Yolculuk sırasında aradığınız adrese kolayca ulaşmanızı sağlayacak ve güncel yol tarifleriyle size rehberlik edecek navigasyon sistemleri, günümüzde en çok tercih edilen teknolojilerden bir tanesidir. Araç navigasyon sistemleri şehir içinde istediğiniz adresi bulmanızı sağlarken tüm kullanıcılarına rahat, keyifli ve stresten uzak bir yolculuk vaat etmektedir. Next navigasyon sistemleri, şehir içi ve şehir dışında seyahat eden, iş ya da eğlence amaçlı dışarıda olmayı seven herkes için uygun seçenekler sunmaktadır.

Next Navigasyon

Next navigasyon, 2008 yılından bu yana Türkiye piyasasına kaliteli ve işlevsel ürünler sunmaktadır. Ürün tasarımlarında kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutan marka, sunduğu ürün çeşitleri sayesinde birçok farklı özelliğin tek bir cihazda birleşmesini sağlamıştır. Yüksek çözünürlüklü dokunmatik LCD ekranlar sayesinde net görüntü alabileceğiniz navigasyon cihazları, şehir içinde ve geniş arazilerde yönünüzü bulmanız konusunda size rehberlik eder.

Next navigasyon, birçok özelliğinin yanı sıra, sesli komut özelliği de taşımaktadır. Yüksek ses kalitesi bulunan dahili hoparlörler tüm Next navigasyon sistemlerinde mevcuttur. İsterseniz hoparlörden, isterseniz de cihazınıza bağlayabileceğiniz kulaklığınız aracılığıyla gelen komutları dinleyebilirsiniz. Yolda dikkatiniz dağılmadan, sürekli cihazınızdaki yol görüntüsüne odaklanmanıza gerek kalmadan, tam zamanında gelecek olan komutlar ile yolunuza devam edebilirsiniz. Sesli komut sistemleri yolda gideceğiniz yönü, katedeceğiniz mesafeyi ve kullanacağınız istikameti metreler önce sesli olarak bildirmektedir.

Navigasyon cihazlarının bazı modelleri ömür boyu ücretsiz güncelleme özelliğine sahiptir. Bazı modellerde ise bu süre 5 yıl olarak belirlenmiştir. Cihazınız belirtilen süre boyunca otomatik olarak güncellenmektedir. Türkiye çapında en güncel yol bilgisine ulaşabileceğiniz cihazınızla, istediğiniz adrese kolayca ulaşabilirsiniz. Bu süre, Sanayi Bakanlığı’nın elektronik navigasyon cihazları için öngördüğü standart süredir. Cihazınızı kullanmaya başladığınız gün, güncelleme süreniz de başlamış olacaktır. Navigasyon sisteminize Türkiye haritası haricinde farklı ülke haritaları da eklemeniz mümkündür.

Birçok modelinde hafıza kartı ya da USB girişi bulunan navigasyon cihazları, multimedya dosyalarını açma özelliği taşır. Birçok formatı destekleyen cihazlar ile istediğiniz video ve ses dosyasını açabilir ya da fotoğraf dosyalarını görüntüleyebilirsiniz. Bazı modellerde bulunan ofis okuyucu sayesinde, Word, Excel, PDF ve PowerPoint gibi dosyaları da kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik, özellikle iş hayatınızda vazgeçilmeniz olacaktır.

Next Navigasyon Fiyatları

Çok sayıda çeşidi ile kullanıcıların beğenisine sunulan Next navigasyon sistemleri, sunduğu özellik ve fiyatlar bakımından farklılık göstermektedir. Bluetooth, güncelleme süresi ve ofis dosya okuyucu özellikleri, cihazların modelleri arasında farklılık göstermektedir. Cihazların fiyatı açısından belirleyici olan bu özellikler, çok sayıda kullanıcının farklı isteklerine yanıt vermektedir. İhtiyacınıza en uygun ürünü keşfetmek için ürün açıklamaları bölümünü inceleyebilir, seçtiğiniz ürünler arasından karşılaştırma butonunu kullanarak ideal ürününüzü belirleyebilirsiniz.

Ürünler hakkında en doğru bilgiye ulaşmak ve gerçek kullanıcı deneyimlerini öğrenmek isterseniz, ürün yorumları bölümünden daha önce ürünü satın alan kullanıcıların görüş ve değerlendirmelerini öğrenebilirsiniz. Bu bölümde kullanıcılar satın aldıkları cihazları hız, çalışma performansı ve kullanım kolaylığı açısından değerlendirmektedir. Ürününüze karar vermeden önce yorumlardan faydalanabilir, kullanacağınız ürünün kalite ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Cihazınızla birlikte cam askı aparatı, cihaz tutucu aparat, USB data kablosu, TBS kablosu ve araç şarj cihazı da gönderilmektedir. Cihazınızın güvenli ve rahat kullanımı için ihtiyacınız olan hey şey, tek pakette sunulmuştur.

Windows ya da Android işletim sistemi kullanılan navigasyon cihazları otomatik açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bu sayede cihazınızın açılış ve kapanışı konusunda sorun yaşamazsınız. Aracınızı çalıştırmanızla otomatik olarak açılacak olan cihaz, kontağı kapatmanızla birlikte çalışmayı durduracaktır.

Next Navigasyon Sistemleri

2 ürün var
 1. Markalar
  1. Alpine
  2. Navitech
  3. Next
  4. Platoon
  5. Hud
  6. TomTom
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Next
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/257643
BAŞA DÖN