Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Nokian
Nokian Wetproof SUV 235/60 R16 100H Yaz Lastiği (Üretim Yılı: 2021)

Nokian Wetproof SUV 235/60 R16 100H Yaz Lastiği (Üretim Yılı: 2021)

Nokian
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720
Nokian Wetproof SUV 235/60 R16 100H Yaz Lastiği (Üretim Yılı: 2020)
YAĞMURLU GÜNLERDE GÖNÜL RAHATLIĞI

Yeni Nokian Wetproof SUV, Orta Avrupa yolları için geliştirilmiş güvenli ve dengeli bir yaz lastiğidir. Mükemmel ıslak zeminde frenleme yetenekleri ve güçlü suda kızaklama direnci yağmurlu günlerde bile sürüşü kolaylaştırır ve rahatlatır. Nokian Wetproof SUV, zorlu sürüş koşullarında daha fazla dayanıklılık ve koruma sağlayan Nokian Tyres’in benzersiz “Aramid Yanak Teknolojisi” ile donatılmıştır.

  • ISLAK VE KURU YOLLARDA SON DERECE GÜVENLİ
  • ZORLU YOLLARDA ÜST SINIF KONFOR VE DAYANIKLILIK
  • MAKSİMUM SAĞLAMLIK İÇİN ARAMİD LİFLERLE GÜÇLENDİRİLMİŞ YANAKLAR

BEKLENMEDİK SÜRPRİZLERE KARŞI KORUMA VE SAĞLAMLIK

Lastik yanaklarında kullanılan aramid lifleri beklenmedik sürprizlere karşı mükemmel dayanıklılık sağlar.

ARAMİD YANAK TEKNOLOJİSİ

Aramid Yanak Teknolojisi beklenmedik durumlara karşı mükemmel dayanıklılık ve güvenlik sağlar. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Yanak yapısında kullanılan son derece güçlü aramid lifleri, lastik yanaklarına mükemmel bir dayanıklılık ve delinme direnci kazandırır.

ISLAK VE KURU ZEMİNLER İÇİN MÜKEMMEL AYARLANMIŞ

Islak ve kuru zeminde tutunma özelliklerinin arkasındaki sır, Dual Zone Safety teknolojisidir.

DUAL ZONE SAFETY KONSEPTİ

Islak ve kuru zeminde tutunma özelliklerinin arkasındaki sır, Dual Zone Safety teknolojisidir. Lastiğin dış omzundaki Stabilite Bölgesi dengeli sürüş hissi sağlarken, iç kısımdaki Wet Safety Zone suda kızaklama direncini en üst düzeye çıkarır. A sınıfı ıslak zemin yol tutuşu ile sektörün en iyileri arasında yer alır.

DAHA FAZLA KARARLILIK - ISLAK ZEMİNDE ÜSTÜN GÜVENLİK

Etkili suda kızaklama direnci ile kararlı sürüş hissi. Responsive Lock konsepti, ıslak zeminde güvenlikten ödün vermeden sürüş dengesini ve kararlılığını artıran yeni ve yenilikçi bir tasarımdır.

HASSAS KİLİT KONSEPTİ

Mükemmel direksiyon hakimiyetini ve ıslak sürüş özelliklerini destekleyen Responsive Lock konsepti, suyun lastikten daha hızlı şekilde tahliyesini sağlarken uzunlamasına diş bloklarını destekler. Lastik dişlerindeki kanallar, lastik yol yüzeyine temas ettiğinde birbirlerine sıkıca karşı koyarak tepki veren ve kenetlenen bir tasarım ile donatılmıştır. Bu yenilikçi tasarım, ıslak zeminde yol güvenliğinden ödün vermeden sürüş dengesini ve istikrarını artırır.

GÜVENLİĞİNİZİ VE KONFORUNUZU ARTIRAN YENİLİKLER


  • Bilgi Alanı

    Üst düzey emniyet ve konfor. Lastiğin yanak kısmında, lastiğinizin doğru hava basıncını, montaj konumunu ve jantınızın somun tork değerlerini kaydetmenize yarayan bilgi alanı yer alır. Bu sayede yaz/kış sezonlarında lastik değişimi sırasında hangi lastiğinizin hangi konuma montaj edildiğini ve basınç değerlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Doğru lastik basıncı, direksiyon hakimiyetinin daha hassas olmasını sağlarken, lastik aşınmasını azaltır, yakıt maliyetlerini düşürür.

  • Sürüş Güvenliği Göstergesi - DSI

    Su damlası simgesine sahip Sürüş Güvenliği Göstergesi (DSI) sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi artırır. Lastiğin sırt kısmında Nokian Tyres’ın patentine sahip olduğu ve kolayca kontrol edebileceğiniz rakamlar ve su damlası simgesi bulunur. Bu rakamlar lastik diş derinliğini milimetre olarak gösterir. Siz aracınızı kullandıkça ve lastik aşındıkça rakamlar silinmeye başlar. Bu sayede lastik diş derinliğinin ne kadar kaldığını kolayca kontrol edebilirsiniz. Su damlası simgesiyle gösterilen Sürüş Güvenliği Göstergesi (DSI), diş derinliği 4 mm kalana kadar görünür haldedir. Bu simge de silindiğinde artık güvenlik riskinin arttığını gösterir ve bu durumda lastik yenilenmelidir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön