Organik Tatlandırıcı

Süpermarket raflarında, gurme/organik ürünler arasında en sağlıklı organik tatlandırıcı arayışıyla ürün kutularını okuyarak vakit harcamaya artık son verebilirsiniz. Geniş çeşitlilikteki organik ürünler arasında en güvenilir organik tatlandırıcı markalarını bulabileceğiniz bu kategoride yer alan tatlandırıcılar, aradığınız lezzete kanınızdaki glikoz oranını artırmadan, sağlığınıza zarar vermeden, tamamen bitkisel çözümlerle kavuşmanızı sağlıyor.
Aspartam ve sakarin içermeyen sukraloz bazlı ve düşük kalorili ya da tatlandırma amaçlı olarak Güney Amerika'da yüzyıllardır kullanılan ve Japonların da tercihi olmuş stevia bitkisinden elde edilen sıfır kalorili ürünler, içeceklerinizi; kek, pasta, kurabiye, sütlü tatlı gibi yiyeceklerinizi kalori ve sağlık endişesi yaşamadan, gönül rahatlığıyla tatlandırmanıza imkân sağlıyor.
Kategoride yer alan ürünler, diabet hastaları ve çocuklar dahil herkes tarafından kullanılabilir. Aynı miktardaki şekere göre 10 kata kadar daha fazla tatlandırma özelliğine sahip organik tatlandırıcıların sadece 100 gramıyla 1.000 gramlık şekerle aynı neticeyi alabilirsiniz.
Tablet şeklinde, toz hâlinde küçük poşetler içerisinde ve granül formlarda bulabileceğiniz organik tatlandırıcı ürünleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. 100'lük, 300'lük ve 500'lük tabletler, sıcak içeceklerinizi tatlandırmak için şık kutularıyla her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz ideal seçenekleri oluştururken, dilerseniz, 1 gramlık poşetler hâlinde paketlenmiş toz tatlandırıcıları da tercih edebilirsiniz. Özellikle tatlılarınızda kullanmak içinse 75 ya da 125 gramlık granül paketlerini seçebilirsiniz.
Her bir tabletin ya da poşetin 1 çay kaşığı şekerle aynı oranda ve size neredeyse hiç kalori aldırmadan tatlandırma kabiliyeti sayesinde lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmeye devam edebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Organik Tatlandırıcı

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483619/28001469/28002842/60002401