Ölmeden Önce Keşfetmeniz Gereken 5 Sır Yorumları

(27 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Burası Türkiye
  (23.05.2013)

  Cennet vari ülkemizde neyi ne zaman yapacağınızı bilmeniz gerekli.. İnsanlar herşeye sahip olmak ister, elinde olsun ister ve bunun gibi şeyler.. Kitabın kötüsü olurmu? inançlara ters düşmediği sürece evet olmaz.. okunabilir diyorum

  - Afyon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Çok güzel bir kitap
  (06.12.2012)

  çok güzel bir anlatımı var tavsiye ederim herkes okumalı ve kendine ders çıkarmalı .dünyada keşfedilmesi gereken o kadar şey var ki ..bakıp da görmediğimiz şeylerde var onları da farketmenizi sağlıyor

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ne diyebilrim ki
  (06.11.2010)

  herkesin bilipte yapmadığı konular üzerine yazılmış bir kitap daha. diğerlerinden pek fark yok ve okumadığınızda kaybedecek birşeyinizde yok. karar size kalmış bu kitapta kitaplığımda yer alsın diyorsanız siz bilirsiniz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • güzel...
  (28.04.2009)

  gerçekten okunması gereken yayınlardan biri.hepsiburada.com da uygun fiyat ve hızlı teslimatla sorunsuz alabilirsiniz.kitapdan gerçekten öğrenebileceğimiz çok şey var.hangi kitabı alayım diye düşünenlere tavsiye ederim.

  FETHİYE - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Pozitif düşünceler aşılıyor.
  (16.04.2009)

  "Bir hayatı daha iyi ve amaç dolu bir hale getiren bilgi eyleme dönüştürülmediğinde hiç bir anlam ifade etmez...Sırları bilmek hayatınızı değiştirmez, onları uygulamak değiştirir" diyor yazar. İşte biz de yazarın dediklerini uygulayabilirsek mutluluğu yakalayabiliriz. Gayet güzel bir kitap, tavsiye ederim. Pozitif düşünceler aşılıyor. Umarım ben de uygulayabilirim.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Daha iyi tercüme edilebilrdi,
  (13.04.2009)

  Türkçeye çevrilirken bire bir tercüme edilmeye çalışıldığı için, gerekli vurgular eksik kalmış. Olmaz sa olmaz bir kitap değil, bence iyi bir edit görmesi gerekirdi.Diğer yorumlardaki abartı övgülere bakıldığında seviyesi bana mı biraz düşük geldi anlayamadım .

  ŞAHİNBEY - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • DEĞİŞİK
  (20.02.2009)

  BEN KİŞİSEL GELİŞİM KİTAPLARINI OKUMAYI ÇOK SEVİYORUM. BİLGE İNSANLARIN TECRÜBELERİ İLE YAZILMIŞ BİR KİTAP, OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM. BEN OKUDUM BİŞEYLER KALDI.

  GEMLİK - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • kaçırmayın
  (16.01.2009)

  bir solukta okudum bitirdim..çok beğendim...kendimden ve hayattan bişeyler buldum..ayrıca kitap elime çok kısa bi zamanda geçti bunun için hepsi burada ya teşekkürler..ayrıca bu fiyatın altına hiçbiyerde bulamassınız...

  MERKEZ - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (4)

 • OKUYUN
  (15.01.2009)

  SADECE OKUMUŞ OLMAK İÇİN DEĞİL AMA YAŞANANLARIN HİÇ OLMAZSA Bİ KISMINI BİLE HAYATINIZA UYGULAYABİLMEK İÇİN BİRŞEYLER ALABİLECEĞİNİZ BİR KİTAP EĞER ANLATILANLARI HAYATINIZA UYGULAMAYI BAŞARAMAZSANIZ SADECE BİR KİTAP OKUMUŞ OLURSUNUZ

  MERKEZ - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (2)

 • BEKLENTİLERİMİN ÜZERİNDE BİR KİTAPMIŞ
  (09.01.2009)

  KİTAPTA EN ÇOK İLGİMİ ÇEKEN VE BENİ OLDUKÇA ETKİLEYEN; YÜZLERCE İNSANIN YAŞAMIŞ OLDUKLARI OLAYLARI VE FİKİRLERİNİ ÇOK BAŞARILI VE İLGİ ÇEKİCİ BİR ŞEKİLDE YANSITMASI

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • kişisel gelişim severlere hitap eden güzel bir kitap
  (26.12.2008)

  Diğer klasik kişisel gelişim kitaplarından farkı yazarın kişilerle yüzyüze yaptığı ropörtaj ve birebir gsoru cevap bölümleri .. keşke Türkiye den de birileri ile konuşusa idi : )) Ancak okumaya değer diyorum hem fiyat olarka da çok cazip .

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • tavsiye ederim
  (26.12.2008)

  merak ettim ve aldım... iyi ki de almışım diyorum...sıkılmadan okunacak bir kitap ve fiyatı da çok uygun.tavsiye ederim okuyun,vaktiniz boşa harcanmış olmayacak

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (4)

 • iyi bir araştırma
  (06.12.2008)

  hayat sürecinde öğrenmemiz gereken çok şey var.Bu kitap hayata gerektiği gibi yön vermemizde iyi bir klavuz örneği olabilir.Kapsamlı olarak yapılan araştırma ve anlatılan hayat hikayeleri bize bulmamız gereken cevapları iyi bir şekilde anlatıyor.

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (4)

 • Alınması gereken bir eser
  (28.11.2008)

  ürünü kargo ücretini ödememek için almıştım fakat okuyunca cidden çok hoşuma gitti hayata dair çok önemli sırlar vermesede gözden kaçabilecek ayrıntıları keşfetmenizi sağlıyor. Tercih edilebilecek bir kitap

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (4)

 • ilk defa okuyan için
  (28.11.2008)

  Kitap ilk defa okuyan için iyi bir kitap ama son defa okuyan için aynı kitaptır. Hayattaki dengeler karşısındaki kişisel gelişim savaşını anlatan bir kitap ama kişisel savaştaki dengeleri değiştiren bir kitap değildir.

  - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (5)

 • lütfen okuyun
  (30.10.2008)

  eğer biraz olsun okuduğumuz veya çeşitli yollar ile öğrendiğimiz hayat sırları ile ilgili durumlara yaşammışlıklara biraz olsun dikkat edebilsek........keşke.yani onu bunu okuyoruz öğreniyoruz hatta uygulamada var fakat istikrar ve devamlılığı yok ne kıymeti kaldı .herkes kendi doğrusu ile yaşar gibi bir durum var ortada.lütfen biraz daha dikkat ve ivedilikle vefa ile istikrarlı bir birey olursak biz paylaşımcı türk toplumunu örnek almaları çok güzel olurdu(bizim diğer toplumları değil).kısacası sır bizde içimizde.bu kitabıda okuyalım okumasına fakat 1-2-3 okuyup rafa kaldırmayalım.Canı gönülden tavsiye ediyorum lütfen okuyun

  PURSAKLAR - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (7)

 • Guzel bir arastirma
  (22.10.2008)

  Kitapda insanlarla yapilan mulakatlar neticesi hayatin 5 sirri aciklanmis. Hikayeler cok ilginc ve ilgi cekici. Bazen kitabi okurken yazar oyle iyi anlatmiski bazi durumlar, neredeyse kalbim duracakti. Fiyati uygun ancak kitabin kesinlikle daha kalin olmasi gerektigini dusunuyorum yani bir IKINCI BOLUM olarak kitabin serisi yapilabilir. Bu insanlar hakkinda daha fazla bilgi meraki uyandiriyor.

  ADALAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (5)

 • Al ya da alma bir şey kaybetmezsin
  (16.10.2008)

  Al ya da alma bir şey kaybetmezsin,kitabı almadan önce çok merak ettim ve büyük bir beklenti içine girmiştim,Kitap geldikten sonra Zaten 3-4 günü buldu gelmesi.:(yinede hevesle okumaya başladım tabi.Frarklı br şey arıyordu,zaten yazılanları bir çok insan biliyordu.Bende öyle.Bu zamanda öyle yaamak biraz zor hayat şartları kitapdakilerin çoğu iş adamı kariyerli insanlar yani hayatlarında geçim sıkıntısı yok,Kısaca Türkiyede yaşayan belki az bir insanın alıp okuması gereken bir kitap.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (5)

 • Bildiğimiz Bireysel Gelişim Kitabı;
  (15.10.2008)

  aslında butür kitapları çok tercih etmiyorum ama yaptığım alış veriş sırasında tavsiye edilmişti. gerçekten değdi bir solukta okudum. anlaşılır dille yazılmış karışık değil ama tekrar tekrar aynı şeylerden bahsedilmesi biraz sıkıcı. ama yide de okumaya değer. insanın kendini keşfetmesi açısından güzel bir kitap olmuş Dr. John IZZOya teşekkürler. şimdi eşim okumakata...

  KURUCAŞİLE - Bartın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (7)

 • çok güzel bir kitap
  (13.09.2008)

  pişmanlıklarımızdan dert yanıp keşkelerle yaşamaktansa gelin bu kitabı okuyup gelecege bakmaya başlayalım. dalının en iyilerinden tavsiye ederim.

  MERKEZ - Bartın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (7)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN