Mop / Paspas / Yedek Ekipmanları

Mop paspas ürünleri, ev temizliğinde fonksiyonel ve pratik yardımcı ürünler olarak öne çıkar. Özellikle çalışanlar, bekarlar ve öğrenciler için kurtarıcı nitelik taşıyan moplar, yaşam alanlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Yere eğilmeden ve elinize bez almadan istediğiniz her tür zemini, duvarı, tavanı ve benzer alanları rahatlıkla temizleyebileceğiniz mop paspasların birçok seçeneği bulunur. Genellikle yuvarlak ve dikdörtgen şekle sahip olan mop paspasların farklı renkleri, bez türleri, kovalı ve kovasız modelleri bulunur.

Mop Paspas Çeşitleri Nelerdir?

Markaların ürün yelpazesinde çok sayıda mop paspas ürünü yer alır. Kullan at kağıt bezlerden oluşan mop paspas türleri pratik ve hızlı temizlikte çığır açan ürünlerden biridir. Bu ürünler ile mopun aparatına yeni bez takarak istediğiniz yüzeyi temizleyebilirsiniz. Islak bezlerin parke ve taşlar için ayrı ayrı seçenekleri bulunur. Farklı kokulara sahip ürünler ise ev ve ofis temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Sprey hazneli mop paspaslar, 360 derece dönen sopalı paspas türleri, mikrofiber bezlerden oluşan mop ürünler, el mopları, yuvarlak moplar, dikdörtgen moplar, kuru bezler, ıslak bezler ve benzeri çeşitlerle ev temizliğini kolaylıkla yapabilir, geri kalan zamanı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Mop paspaslar boyutları bakımından da farklılık gösterir. Tüy toplayıcı özelliği yoğun olanlar, parlatıcı özelliği fazla olanlar ve daha birçok farklı seçenek içinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Mop Paspasların Sıkma Kovası Ne İşe Yarar?

Mop paspasların sıkma kovalı olan çeşitleri sayesinde bezi elinize alıp sıkma işlemi yapmadan temizleme ve kurutma imkanınız olur. Böylece temizlik işlemi sırasında yorulmazsınız. Temizlik beziniz her daim temiz ve kuru kalacağından istenmeyen kokulara maruz kalmazsınız. Ayrıca bezi tekrar tekrar yıkamanıza gerek kalmadan temizlik işlemini yapabilirsiniz. Özellikle hızlı ve pratik temizliğe ihtiyaç duyanların sıklıkla tercih ettikleri sıkma kovalı mop paspas türleri yeni nesil temizlik ürünleri arasında öne çıkar. 

Mop Paspaslar Nasıl Temizlenir?

Mop paspas çeşitleri, temizlenmesi kolay ürünlerden oluşur. Seçenekler arasında kovasında sıkma bölümünün yer aldığı setler de mevcuttur. Bu ürünlerde aparatı kullandıktan sonra kovanın ayrı bölümünde kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca mop temizlik bezlerinin birçoğunu çamaşır makinesinde, ürünün üzerinde belirtilen şartlarda yıkama imkanınız bulunur. Ürünleri tercihinize bağlı olarak elinizde de yıkayabilirsiniz. 

Mop Paspas Ucu Nasıldır?

Mop paspas ucu denilen yer; mopun bez, iplik, havlu ve benzeri aparatıdır ve temizlik işlemi bu bölümde gerçekleşir. Temizleme aparatı tercihinize bağlı olarak yuvarlak ve dikdörtgen gibi şekillerdedir ve birçok boyutu bulunur. İnce microfiber moplar uca kolayca takılır ve bu sayede evinizin veya ofisinizin her köşesini rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bazı yüksek hareket yapısına sahip moplar yardımıyla en dar boşlukları dahi temizleyebilirsiniz.

Mop Paspas Setleri Nelerden Oluşur?

Mop setlerinin her biri birbirinden farklıdır. Setlerin birçoğu kova, mop sopası, aparat ve temizleme işleminin gerçekleştiği bezden oluşur. Kovaların bir kısmı sadece su hazneli ve ufak bir sıkma bölümünden oluşur, bir kısmında ise bezi temizleme bölümü de yer alır. Bazı setlerde hem kuru bez aparatı hem de ıslak bez aparatı bulunur. Yedek aparatların yer aldığı ekonomik setler de markaların geniş ürün gamında yer alır. Temizlenecek alana bağlı olarak en uygun mop temizlik setini seçtiğinizde, maksimum oranda bir temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Mop Paspas Fiyatları Nedir?

Mop paspas ürünleri farklı fiyat aralıklarındadır. Fiyatları ürünlerin işlevleri, markaları ve önemli bazı özellikleri belirler. Mop paspas setlerinin fiyatları, tek paspaslara göre daha yüksektir. Ayrıca yeni çıkan ve daha gelişmiş özellik içeren ürünler de daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Siz de mop paspas çeşitlerini ve fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilir, kendinize en uygun olanlar için sipariş verebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mop Paspas Fiyatları

5608 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 46 / 5608 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?