Ofix Kırtasiye ve Ofis

İş yerinizde sahip olabileceğiniz ofis malzemeleri günlük hayatınızı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda işleri daha hızlı ve etkin bir biçimde yapabilmenize de destek olur. Örneğin akıllı tasarımlara sahip olan klasörler sayesinde dosyalarınızı kendi sisteminize göre konumlandırabilir ve böylece gerektiğiniz duyduğunuz anlarda aradığınız belgeyi kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Ofix Ofis Malzemeleri A.Ş tarafından satışa sunulan ürünler yalnızca iş yeri sahipleri veya memurlar tarafından değil, eşyalarını daha iyi organize etmek isteyen her kullanıcı için uygundur. Örneğin farklı renk seçeneği sunan fosforlu kalem serileri sayesinde öğrenciler notlarını düzenli bir biçimde tutabilir ve önemli gördükleri yerleri fosforlu kalem ile çizerek daha kolay hatırlayabilirler. Hem kareli hem çizgili defterler ise her derste öğrencilere yardımcı olmak için birebirdir. Geniş ürün yelpazesi sunan kartuş ve toner bölümü ise özellikle işyerleri, fotokopi ve basım merkezleri için oldukça pratik ürünler sunmaktadır.

İş yeri temizliği için gerekli olan bütün malzemeleri sunan Ofix store sayesinde ofisinizi banyodan çalışma alanlarına kadar dip köşe temizleyebilir ve gerekli bakımı yapabilirsiniz. Özellikle yeni bir iş yeri açan veya ofisini yenileyen kullanıcıların hizmetine sunulan bu ürünler baş döndürücü ürün çeşitliliği sayesinde her türlü gereksinimi karşılamak için oldukça idealdir. Örneğin ofis tuvaletini yenileyecek olan iş yeri sahipleri Ofix store ile banyolarını baştan sona dizayn edebilir. Farklı gramajlı A4 kağıtlarından plastik klasörlere, telli dosyalardan ayraç ve seperatörlere kadar geniş çapta ürün imkanı sayesinde aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Hesap makinesinden kaşesine kadar onlarca çeşit masaüstü gereci ise her alanda çalışan kullanıcılarına hitap etmektedir. Yüzlerce ürün sizleri bekliyor.

Ofisini Yeni Açan Kullanıcılar İçin Akıllı Ofix Ofis Malzemeleri Seçenekleri

Yeni açılan veya tekrardan düzenlenen bir iş yeri pek çok gereksinimi içerisinde barındırır. Çalışma ortamları için ihtiyaç duyulan ürünler masaüstü gereçleri, dosyalama ve arşivleme sistemleri, kalem ve yazı gereçleri ve son olarak sunum ve planlama ekipmanları olarak ayrılmaktadır. Ofix ofis malzemeleri sayesinde yeni düzenlediğiniz ofisinizin ihtiyaç duyduğu malzemeleri kısa süre içerisinde edinebilirsiniz. Sipariş edebileceğiniz ürünler işlerinizi daha hızlı ve etkin bir biçimde yürütebilmenize olanak tanır. Örneğin satın alabileceğiniz klasörler dilerseniz plastik, dilerseniz karton kapak tasarımına sahip olabilir. Pek çok dosyayı rahatça yerleştirebileceğiniz bu ürünler sayesinde yüzlerce belgeyi kendi sisteminize uygun bir biçimde konumlandırarak ihtiyaç duyduğunuz anda aradığınız belgeyi saniyeler içinde bulabilirsiniz. Sipariş edebileceğiniz evrak düzenleyiciler ile sisteminizi daha çok detaylandırabilirsiniz. 

Evrak düzenleyicileri 10, 12 veya 20 bölmeye sahiptir. Pek çok kullanıcı tarafından yüksek memnuniyet ile kullanılan arşiv kutuları ise masanızda yer kaplamasını istemediğiniz, ancak atamayacak kadar önemli bulduğunuz dosyaları güvenli bir şekilde saklamanıza olanak tanır. Akıllı tasarıma sahip bu kutular sayesinde yüzlerce belgeyi oldukça dar bir alanda muhafaza ederek hem yer tasarrufu etmiş olursunuz hem de toplu bir ofis görünümüne kavuşursunuz. Satın alabileceğiniz şeffaf dosyalar farklı adet imkanları ile imal edilmektedir. Örneğin 100 adet şeffaf dosyayı içeren paketler sizlere uzun soluklu kullanma olanağı sağlarken satın alabileceğiniz delikli şeffaf dosyalar ise belgelerinizi klasörlere yerleştirebilmenize olanak tanır. Ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları bulabilirsiniz.

Her Öğrencinin İşine Yarayacak Ofix Sipariş Olanakları

Öğrencilerin çalışma azimlerini güçlendirecek ürünlerden notlarını düzgün biçimde tutup muhafaza etmelerine yardımcı olacak ürünlere kadar sayısız pek çok seçenek Ofix sipariş ile satışa sunulmuştur. Örneğin sipariş edilebilecek kareli defter öğrencilerin geometri, matematik ve fizik dersleri sırasında kolay bir biçimde not tutulmasına olanak tanırken çizgili defterler yabancı dil, Türkçe ve sosyal bilimler alanlarında not tutmak için büyük pratiklik sunar. Sarı, mavi, yeşil gibi farklı pek çok rengi bulunan fosforlu kalemler sayesinde ders kitaplarınızda önemli bulduğunuz noktaların üstünü çizebilir ve daha iyi aklınızda tutabilirsiniz. Farklı renk alternatifleri ile aynı sayfadaki önemli bölümleri farklı renkler ile çizerek ilginizi canlı tutabilirsiniz. 

Farklı boyut imkanına sahip yazı tahtaları sayesinde konu anlatım ve soru çözümlerini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sipariş edebileceğiniz mataralar farklı boyut ve renk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Gün boyu su tüketiminizi karşılamaya yardımcı olan mataralardan dilerseniz 500 ml’lik, dilerseniz 750 ml’lik modellerden satın alabilirsiniz. Sarı, kırmızı, yeşil, pembe gibi farklı pek çok renk alternatifi bulunan bu mataraların içi paslanmaz çelik ile kaplandığından termos olarak rahatlıkla kullanılabilir. Çift güvenlik mekanizmasına sahip akıllı kapak sızdırma, paslanma gibi olasılıkların önüne geçer. Bu termoslar iş yerine, okula giderken tercih edilebileceği gibi piknik, kamp sırasında da kullanmak için oldukça uygundur. Keçeli boya, kuru boya ve suluboya setleri ile resim dersinizde gereksinim duyacağınız tüm ürünleri edinebilirsiniz. Farklı boyut imkanı sağlayan fırça setleri akrilik boya, sulu boya resimlerinizde en büyük eşlikçiniz olabilir.

İş Yerinizin Temizliğini Sağlamak İçin Yardımcı Olacak Tüm Ofix Depo Malzemeleri

İş yeri ve okullardaki hijyen, dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Akıllı tasarıma sahip banyo ve ofis odaları sayesinde iş yerinin temizliğini garantiye alabilirsiniz. Örneğin ortak kullanım alanları arasında yer alan mutfakta daha temiz ve güvenilir bir su tüketimi teşvik etmek istiyorsanız Ofix karton bardak seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız. Bu ürünler farklı adetlere sahip paketler ile satışa sunulmuştur. Uzun soluklu bir kullanım için karton bardak sipariş edebiliyorsanız yüksek miktarlarda ürüne sahip paketleri inceleyebilirsiniz. Öte yandan piknik gibi kısa süreli bir tüketim planınız var ise 30 veya 50 adet bardak içeren paketler tam size göre olabilir. Ofis tuvaletlerinizi Ofix sayesinde baştan sona hazırlamanız mümkündür. Örneğin sıvı sabun ve kağıt havlu dispenseri modelleri farklı boyut ve renk imkanları ile satışa sunulmuştur. 

Paslanmaz çelik, krom gibi dayanıklı materyallerden yapılan bu ürünler uzun süreli kullanım olanağını sağlar. Manuel çalışan modelleri satın alabileceğiniz gibi dilerseniz el sensörü ile çalışan modelleri de sipariş edebilirsiniz. Geniş yelpazede ürün imkanı sunan Ofix depo malzemeleri sayesinde artık gereksinim duymadığınız, ancak yine de saklamak istediğiniz belgelerinizi güven ile muhafaza edebilirsiniz. Temizlik malzemelerinden kırtasiye ekipmanlarına, masaüstü gereçlerinden sunum ve planlama ürünlerine kadar geniş ürün çeşitliliği sunan Ofix sayesinde hem iş yeri sahipleri hem de öğrenciler tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yüzlerce ürün sizleri bekliyor.

Mataraların Kullanım Alanları Nelerdir?

İçi paslanmaz çelik ile kaplanan mataralar aynı zamanda termos olarak da kullanıma uygundur. Bu ürünleri okula, iş yerine, pikniğe, kampa veya seyahate çıktığınız anlarda yanınıza alabilirsiniz.

Öğrenciler İçin Satışa Sunulan Resim Malzemeleri Nelerdir?

Resim defteri, sulu boya, kuru boya, renkli kalemler alabileceğiniz gibi dilerseniz her boyama türü için özel olarak hazırlanan fırça setlerini de sipariş edebilirsiniz.

Dosyaları Daha İyi Bir Biçimde Organize Etmek İçin Neler Satın Alınabilir?

Dosya düzenleyici, karton veya plastik klasör, şeffaf dosyalar gibi pek çok ekipman dosyalarını daha etkin bir şekilde düzenlemenize olanak tanıyacağı için bu ürün kataloglarını inceleyebilirsiniz.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofix Kırtasiye ve Ofis

Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483643/ofix