ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Natracare
Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped Süper 10'lu

Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped Süper 10'lu

Natracare
%43 indirim 95,00 TL 53,95 TL
SEPETTE % 5
51,25 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012115/26012141/80548009
Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped Süper 10'lu
Natracare Organik ve Doğal Ultra Ekstra Kanatlı Süper Hijyenik Ped (10’lu)
 
%100 organik pamuk sertifikalıdır.
Plastikten arındırılmıştır.
Klor ile beyazlatılmamıştır.
Parfüm içermez.
Vegan sertifikalıdır.
Ekolojik sertifikalıdır.
Geri dönüşümlüdür.
Doğa dostudur.
Sadece 3 mm inceliğindedir.
Orta yoğunluklu günlerde kullanılabilir.
 
Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği’nin de önerdiği Natracare Organik ve Doğal Kanatlı Süper Hijyenik Ped, %100 organik pamuk sertifikalıdır. Pamuğun rahatça nefes alabilmesi ve pedin ekolojik yapısı sayesinde cildinizin dostudur. Orta yoğunluktaki regl günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Natracare, alanında “en etik ürün” ödülü de kazanmıştır.

Natracare Organik ve Doğal Kanatlı Süper Hijyenik Ped, plastikten ve parfümden arındırılmıştır. Pamuklar klor yerine daha pahalı bir yöntem olan oksijenle beyazlatılır. Geçirmezlik bariyeri Forest Stewardship Council (FSC) onaylı selüloz hamurundan yapılır. Natracare hijyenik ped, arka yüzeyi ile de çok güçlüdür. Bu çok özel yüzey sıvıları geçirmez, özel bitkisel materyallerden üretilmiştir. Dahası, Natracare organik ve doğal pediniz sadece 3 mm inceliğiyle size rahatlık hissi verir.

Natracare, pedinden kutusuna kadar tamamen ekolojiktir. Kutusu bile doğal ve organik ürünlerden üretilir. İçeriğinde sadece ekolojik sertifikalı selüloz hamuru, haşıl ve doğal yapıştırıcı vardır. Sürdürülebilir kaynaklıdır; %98 geri dönüştürülebilir ve doğada çözünebilir. Natracare ürettiği her ped için tüm yıl boyunca doğada bıraktığı karbon ayak izi kadar ağaç dikmeyi misyon edinmiştir.

Natracare hayvan dostlarını da unutmaz. Hayvanlar üzerinde asla test edilmez. Hayvansal hiçbir madde ya da hayvansal ürünle işlenmiş hiçbir ham madde içermez. Natracare hijyenik ped veganlar ve vejetaryenler için uygundur. Dünyanın en önemli vegan kuruluşlarından biri olan Vegetarian Society onaylıdır. Natracare, sadece beyan yapmaz; vegan sertifikalıdır. Üstelik Natracare (Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler) PETA destekçisidir.

Natracare; kadın sağlığına, hayvanlara ve doğaya verdiği önemden dolayı, uluslararası kuruluşlar tarafından ödüllere ve sertifikalara layık görülmüştür. Ethical Award- Etik Üretim ve Dağıtım Ödülü, LOHAS Ödülü, Made Safe Mührü, Nordic Label Ekolojik Sertifikası, USDA Organik Sertifikası, Vegetarian Society Onaylı, İngiliz Soil Association, Food and Drug Administration ve Therapeutic Goods Administration’a sahiptir. Ayrıca, Uluslararası Çevre Ürün Bildirgesi'ni (EPD) elde eden ilk kadın hijyen markasıdır.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000LIPFY
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön