MYCey
MyCey Beslenme Seti (Erkek)

MyCey Beslenme Seti (Erkek)

MYCey
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483639/10351/60002072/301161/301170

MyCey Beslenme Seti (Erkek)

Mycey’in diğer ürünlerini gördünüz mü?
Alt Açma Örtüsü MyFeeder Güvenli Meyve Sebze Emziği / Lila Annemin emzirme önlüğü / Bluezone Boy Ölçer Sticker / Zürafa Arkadaşım Body Pillow -Hamile Destek Yastığı
Leke Tutmaz Önlük Uçak Bebe Önlüğü - 2 Parça Set - Pembe Beslenme Seti (Erkek) Alez - Ultrayumuşak yatak
koruyucu 70*140
Ayarlanabilir Bebek Kundağı
MyCey Beslenme Seti

Paket içeriği: 
MyCey Meyve Sebze Emziği
MyCey Beslenme Yardımcısı
MyCey Mama Kaşığı
MyCey Leke Tutmaz Önlükler

MyCey Meyve Sebze Emziği
MYCey meyve sebze emziği ile bebekler taze meyve ve sebzelerin tadına varıyor. Hem de kendi kendilerine ve boğulma riski taşımadan. Taze meyve ve sebzeyi herkes sever. Eklenmiş tuz, baharat, şeker ve koruyucu maddeler olmadan bebeğiniz doğal lezzetleri keşfetmesini hem de kendi başına keşfetmesini istiyorsanız tek ihtiyacınız olan MYCey meyve sebze emziği. Patentli özel tasarımı sayesinde bebeğin eline tam oturan, menteşe, kopça, sert köşe gibi bebek için tehlikeli olabilecek parçalar içermeyen MYCey meyve sebze emziği ile beslenme çok kolay ve çok doğal.

Katı gıdalar ile artık bebeğinizin boğulma riski yok. MYCey meyve sebze emziği ile bebeğinizi istediğiniz taze gıda ile besleyebilirsiniz. File sistemimiz ile çok kolay. Fileyi halkaya geçirin.

İstediğiniz sebze, meyve veya yiyeceği seçin, seçtiğiniz yiyeceği filenin içine atın, sıkıca vidalayın. İşte bu kadar basit. Bebeğiniz 5 aylık olduğunda içine dilerseniz buz veya donmuş meyve koyun mükemmel bir diş kaşıyıcınız olsun.
Bebeğinizin kesici dişleri çıktığında MYCey meyve sebze emziği daha da fazla kullanacaksınız. Yiyecekler önce çiğnenmeli sonra yutulmadır. Ama sadece ön dişleri çıkmış bebekler sadece ısırır ve kopardığı parçayı yutar. Bu çok tehlikelidir. Yemekleri çiğneyecek azıdişleri olmayan bebeklerde katı yiyeceklerle beslenirken boğulma riski çok yüksektir.

MYCey meyve sebze emziği bebeğinizin emmekten çiğnemeye geçişine yardımcı olur, boğulma riskini azaltır.

Kullanım

MYCey meyve sebze emziği bebeklere bir parça koparıp yutmaya çalışmak yerine çiğnemeyi öğretir. Yiyecekten ön dişleri ile parça koparıp yutmaya çalışan bebeğin parça boğazına takılacak veya ciğerine kaçarak zarar verecektir. Bebek filenin içindeki tüm yiyeceği almak için uğraşacak ve çiğneyecektir. Bebeğiniz hem gıdaların doğal tadını hem de doğal vitaminlerini alacak hem de kendi kendine yemeyi öğrenmesinde bir adım atmış olacaktır. MYCey meyve sebze emziği ile bebeğinize sunabileceğiniz yiyecekler sınırsızdır.

Çocuk doktorunuza bebeğinizin yaşına uygun gıdalar konusunda mutlaka danışın. Bebeğinizin yaşı ilerledikçe ve daha fazla dişi oldukça MYCey meyve sebze emziğine o kadar fazla yiyecek koyabilirsiniz. Filedeki yiyecekleri bitirecek ve daha fazlasını vermeniz için size uzatacaktır. MYCey meyve sebze emziği içerisine bebeğinizin beslenme saatlerinden önce yiyecek koymayınız. Önceden koyacağınız yiyecekler bozulabilir.

MYCey meyve sebze emziği bir oyuncak veya emzik değildir. Bebeğiniz bitirdiğinde MYCey meyve sebze emziğini alınız. Yiyecek parçalarınızı temizlemek için sabunlu bir küçük fırça mesela diş fırçası kullanabilirsiniz. Sıcak sabunlu su ile elinizde veya bulaşık makinenizin üst sepetinde yıkayabilirsiniz. Yıkandıktan sonra MYCey meyve sebze emziği bir sonraki kullanım için hazırdır. Fileyi takarken her zaman olası bir yıpranmaya karşı kontrol etmelisiniz. Her zaman yedekte temiz, kullanılmamış fileler bulundurmanızı öneririz.

MYCey meyve sebze emziği bebeklerin güvenle yemesi için tasarlanmış olmakla beraber konuşma, çiğneme ve yutma problemi yaşayan her yaşta insanın kullanımına sunulmuştur. Felçli, Down sendromlu ve her hangi bir sebeple çiğneme ve yutma yetisi olmayanlar kullanabilir.

Sık sorulan sorular
Bebekler kaç yaşından itibaren MYCey meyve sebze emziğini kullanabilir ve içine ne koyabilirim?
Bebeğinizin gelişimi ve doktorunuzun bebeğinize önerdiği beslenme programı doğrultusunda 4 veya 5 aylıktan itibaren 22 aylığa kadar MYCey meyve sebze emziğini kullanabilirsiniz. En çok sevdikleri özellikle dişetlerinin hassas olduğu dönemlerde ağrılarına iyi gelen soğutulmuş veya dondurulmuş meyvelerdir. Bebeğinizin yaşı ilerledikçe beslenme programında yer alan et, bisküvi, sebze, meyve ve benzeri her şeyi MYCey meyve sebze emziği ile verebilirsiniz. Filenin içine bir parça elma koyun ve bebeğinizin bunu emişini keyifle izleyin. Siz dışarıda yemekteyken bırakın o da sizinle birlikte MYCey meyve sebze emziğinden keyifle kendi yemeğini yerken siz de yemeğinizin keyfini çıkarın. Etrafa saçılan dökülen yemekleri toplamak zorunda kalmadan sohbetinizi edin. MYCey meyve sebze emziği bebeğinizi ekstra tuz, şeker ve koruyucu madde olmadan taze yiyeceklerle beslemenizin kolay ve eğlenceli yoludur.

Torunumun 4 dişi var,her şeyi yiyebiliyor. Neden MYCey meyve sebze emziğine ihtiyacı olsun?

Bebeklerin sadece birkaç dişi olduğunda ellerindeki yiyecekten koca bir parça koparabilirler ama bu parçayı çiğneyecek azı dişleri olmadığı için parçayı olduğu gibi yutmaya çalışırlar. Bu da boğulmalarına sebep olabileceğinden çok tehlikelidir. MYCey meyve sebze emziği bebeğe ısırıp yutmak yerine çiğnemeyi öğretir. Yiyeceği filenin içinden çıkartmak için çok çiğnemesi gerekecek ve bunu öğrenecektir.

MYCey meyve sebze emziği dağınıklık yaratmıyor mu?

Kesinlikle hayır. Bebeğiniz aynı zamanda hem çiğneyecek hem de emecek ve yiyecekler sadece bebeğinizin çiğneme ve emme hızında fileden çıkacaktır. Bebeğiniz yerlere veya arabanızın her yanına yiyecekleri saçamayacaktır. Yiyecek filenin içinde kalır.

MYCey meyve sebze emziği ile bir emzik arasında ne fark var?

MYCey meyve sebze emziği ile bebeğinize vitamin değeri olan taze sebze meyve veya yiyecek verebiliyorsunuz. Emzikte ise bebeğiniz oyalansın diye sadece kauçuk veya plastik ile oyalanmış oluyor. Filenin dokusuna ve sizin seçtiğiniz yiyeceğin tadına ve yiyeceği hissetmeye bayılıyorlar.

Bebekler fileden emmeyi seviyor mu?

Bayılıyorlar. Çünkü içinde harika lezzetler var. Hem onların battaniye, bez ya da oyuncak emmelerinden daha iyi.

MYCey meyve sebze emziğini nasıl temizleyebilirim?

Bebeğiniz bitirdiğinde MYCey meyve sebze emziğini elinden alın. Yiyecek parçacıklarını temizlemek için suyun altına tutun veya sabunlu bir diş fırçası ile temizleyin (muslukların püskürtme modu faydalı oluyor). Muz gibi bazı meyveler daha zor temizlenir ( elma sirkesine yatırmayı deneyebilirsiniz). Bulaşık makinenizin üst rafında ( çatal kaşık sepetinin içinde) veya iyi bir durulama ile sıcak sabunlu su altında yıkayabilirsiniz.

MYCey meyve sebze emziğimin fileleri renk değiştirdi. Sebebi nedir ve bunu nasıl önleyebilirim?

Filenin içine koyduğunuz taze sebze ve meyvelerin suyu doğal özellikleri nedeni ile renk bırakırlar. Bu sadece MYCey meyve sebze emziği filesi değil diğer giyecekleriniz için de geçerlidir. Rengin herhangi bir zararı yoktur. Bunu önlemek için yapacağınız en iyi şey bebeğiniz yemesini bitirir bitirmez fileyi bekletmeden yıkamak olacaktır. Siz yine de beyaz fileler kullanmak istiyorsanız yedek file bulundurmayı unutmayın.

MyCey Beslenme Yardımcısı
MYCey beslenme yardımcısını kullanarak hem çocuğunuzun kendi kendine beslenme yeteneklerini geliştirirsiniz hem de özgüvenini. Yemeklerin tabaktan dökülmesini önlemek ve yemeklerin kaşığa daha kolay doldurulabilmesi için özel olarak tasarlanmış çemberimizle artık yemek saatleri çok daha eğlenceli.
20 - 24 cm arası çaplardaki tabaklara uyabilme ve kolay taşınma özelliği ile beslenme yardımcısı her zaman yanınızda, rahatınız yerinde. Restaurantlarda veya ev dışı yemeklerinizde de çocuğunuzun kendine güveni tam.

Kullanım
MYCey beslenme yardımcısı kaşığı kullanma konusunda bebeğinizin kendisini geliştirmesine yardımcı olur.
Tabağın genişliğine uyacak şekilde MYCey beslenme yardımcısını esnetin. Çemberde bulunan kanalları tabak kenarlarına geçirin. Çocuğunuz yediği tarafa doğru çevirin. Temizlemeden önce mutlaka tabaktan çıkarın. 20 - 24 cm arası çaplardaki tabaklara uyumludur.
Artık bebeğiniz ister bezelyeleri yemeye çalışsın ister daha da zor olan pilavı, beslenme yardımcısı ile çok rahat döküp saçmadan tabağındakileri yiyebilir. Hem de kendi kendine. 2 yaş üzeri kaşık kullanan çocuklar kaşıklarını doldururken tabak kenarından ufak kaçaklar olur. Bunu engellemek için tek yapmanız gereken bunun için özel tasarlanmış beslenme yardımcısını tabağa geçirmek.

Sık sorulan sorular
Çocuklar kaç yaşından itibaren MYCey beslenme yardımcısını kullanabilir?
Kaşık kullanma yaşı her çocuğa göre değişmekle beraber ortalama 2 yaş civarıdır. Kaşık kullanan çocuklar için beslenme yardımcısını kullanabilir.

Neden MYCey beslenme yardımcısını kullanmalıyım?
Bebekler gibi çocuklar da kendi kendilerine beslemeye bayılıyorlar. Çünkü sonunda hem harika lezzetler var hem de kendi kendilerine başarabilecekleri bir olay. Kendilerine güvenlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için beslenme yardımcısını kullansanız iyi olur. Hem de dhaa az temizlik yapmış olursunuz.

MYCey beslenme yardımcısını nasıl temizleyebilirim?
Sıcak sabunlu su ile elinizde veya bulaşık makinenizin çatal-kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz. Yıkandıktan sonra MYCey beslenme yardımcısı bir sonraki kullanım için hazırdır. Kaynatmayınız veya sterilazatöre koymayınız.

MyCey Mama Kaşığı
Bebeklerimizin katı gıdalara geçiş dönemi olan 6.aydan itibaren onları tüm yiyecekleri püre haline getirerek besliyoruz. Oysa hızlı gelişimleri için kendi kendilerini beslemelerine izin vermeliyiz. Özel tasarımı sayesinde bebeğinizin eline tam oturan MYCey mama kaşığı ile beslenme artık çok kolay.

MYCey mama kaşığını bebeğiniz onunki gibi küçük eller için tasarlanmış geniş tutacak sayesinde rahatça kavrıyor. Kaşığı istediği yönde tutarak mamasına veya yoğurduna banıyor. İki tara?a da bulunan kanallar sayesinde mamayı kolaylıkla emiyor. Kendi kendine bir şey başarmak bebekler için her zaman çok önemli. MYCey mama kaşığı ile bebeğiniz erken dönemden başlayarak kendi kendine beslenme yönünde ilk adımı atıyor, güven duygusu geliştiriyor. Böylece siz de bebeğinizin gelişimine destek oluyorsunuz ve bebeğinizin keyifle yemesini izliyorsunuz.

Kullanım
MYCey mama kaşığı ellerini kullanma konusunda bebeğinizin kendisini geliştirmesine yardımcı olur. Sizin elinizdeki kaşığı yapacağı yerde kendisi için özel tasarlanmış MYCey mama kaşığı ile kendi kendini beslemeyi öğrenir. MYCey mama kaşığı ile bebeğinize sunabileceğiniz yiyecekler sınırsızdır. Vermek istediğiniz yiyecek püre kıvamında olduğu sürece dileğiniz yemeği mama kaşığı ile sunabilirsiniz.
Çocuk doktorunuza bebeğinizin yaşına uygun gıdalar konusunda mutlaka danışın. Bebeğinizin yaşı ilerledikçe siz de becerilerinin geliştiğini göreceksiniz.
Bebeğinizi MYCey mama kaşığı ile önce siz besleyin. Daha sonra da ona izin verin ki kendi kendine yemeyi öğrenebilsin. Her iki taraftaki kanallar sayesinde bebeğiniz kaşığı mamaya bandığı zaman püre yiyecek kaşığa tutunur. Bebeğiniz kaşığı rahatça ağzına götürdüğünde onun bir seferde yiyeceği miktar kadar almış olur.
Diş çıkarma evresinde bebekler mama kaşıklarını daha da çok seviyorlar yemek saatleri dışında dişlerini kaşımak için kullanıyorlar.
Sıcak sabunlu su ile elinizde veya bulaşık makinenizin çatal-kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz. Yıkandıktan sonra MYCey mama kaşığı bir sonraki kullanım için hazırdır. Kaynatmayınız veya sterilazatöre koymayınız.

Sık sorulan sorular
Bebekler kaç yaşından itibaren MYCey mama kaşığını kullanabilir ve bebeğimize ne verebilirim?

Bebeğinizin gelişimi ve doktorunuzun bebeğinize önerdiği beslenme programı doğrultusunda oturan bebeklerde 5 - 6 aylıktan itibaren MYCey mama kaşığını kullanabilirsiniz. Bebeğinizin yaşına uygun beslenme programında yer alan ve püre kıvamında verebileceğiniz her şeyi MYCey mama kaşığı ile verebilirsiniz.

Bebeğim ben beslerken her şeyi yiyebiliyor. Neden MYCey mama kaşığına ihtiyacı olsun?
Bebeklerin anneleri veya başka bir yakınları tarafından beslenirken kaşığı yakalamak için nasıl atladığını veya fırsatını bulursa elini nasıl mama kabına daldırdığını düşünün. O da bir şeyler yapmak istiyor. Henüz sadece bildiğiniz kaşıkları çekiştirebilen bebeğinize onun için özel tasarlanmış MYCey mama kaşığımızı kullanarak kendi kendisini beslemesini öğretebilirsiniz. Bebeğinizin yaşı ilerlediğinde hem kendine güveninin tam hem de kaşık kullanma yeteneğinin gelişmiş olduğunu göreceksiniz.

MYCey mama kaşığı ile sıradan bir kaşık arasında ne fark var?
MYCey mama kaşığı bebeğinizin elinize oturması için özel olarak tasarlanmıştır. MYCey mama kaşığında bebeğinizin kullanması zor olan kaşık formu yerine her iki tarafında yiyeceği tutmaya yarayan kanallar olan düz bir bölüm vardır. Kullanım rahatlığı sayesinde bebeğinizin kendi kendine beslenmesinde yardımcı olur, ileride kaşık tutmaya güzel bir hazırlık yapar.

Bebekler mama kaşığını seviyor mu?
Bayılıyorlar. Çünkü sonunda hem harika lezzetler var hem de kendi kendilerine başarabilecekleri bir olay.

MYCey mama kaşığını nasıl temizleyebilirim?
Sıcak sabunlu su ile elinizde veya bulaşık makinenizin çatal-kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz. Yıkandıktan sonra MYCey mama kaşığı bir sonraki kullanım için hazırdır. Kaynatmayınız veya sterilazatöre koymayınız.

MyCey Leke Tutmaz Önlükler
MYCey Leke Tutmaz Önlükler ile yemek saatleri sizin için daha rahat bebeğiniz için daha eğlenceli geçecek. Bu leke tutmayan ve alta sıvı geçirmeyen önlüklerimiz çok kullanışlı.
Bebeğiniz için leke tutmaz ve sızdırmaz önlükler. Yemek saatlerini eğlenceye dönüştüren hayvan baskıları ile. Bırakın yemeğini kendi yesin, dilediği kadar döksün. Leke tutmaz, çamaşır makinesinde yıkanabilir sevimli önlükler ile hem o hem siz rahat edeceksiniz. Arkadan cırtlı.

Kullanım
Dileğiniz zaman arka tarafta bulunan cırtcırt ile bebeğinizin boynuna tutturun.
Uyku esnasında mutlaka çıkartın.

Sık sorulan sorular
MYCey Leke Tutmaz Önlüklerinizin malzemesi nedir?
Ürün kumaşı leke tutmaz ve su sızdırmaz özellikte olup %50 polyester, %25 polyurethane ve %25 pvc den oluşmaktadır

MYCey Leke Tutmaz Önlüklerinizin nasıl temizleyebilirim?
30derecede çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu AILECEYBESLENMEER
MyCey Beslenme Seti (Erkek) Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN