Prezervatif, erkeklerin kullanımına uygun olan bir cinsel sağlık ürünüdür. Gebelikten ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için yıllardır kullanılan, en güvenilir yöntemler arasında gelir. Sağlıklı ve güvenli cinsel hayat için mutlaka prezervatif kullanılması tavsiye edilir. Bilinen en eski korunma yöntemi olan prezervatif, gelişen teknolojiler ile birlikte artık pek çok farklı özelliğe sahiptir. Farklı temalarda üretilen prezervatifler, kadınların hamile kalmasının önüne geçerken, farklı uyarıcı özellikleri ile cinsel hazzın daha yoğun yaşanmasını sağlar. Gebelikten korunmak, cinsel hastalıklara karşı tedbirli olmak için Okey 20 prezervatif ürünleri hem güvenli hem de renkli bir cinsel birlikteliği mümkün kılar.

Okey 20 Prezervartif Ürünleri Nedir?

Prezervatif, en basit anlatımıyla koruyucu bir kılıftır. Hem gebelik oluşumunun önüne geçmek hem de sağlıklı bir cinsel ilişki yaşamak için kullanılır. İnce kauçuktan yapılan Okey 20 prezervatifler, erkeğin erekte olmuş penisine takılarak kullanılır. Prezervatiflerin uç kısmında bulunan alan, cinsellik sonrasında spermleri muhafaza ederek gebelik oluşmasını engeller. Ayrıca penisi tamamen kapladığı için cinsel yolla bulaşan hastalıkların temastan dolayı bulaşmasını önler. 

Haz Dolu ve Güvenli İlişki Deneyimi

20'li paket olarak kullanıcıların tercihine sunulan Okey prezervartifler, farklı özellikleri ile cinsel deneyimden alınan hazzı artırır. Farklı zevklere uygun olarak üretilen klasik, ultra ince, tırtık dokulu ve geciktirici etkili modellerden oluşur. Her bir ürünün sıkılığı, cinsellik esnasında yaşattığı haz farklılık gösterir. Okey 20 prezervatif çeşitleri arasında lateks hassasiyeti onlar için poliizopren malzemeden yapılan ürünlerde bulunur. Böylece alerji ve hassasiyet sahibi kişiler bu malzemeden yapılan ürünleri deneyimleyebilir. Geliştirdiği teknolojiler ile günümüzde en çok tercih edilen prezervatifleri üreten Okey, haz dolu ve güvenli seks için tercih edebileceğiniz en iyi markalardan birisidir. 

Okey 20 Prezervatif Takarken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Prezervatiflerin koruma oranı oldukça yüksektir. Tek risk %1 olan yırtılma riskidir. Bunu engellemek ve tam koruma sağlamak için prezervatifi doğru takmak çok önemlidir. Koruma sağlamanın dışında doğru prezervatifi seçmek ve olması gerektiği gibi takmak cinsel ilişkiden alınacak hazzı artırır, sorunsuz, keyifli bir cinsellik yaşanmasını sağlar.

 • Prezervatifi kılıfından çıkarırken kesici bir alet kullanmamak çok önemlidir. Okey prezervatif paketleri üzerinde yer alan açma yerinden paketi nazikçe açabilirsiniz.
 • Okey prezervatifin erekte olmuş penise takılması gerekir. Aksi halde ürün zarar görebilir, yırtılabilir ve penisi tam olarak kavramayacağı için ilişkide konforsuz hissetmenize neden olabilir.
 • Prezervatif takılırken tırnaklar ile zarar vermemeye özen gösterilmelidir. Okey 20 prezervatif modellerinin tamamı içinde kayganlaştırıcı ürün bulunur. Böylece ürün çok rahat bir şekilde erekte penise takılabilir.
 • Okey prezervatifi doğru takmak kadar doğru bedeni almak da çok önemlidir. Prezervatif büyük olursa bol, küçük olursa dar gelecektir.

Okey 20 Prezervatif Çeşitleri

Günümüzde üretilen Okey 20 prezervatifler korumanın yanı sıra çok farklı özelliklere de sahiptir. Bu özellikler sayesinde cinsel hayatınızı daha renkli bir hale getirebilir. Okey prezervatiflerin renkleri, kışkırtıcı kokuları ve cinsel ilişki esnasında hazzı artıran uyarıcı özellikleri ile çok daha renkli, heyecanlı ve zevk dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. İlişki süresini uzatmak için geciktirici etkiye sahip olan Okey prezervatifleri kullanabilirsiniz. Erkeği yavaşlatma kadını ise hızlandırma özelliğine sahip prezervatif ile haz dolu geceler yaşayabilirsiniz. Ultra ince ürünler ile cinsel teması daha fazla hissedebilirsiniz. Tırıklı dokuya sahip olan prezervartifler ile karşı cinse daha fazla haz yaşatabilirsiniz. Pek çok farklı özelliğe sahip olan Okey 20 prezervatifler arasından dilediğiniz ürünü, uygun bedende alıp deneyimleyebilirsiniz

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Okey 20 Prezervatif Ürünleri

5 ürün var
 1. Markalar
  1. Durex
  2. Okey
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. İstek Arttırıcı Özelliği
  1. Geciktiricili
  2. İnce
  3. Klasik
  4. Tırtıklı
 6. Paket İçi Adet
  1. 10
  2. 20
  3. 40
  4. 45
  5. 8
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Okey
 • Paket İçi Adet 20
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012178/26012196/okey
Başa dön