2015 yılı sonlarında MGA'nın sevimli oyuncak serisi olarak ortaya çıkan Num Noms, koleksiyon yapılabilecek figürleri barındırıyor. Yemek konseptleri ile piyasaya sürülen oyuncaklar, iki ayrı bölümden oluşuyor. Üst kısmı olan Num, sevimli hayvan suratına sahip leziz bir yemekken alt kısmı olan Nom dudak nemlendiricisi, damga ya da motorlu bir oyuncaktan oluşabiliyor. Num ve Nom'lar, temsil ettikleri yiyeceğe özgü büyüleyici bir kokuyu da barındırıyor. Paketleri açılır açılmaz etrafa saçılan lezzetli koku, çocukları Num ve Nom'ları farklı şekilde eşleştirme ve kendi özel yemek tarifleri oluşturma konusunda ilham veriyor.

Üç yaşından büyük çocuklar için uygun olan Num Noms, 80'lerin popüler kokulu oyuncaklarının modern versiyonu olarak kabul ediliyor. Farklı serileri bulunan ürünlerin beraberinde özel koleksiyon kartlar da geliyor. Çocuklar, sevdiği Num ve Nom'lardan kendi koleksiyonlarını yapabiliyor. Paketler içinde sürpriz faktörü ön planda tutuluyor, çocukların merakını cezbediyor ve nadir Num Noms figürleri sayesinde çocuklar benzersiz koleksiyonlar oluşturuyor. 

Yemek temalı oyunları seven çocuklar için benzersiz bir oyuncak olan Num Noms, yemek yeme konusunda pek de istekli olmayan çocukların yemek zamanlarını keyifli hale getirmeyi başarıyor. İştah açıcı kokuları, sempatik çizimleri ve tatlı isimleri ile çocukların kapalı alan aktivitelerinin vazgeçilmez oyuncakları arasında yer alıyor. Meyvemsi kokuları ile öne çıkan dondurmalardan bol kremalı pastalara, lezzetli görünüme sahip çöreklerden çocukların sevdiği hamburger, pizza ve diğer yemeklerin figürleri özel serilerin içinde yer alıyor. Sevimli bir kılıfı andıran Num kısmı, iştah açıcı ve ilgi çekici sürprizlerin saklı olduğu Nom kısmı ile tamamlanıyor. Çocuklar, farklı kombinasyonlarla Num ve Nom kısımlarını bir araya getirebiliyor, setler içinden çıkan yardımcı oyuncaklarla kendi oyunlarını kurgulayabiliyor. Nom kısmında yer alan damgalar sayesinde defterlerini diledikleri gibi süsleyebiliyor, çıkan hoş kokulu dudak nemlendiricileri oyunlarına eşlik ettiği gibi dudaklarına bakım yapmalarını da sağlıyor, hareketli motora sahip olan Nom figürleri ile eğleneniyor. Hareket edebilen Nom'lardan bir kısmı, büyüleyici ışıklar saçıyor ve çocukların ilgisini tümüyle üstüne toplamayı başarıyor. 

Başlangıç paketlerinin yanı sıra premium paketlerin ve sürpriz kutuların yer aldığı Num Noms, 100'ün üstünde yiyecek figürü ve bir o kadar da hoş koku barındırıyor. Paket halinde satılan setler içinde çocukların merak duygularını kamçılayan bir adet sürpriz kutu bulunuyor, Num Noms figürleri, oyunları keyifli hale getiren yardımcı oyuncaklar yer alıyor. Tekli olarak da satılan sürpriz kutular içinden çıkan Num ya da Nom'lar teker teker ya da beraber bulunabiliyor. 

Brunch, kahvaltı, fast food, pasta ve dondurma gibi farklı konseptlerde hazırlanan Num Noms, çocuğunuzun mutfağa karşı duyduğu ilgiyi destekliyor, oyunlarının şefi olmasını sağlıyor. Arkadaşları ile gerçekleştirdiği kapalı alan aktivitelerini aile fertleri ile geçirmesine imkan tanıyor, ailenin birlikte geçirdiği zamanı daha kaliteli hale getirmesine yardımcı oluyor. Farklı şekillerde eşleştirebilmeleri nedeniyle yaratıcılıklarını geliştiriyor, kendi kurguladıkları oyunları oynama keyfini yaşamalarına izin veriyor. Sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmadan üretilen oyuncaklar, çocukların koku duyularının gelişmesine de yardım ediyor. Serilerde çilek, böğürtlen ve vanilya gibi çocukların keyif aldığı hafif kokular kullanılıyor, çocukların yemeklerle kokuları eşleştirmesine yardımcı oluyor ve kendi yemek tariflerini oluşturmalarını sağlıyor. 

Sürpriz faktörü ön planda olan Num Noms, çocuklarını ödül yöntemi ile yetiştirmeye gayret eden ebeveynlerin en büyük yardımcıları arasında bulunuyor. Ebeveynler, başlangıç ve sürpriz paketlerinin yanı sıra sürpriz paketlerden yararlanabiliyor, çocukların geliştirdikleri faydalı alışkanlıkları pratik bir şekilde destekleyebiliyor. Çocuklar da gün geçtikte genişleyen koleksiyonları sayesinde çok daha eğlenceli oyunlar oynayabiliyor. 

Num Noms

2 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Yaş Aralığı
  4. Cinsiyet
  5. Satıcı
BAŞA DÖN