kaliza Home
  18. Evim Hizmet
  19. 3A Mobilya
  20. Yurudesign
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 • Marka modilayn
DSACategoryId/60002028/18021299/modilayn
BAŞA DÖN