Otomobillerin adres ve yön bulmasında büyük katkı sağlayan navigasyon cihazları, motosiklet ve bisiklet kullanıcıları için de büyük yararlar ortaya koyuyor. Sıkışık trafikte alternatif yollar bulmak, en kısa sürede varacağınız adrese ulaşmak, navigasyon cihazları ile kolayca mümkün hale geliyor. Otomobiller için tasarlanan navigasyon cihazları, yeni dönemde birçok araç modelinde standart donanım olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte, ekstra olarak navigasyon cihazı kullanmayı tercith ettiğinizde, navigasyon tutucu aksesuarı ile birlikte kullanmanız büyük yarar sağlıyor. Siz yola odaklanmışken, bir gözünüzle navigasyon cihazını kontrol etmeniz, tutucu yardımıyla büyük ölçüde kolaylaştırılıyor. motosiklet ve bisikletler için tasarlanmış navigasyon ve cep telefonu tutucular, araç üzerinde dengeyi sağlarken bir yandan da telefonda adres aramakla meşgul olmakla ortaya çıkan sürüş güvenliği tehlikesini ortadan kaldırıyor.  

Navigasyon Tutucu Nasıl Kullanılır?

Bisiklet ya da motosikletinizin gidonuna sabitleyebileceğiniz telefon ve navigasyon tutucular, 4 ile 6 inch arasındaki telefon ekranı ebatlarıyla %100 uyum sağlıyor. Ürünler sağlam ve dayanıklı malzemelerle tasarlanmış olup, bisiklet ve motosikletlerin devrilme ve dışarıdan darbe alma risklerine karşı, sağlıklı kullanım deneyimi sunuyor. Ürünler, yumuşak ve kavrayıcı kenarları sayesinde, hassas telefon ekranlarına ve dış çerçevelerine zarar vermeden kullanılabiliyor. Ayarlanabilir yapısı ile tüm telefon modelleri için uyum sağlayan özellikler taşıyor. Şarj girişine izin veren ürün modelleri ile seyir halindeyken telefonunuzu rahatça şarj edebilir, kulaklık kullanarak telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Navigasyon uygulamaları üzerinden, sesli adres yönlendirmesi yardımıyla, kolayca ulaşmak istediğiniz adrese varabilirsiniz. Gidon üzerine, metal vidalar ve kavrayıcı aparatlar yardımıyla sabitlenen tutucular, motosiklet ve bisikletlerin hızlı ve ani hareketlenmelerinde ayrıca viraj dönüşlerinde, savrulma gibi olumsuz durumlara karşı da güvenli bir koruma sağlıyor. 

Telefon ve Navigasyon Tutucu Nasıl Takılır?

Bisiklet ve motosikletinizin gidonu üzerinde, en uygun görüş mesafesini sağlayan bölgeye, tutucular rahatlıkla takılabiliyor. Gösterge panellerinin ve yan dikiz aynaların görüş açılarını kapatmayacak biçimde, navigasyon tutucusunu takarak güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzun büyüklüğü ve modeline göre tercih edebileceğiniz ürünler arasında, silikon malzemeli ürünler de bulunuyor. Bu ürünler, adeta bir örümcek ağı gibi telefonunuzun arka yüzeyinden tamamen telefonu kavrayarak güvenli bir tutuş sergiliyor. Seyir halinde iken sesli ve görüntülü görüşmeler yapmak, adres bilgilerini girerek sesli yönlendirme almak bu sayede kolayca mümkün oluyor. Yağışlı havalarda motosiklet ve bisiklet kullanmayı keyif haline getiren, suya dayanıklı tutucu modelleri ile telefonunuzu kılıf içerisinde de yüksek performans özelliğiyle kullanabilirsiniz. Fermuarlı kılıfın içerisinde bulunan sünger ve yumuşak malzeme, kılıf içerisinde kalan cihazın güvenliğini en üst seviyeye taşıyor. Dik ya da yatay konumda telefonunuzu kullanmanıza izin veren tasarımı sayesinde, cihazınızı dilediğiniz pozisyonda bisiklet ya da motosikletinize sabitlemeniz kolaylaşıyor. 

motosiklet Navigasyon Tutucu Fiyatları

Yerli ve yabancı farklı markalar tarafından üretilen navigasyon aksesuarları, şık tasarımları ve fonksiyonel kullanımları ile dikkat çekiyor. Plastik, silikon ve metal gibi dayanıklı malzemeler ile tasarlanan navigasyon aksesuarı modelleri, sahip olduğu özellikler ve tasarımlarındaki farklılıklar nedeniyle, değişik fiyat aralıklarında satışa sunuluyor. Hesaplı ve uygun fiyatlı navigasyon aksesuarları, telefonunuzun ve navigasyonunuzun oluşabilecek herhangi bir düşme ve çarpma riskine karşı güvence altına alınmasını sağlıyor. Bununla birlikte, işlevsel kullanım özelliklerine sahip olan navigasyon aksesuarları, pratik bir biçimde yön ve yol bulmanıza katkı sağlıyor. En uygun ve en hesaplı navigasyon aksesuarlarına, kategorideki zengin ürün çeşitleri içinden kolayca ulaşabilirsiniz. Hem motosiklet hem de bisiklet kullanıcıları için tasarlanmış birbirinden özel modeller, avantajlı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Motosiklet Navigasyon Aksesuarları

1 ürün var
  1. Markalar
    1. Case 4U
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483631/20029247/80408115/80408118
BAŞA DÖN