Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosafe Tour

Alpine
409,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/60008737/20029247/60005694
Motosafe Tour
ALPINE MOTOSAFE TOUR, Yeşil, orta ses filterleme özellikli bir çift kulak tıkacı ve taşıma çantası içerir.
 

Sürüşten sonra kulaklarınızda bir sorun mu yaşıyorsunuz? Bu karşılaştırğınız gürültünün kalıcı hasara dönüşen etkisidir. Gerçekte düşük hızlarda bile karşılatığınız rüzgar bile bu haraın oluşmasına yeter. Buna ilaveten maruz kaldığınız gürültü aynı zamanda yorgunluğunuzun da sebebidir. Eğer yorulmuşsanız trafikteki sürüş konsantreniz de azalmaktadır.  Kısaca ister her gün motor kullanıyor olun isterseniz sadece haftada bir kaç saat kullanıyor olun fark etmez, işitme kaybı sadece bir sürüşte dahi olabilir. Ve bu hasar kalıcıdır!

Aşağıdaki tabloda, risk altına girmeden hangi hızda en fazla ne kadar sürebileceğinizi görebilirsiniz.

HIZ KASK İÇİNDEKİ ORTALAMA SES SEVİYESİ             süre
100 km/h 94 dB 15 dk
120 km/h 98 dB 7 dk
140 km/h 102 dB 3 dk
160 km/h 106 dB 90 sn

 

MOTOSİKLETÇİLER İÇİN FİLTRELİ KULAK TIKAÇLARI

Alpine MotoSafe kulak tıkaçları zararlı sesi engeller. Ses seviyesi dışarıdan kopma hissi olmadan zararlı olmayan seviyeye indirgenir. Bunu özel filtreleri sayesinde başarır. Siz çevrenizdeki trafiği, navigasyon yönlendirmelerini yada interkomu duymaya devam edersiniz.

Alpine kulaklıklar üniversaldir ve neredeyse her kulakta mükemmel şekilde kullanılabilir. Orta yada çok olmak üzere iki çeşit kulaklık seviyesi vardır. Alpine Motosafe TOUR (Siyah filtre) orta seviyeli ses filtrelem özellği ile tatil, tur yada otobanda kullanılabilir. Alpine Motosafe Race modeli ise yarış pisti, yüksek sürat, gürültülü egzost yada açık kask ile kullanıma uygundur. Eğer birden fazla sürüş çeşitliliğine sahipseniz içinde hem Tour hem de Race modelinin yer aldığı PRO versiyonunu tercih edebilirsiniz.

KASKINIZIN İÇİNDEKİ RAHATLIK

Alpine motosiklet kulak tıkacı kaskınızın içinde süper rahattır.  Alpine Motosafe piyasadaki tek esnek filtrelere sahip tıkaçtır. Esnek ve yumuşak AlpineThermoShapeTM The flexible malzeme slikon içermez. Bu da kaşıntı, tahriş yada terlemeye sebep olmaz. Bu malzeme vücut ısıs ile kulağınızın şeklini alarak kulağınıza mükemmel oturur maksimum filtreleme sağlar.


Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000HGBFM
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön