Lezzet, şifa ve vitaminler dalından kopup sofranıza geliyor. Üstelik siz markete, pazara, manava bile gitmeden, evinizden bile çıkmadan. Peki ama nasıl mı? Birbirinden faydalı, organik ve doğal avantaj paketleri arasından canınızın çekiğine hemen sepete ekleyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik hafta içi saat 14:00' e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya veriliyor!
Çukurova'nın bereketli topraklarında, sertifikalı tohum ve fidanlardan yetiştirilip, doğal kaynak sularıyla sulanıp büyütülen vitamin deposu bu meyvelerin tadı damağınızda kalacak. Dilerseniz; greyfurt, portakal, nar ve mandalinayı karışık paket olarak sipariş edin dilerseniz her birinden ayrı ayrı satın alın. Mix paket, greyfurt, portakal ve mandalinayı onar kilolar halinde, narı ise altı kilo olarak sipariş edebilirsiniz.
C vitamini vücudumuz için olmazsa olmazdır, faydaları saymakla bitmez. C vitamini; bağışıklık sistemimizin temel yapıtaşıdır, vücudumuzu hastalıklara karşı korur, yeni doku oluşumunu hızlandırır, yaşlanmayı geciktirir, cildi güzelleştirir. Soğuk havalarda ve grip mevsiminde bu vitamine olan ihtiyacımız daha da artar. Ne mutlu ki organik ve doğal avantaj paketleri kategorimizdeki ürünler bu vitamini bol bol ihtiva ediyor. İyi tarım ürünü olan bu meyveler, dalından toplanıyor, kokusunu bile kaybetmeden paketlenip doğal ambalajında size ulaştırılıyor. Organik ve doğal avantaj paketleri; hızlı kargoya veriliş süresi ve ücretsiz kargo avantajıyla bir tıkla kapınızda.

Organik ve Doğal Avantaj Paketleri

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN