Molfix Bebek Bezi Alt Açma Ürünleri

Bir bebeğin en önemli aktivitesi olan uykuda, bebeklerin rahat ve huzurlu olabilmesi için bez seçimi çok önemli bir yer tutar. Gerek hijyen gerekse rahatlık açısından bebeğinize en uygun bezi seçmeniz, yalnızca bebeğinizin değil sizin de huzurlu bir uyku uyumanızı sağlar.

Molfix Bebek Bezi

Bebeklerin ve yetişkinlerin uyku düzenleri farklıdır. Bebekler, günün büyük bir bölümünü uykuda geçirirler. Uykudayken defalarca tuvaletlerini yaparlar. Bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi, gelişebilmesi ve hastalıklara karşı bağışıklık kazanabilmesi için, iyi bir uyku gereklidir. Bebeğin uykusunun çeşitli sebeplerden dolayı devamlı olarak bölünmesi, onu hem psikolojik olarak rahatsız eder hem de verimli bir uyku uyuyamamasına neden olur. Bebeğinizin uyku kalitesini en üst düzeye çıkarmanın bir yolu da, iyi bir bebek bezi seçmekten geçer. Bunun yanı sıra, bebekler gün içerisinde sürekli hareket halinde olduklarından, onları huzursuz etmeden ve oyunlarını bölmeden uzun süre kuruluk sağlayan bir bez seçimi yapılmalıdır.

Bebeklerde en çok karşılaşılan sorunlardan biri de pişik problemidir. Kalitesiz, bebek cildine uyumsuz, vücudun pH dengesini bozan bebek bezleri pişik problemlerine yol açabilir. Bebek bezi seçimi yaparken sağlıklı olmasının yanı sıra, ürünlerin ekonomik olması da önemli bir unsurdur. Bir bebek, en az bir yaşına kadar bez kullanır ve bebeklerin tuvalet ihtiyaçları bir yetişkine oranla daha fazladır. Bu da bebeğinizin altını sık sık değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir. Bütçenizi sarsmaması açısından, ekonomik ve aynı zamanda sağlıklı bir bez seçmeniz gerekir.

Çok ucuz bezler tercih edilmesi, ekonomik açıdan tatmin edici gözükse de, bebeğinizin huzurlu hareket edememesine, bakteriyel hastalıklara yakalanmasına ve uyku düzeninin bozulmasına sebep olabilir. Doğru bez seçimi ile bebeğiniz mutlu bir şekilde doyasıya uyurken, koştururken veya oynarken siz de onun mutluluğunun tadını çıkarabilirsiniz.

Molfix Güvenilir mi ?

Molfix, Türkiye'de 1998 yılından beri bebek ürünleri piyasasında yer alıyor. 2006 yılında Türkiye'nin ilk prematüre bebek bezini piyasaya sürerek, yeniliğe açık yüzünü ortaya koymayı başardı. 2002 ve 2003 yıllarında üst üste almış olduğu tüketici ödülleriyle piyasada bulunan iyi markalar arasındaki yerini aldı. Dünyada toplamda tam 72 ülkede, anneler Molfix'i tercih ediyor. Doğu ülkelerinden Batı ülkelerine kadar uzanan geniş bir coğrafyada, yenilikçi, renkli reklamlar ile annelerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Molfix bebek bezi, kullanmış olduğu teknolojiler ile uzun süre kuruluk sağlayan, sağlam ve en önemlisi sağlıklı bebek bezleri üretiyor. Konusunda uzman kişiler tarafından geliştirilen Molfix bebek bezi alt açma ürünleri, onlarca testten geçerek annelere sunulmak üzere raflardaki yerini alıyor.

Molfix Bebek Bezi Ölçüleri

Bebeğinizin kilosunu sıklıkla not ederek, hem gelişimini daha sağlıklı bir şekilde takip etmiş olursunuz hem de ona en uygun bebek bezini kolayca seçebilirsiniz.

Molfix, ürettiği on çeşit bebek bezi ürünü ile bebeğinizin kilo ve yaşına en ideal ölçülerde bebek bezini kullanmanıza olanak sağlıyor. Özellikle prematüre bebekler için piyasaya sürdüğü bez ile anneleri büyük bir dertten kurtarıyor. Molfix'in, 2 kilogramdan 27 kilograma kadar olan geniş yelpazeli bebek bezi çeşitleri bulunuyor. Prematüre (3 kg'ye kadar), yeni doğan (2-5 kg), mini (3-6 kg), midi (4-9 kg), midi plus (5-10 kg), maxi (7-18 kg), maxi plus (9-20 kg), junior (11-25 kg), junior plus (13-27 kg) ve extra large (16+) olmak üzere çeşitleri vardır. Molfix bebek bezi ölçüleri, her kiloda bebeğin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış olup, bu konforu bebeklerinize, gönül rahatlığı ile yaşatabilirsiniz.

Molfix Bebek Bezi Alt Açma Fiyatları

71 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Molfix
  2. Prima
  3. Canbebe
  4. Kidboo
  5. Sleepy
  6. Komili
  7. Huggies
  8. Aybi Baby
  9. Bebitof
  10. Funna Baby
  11. DinoBoo
  12. Bambo Nature
  13. Sevi Bebe
  14. BabyNEO
  15. BebePan
  16. Evy Baby
  17. İdil Baby
  18. Bebiko
  19. Baby Center
  20. Bebefox
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Beden A-Z
 7. Türü
 8. Adet A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Molfix
DSACategoryId/2147483639/301158
BAŞA DÖN