Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Mucosan
Mucosan Telefon ve Kamera Tutucu Tripot Ayak 105 cm (Telefon Tutuculu)

Mucosan Telefon ve Kamera Tutucu Tripot Ayak 105 cm (Telefon Tutuculu)

Mucosan
153,99 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483606/60000190/86399
Heider Telefon ve Kamera Tutucu Tripot Ayak 105 cm (Telefon Tutuculu)
Telefon Ve Kamera Tutucu Tripot Ayak 105 Cm
(Telefon Tutuculu)
Özel Çantasında  
Telefon Tutucu Tripot Ayak 105 Cm (Telefon Tutuculu)
Açık Hali :105 Cm
Kapalı Hali: 34 Cm

Heider telefon ve kamera tutucu tripot ayak 105 cm (telefon tutuculu), video kameranızı daha güvenli ve fonksiyonel şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Hem fotoğraf makinenizi hem de akıllı cep telefonunuzu bu aksesuarla beraber uyumlu bir biçimde kullanarak çok yönlü özelliğinden yararlanabilirsiniz. Uzunluk seviyesini ayarlayabileceğiniz Heider marka tripot, farklı ebatlardaki kameralara uyum gösterir. Ürünün kıskacını kullanarak, cep telefonunuzun tripota tam olarak oturmasını sağlayabilirsiniz. Son derece hafif malzemelerden imal edilmiş olan tripot, açık hava çekimlerinde kameranızın konumunu rahatça değiştirebilmenize de yardımcı olur. Tripotun hafif gövdesi, kırılma ve çatlama gibi sorunlara karşı da dayanıklıdır. Ürünün sağladığı üst düzey sağlamlık, bu aksesuardan yol boyunca açık ve kapalı alanlarda yararlanabilmenize imkân tanır. Tripotu yatay veya dikey olarak arabanıza yerleştirebilirsiniz.

Kademeli Yükseklik Ayarı Özelliği105 cm uzunluğunda olan Heider tripot, kameranızın hangi konumda bulunmasını istediğinize bağlı olarak yüksekliğini değiştirebileceğiniz şekilde üretilmiştir.Ayakları zemine dengeli bir şekilde tutunan tripot, kayma sorununu önleyen ayak uçlarıyla kullanıcılarına güven verir.Tripotun ayaklarının arasındaki mesafeyi geniş bir aralıkta değiştirerek kameranızı bulunduğunuz zeminin özelliklerine göre optimize edebilirsiniz.Paslanmaz gövdesiyle beğeni toplayan tripot, yağış altında da emniyetli ve verimli bir şekilde çekim yapabilmenize olanak tanır.Ürünün gövdesinde yer alan kol, kameranızla pan yaparak sağa ya da sola doğru objektifinizin açısını değiştirebilmenizi sağlar.

Taşıma Çantasından Yararlanarak Tripotunuzu Yanınıza Alın

Tripotun çantalı şekilde üretilmesi, yolculuğa çıkarken bu aksesuarınızı kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilmenize olanak tanır. Ürünün çantasında yer askı, tripotunuzu sırtınızda taşıyabilmenizi kolaylaştırır. Uzunluğu 105 cm olan bu ürün, katlanabilir yapısı sayesinde taşıma çantanıza rahatça sığdırabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Tripotunuzu eğimli zeminlere yerleştirirken, ürünün ayaklarının dengede kalmasına özen göstermelisiniz. Kapalı haldeyken yalnızca 34 cm’lik bir alan kaplayan üç ayaklı aksesuar, motosikletinizin çantasında taşıyabilmeniz için de uygun özelliklere sahiptir. Güneşte parlama sorununa yol açmayan metalik gövde, çekim yaparken kameranızın objektifine doğal olmayan ışıkların yansımasını önler.

Heider Tripot ile Farklı Çekim Tekniklerini Özgürce Kullanın

Pan tekniğinden yararlanabilmenize imkân tanıyan tripot, sağdan sola veya soldan sağa doğru sarsıntısız çekimler yapabilmenize izin verir. Bu tekniği, arabaları ya da bisikletleri kameranızla takip ederek sinematik görüntüler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Tilt çekim tekniğini kullanabilmenize de izin veren bu işlevsel aksesuar, kameranızın sarsılmasını önler. Bu sayede, yukarıdan aşağıya doğru binaları ya da filmlerinizdeki karakterlerinizi çekebilirsiniz. Dönüş hareketlerini kameranızı sarsmadan yaparak, aksiyon dolu görüntüleri profesyonelce elde edebilirsiniz. Çekim maliyetini düşürmek ve kameranın titremesini problemine çözüm üretmek için, Heider marka tripottan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yapım şirketlerinin de faydalanabileceği bu ürün, amatör sinemacılar için birçok fayda sağlar.

Video İçerik Üreticileri İçin İdeal Tripot

YouTube kanalınıza sinematografik açıdan başarılı videolar yükleyebilmek ve daha profesyonel çalışmalar ortaya koyabilmek için Heider tripotu kullanabilirsiniz. Fotoğraf makinenizi veya cep telefonunuzu tripotunuza sabitledikten sonra çekimlerinizi kesintisiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kameranızın şarjının tam olması, çekim için maksimum süreyi elde edebilmenizi sağlar. Video kaydından önce kameranızın hafıza alanını kontrol etmeye de özen göstermelisiniz. Bu sayede, yetersiz hafıza sorununun oluşturabileceği sorunları önleyebilirsiniz. Mikrofonsuz kameraları kullanırken ya da hareket harici mikrofonlarınızı aksiyon alanına önceden yerleştirmeye de dikkat etmelisiniz. Yoğun yağışlı havalarda çekim yaparken, kameranızın üstünü çeşitli gereçlerle örterek, objektifinizin ıslanmasını önleyebilirsiniz. Açık havada yapacağınız sabit çekimlerde; tripotunuzun rüzgârlı havalarda dengesini yitirmesini önlemek için, aksesuarınızın başında bir görevlinin bulunmasına özen göstermelisiniz.
Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000CIG0T
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön