Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Nanolife 1Yıl / 20000 Km Etkili Yağmur Kaydırıcı

NanoLife
132,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024783/20024792

Nanolife 1Yıl / 20000 Km Etkili Yağmur Kaydırıcı

Nerelerde Kullanırım ?

Otomobil Camları ve aynaları
Vitrin Camları,Duşakabin,cam lavabo ve her türlü suya maruz kalan cam yüzey

Etki süresi?

1 yıl - 20000 km boyunca silecek kullanımını en aza indirir. 

Etki süresinin uzun ya da kısa olması aracınızı hangi koşullarda kullandığınız ile de orantılıdır. Örneğin aracınızı, yıkama ürünleri kalitesiz yıkama istasyonlarında ağır kostik içeren fırçasız oto yıkama ürünleri ile yıkattığınız takdirde etki süresi azalabilir. Ürünü kullanırken silecek suyunuza deterjan içeren ürünler katmamanızı tavsiye ederiz. Zira deterjan içeren ürünler kaydırma özelliğine ters etki yaratabilir. Ağır kış şartlarında kullanılan araçlarda buz kütlelerinin araç üzerinde uzun süre kalması durumunda da etki süresi azalabilir. Normal şartlarda kullanılan araçlarda etki süresi azaldığı takdirde camlarınızı bir sürger ve sıvı cif ile ovaladıktan sonra  yıkadığınız takdirde kaydırma etkisi geri gelebilir.
Ürün Özellikleri :

Özellikle yan ve arka camlarda görüşü zorlaştıran yağmur damlalarının camda durmamasını sağlar ve parlak sürüş sunar.
İçeriğindeki silika nanopartiküller ile otomobil cam yüzeylerine sıvı ve yağ itici özelliği kazandırarak, camların su kaydırıcı etki ile leke tutmaz ve kolay temizlenir olmasını sağlar.
Uygulandığı yüzeyin üzerini kaplayarak tamamen görünmez bir katman oluşturur ve cam yüzeyin dokusunda, görünüşünde veya renginde hiçbir değişiklik oluşturmadan sıvı, kir ve lekeden korur.
Çamur ve tozların camlara yapışmasını geciktirirken, temizlenmesini de kolaylaştırarak camların sürekli ilk günkü parlaklığında kalmasına yardımcı olur.
Aracınızla saatte 80 Km/Saat üzerine çıktığınızda ön camda yağmur kaydırma etkisini rahatlıkla görebilirsiniz

 50 ml. Ön temizlik + 50 ml Nano yağmur kaydırıcı

Nasıl Kullanırım ?

1 - Aracınızı tazyikli su ile yıkatınız.

2 - Önce 1 nolu şişeyi çalkalayıp bir sürger vasıtasıyla camlarınızı ovalayarak temizleyiniz ve daha sonra camlarınızı tekrar yıkayıp iyice kurulayınız.

3 - Sonra 2 nolu şişeyi iyice çalkaladıktan sonra camlarınıza parça parça örneğin ön camı ikiye bölüp önce sol tarafına 3-4 kez spreyle püskürttükten sonra pamuklu bir bez ile o bölgeyi en fazla 30 saniye içerisinde hiçbir leke kalmayacak şekilde siliniz. Daha sonra diğer bölümlere de aynı şekilde parça parça uygulayınız. Silmeyip beklediğiniz takdirde ürün donma yapacak ve camınızda lekeler kalacaktır. 

4 - Tüm camlarınıza uyguladıktan sonra ürünün tamamen kürleşmesi için aracınızı 24 saat yağmurda kullanmayınız ya da yıkatmayınız. 

Uygulama yaparken lütfen sarfiyata dikkat ediniz. Aşırı ürün kullanımından kaçınınız. Zira ürün nanoteknolojik bir kaplama olduğu için diğer ürünler gibi fazla miktarda kullanmanıza gerek yoktur. 50 ml lik bir şişe ile ortalama bir sedanın tüm camlarına uygulama yapıldıktan sonra yaklaşık 10-15 ml si de artar.

İyi günlerde kullanmanızı dileriz. 

NANOLIFE 

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OTM842334
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön