Araç Bakım Temizlik Setleri

Araç bakım temizlik setleri, otomobilinizin ihtiyaç duyduğu hijyen koşullarını pratik bir şekilde sağlamanıza yardımcı olur.  Daha temiz ve parlak bir görünüm kazanmasının yanı sıra parfümlü kokularıyla arabanızın havasını da değiştirmeyi başaran araç bakım temizlik setleri sayesinde yolculuklarınız daha keyifli hale gelir. Arabaların koltuk, ayna, döşeme gibi iç kısımlarına ve dış yüzeylerine özel olarak üretilen temizleyiciler, otomobilinizin hijyeninden emin olmanızı sağlar. Sprey olarak üretilen temizleyici maddeler pratik kullanımları sebebiyle ideal ürünlerdir. Bunun yanı sıra bez kullanarak yüzeyde ovalama yapıp, otomobilinize daha parlak bir görüntü veren temizlik ürünlerinden de faydalanabilirsiniz. Otomobilinizi yağ ve kirden arındırırken motor aksamına da zarar vermeyen kimyasal formülleriyle beğeni kazanmayı başaran temizlik maddeleri pratik ve kaliteli  bir kullanım yaşatır.

Bakım Setleri İle Temizlik Sorununa Toplu Çözüm Üretin

Araç bakım temizlik setleri, otomobilinizin farklı noktalarında kullanabileceğiniz maddeleri içeren formülleriyle kısa sürede hijyenik bir araca sahip olmanıza imkân tanır. Oto şampuanları aracılığıyla arabanızın dışını kaliteli bir şekilde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Sünger ve fırça gibi ekipmanlarla beraber kullanarak şampuanları su aracılığıyla köpürtüp kir katmanlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Çizik oluşturmayan ve arabanıza daha parlak bir görünüm kazandıran şampuanlar kullanışlı özellikleriyle etkili bir temizleyici niteliği kazanır. Set ürünler içerisinde yer alan çok amaçlı temizleyicileri otomobilinizin birçok bölgesinde rahatlıkla kullanarak konforlu bir şekilde temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cila ürünleri sayesinde hem lastik yanaklarını hem de tampon gibi dış görünümün önemli parçaları arasında yer alan bölgeleri parlatabilirsiniz. Araç içi cilalardan yararlanıp, otomobilinizin iç kısmındaki kaplamaları silerek daha parlak hale getirebilirsiniz.

Cam Temizleyicilerle Aracınıza Şık Bir Görünüm Kazandırın

Araç bakım temizlik setleri parlatıcı özelliğe sahip cilalarla şoförlerin beğenisini kazanır. Cam temizleyiciler içerisinde bulunan cila modellerini kullanarak arabanızın camlarının daha göz alıcı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Cam cilası ve temizleyicisi görevini gören ürünlerden yararlanarak dikiz aynası ve yan aynaları daha iyi bir görüş açısı sunacak şekilde temizleyebilirsiniz. Trafikteki konforunuzu artıran temiz aynalarla beraber diğer araçları daha rahat görebilirsiniz. Araç bakım temizlik setleri, ön ve arka camların yanı sıra kapılardaki camların temizlenmesi amacıyla da kullanılır. Bu ürünler, kauçuk malzemeli bölgelerin yanı sıra plastik ve boyalı yüzeylerde de etkili bir iş çıkararak temizlik işlemini daha kısa sürede tamamlamanıza katkı sağlar. Deri yüzeylerde uygulayabilmeniz için özel olarak üretilmiş temizleyici ve parlatıcılardan yararlanarak deri kaplamaların ömrünü uzatabilirsiniz.

Aracınızın Dış Aksamını Temizleyicilerle Koruma Altına Alın

Araç bakım temizlik setleri, parlatma ve koruma gibi özellikleriyle dikkat çeker. Lastikleri ve kaportayı temizleyerek bu bölgelerde oluşan katmanları ortadan kaldırabilirsiniz. Buna ek olarak gövdeyi korumaya yardımcı olan temizlik ürünleri, uzun ömürlü kullanım vaadederek kullanıcıların takdirini kazanır. Kuruma sonucu çatlama ya da güneş ışınlarının yarattığı solma problemi gibi sorunlara karşı da önlem almanızı sağlayan araç bakım temizlik setleri ile otomobilinizin daha yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Koruyucu film katmanı yaratarak aracınızın yenilenmesine yardım eden temizleyiciler metal yüzeyleri de muhafaza eder. Taşıtınızı, toz ve kire karşı koruma altına alan katmanlar daha kalıcı bir temizlik için idealdir. Araç bakım temizlik setleri arasındaki sprey ürünleri zemine sıktıktan sonra kimyasalın daha iyi etki etmesini sağlamak için birkaç saniye beklemeniz gerekir. Ardından yumuşak yüzeye sahip temizlik bezlerini kullanıp, yüzeyi ovalayarak kimyasalların koruyucu özelliğini göstermesini sağlayabilirsiniz. Temizlik maddelerinin şişelerini dik tutarak aracınızın bagajında ya da garajınızdaki dolaplarda saklayabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Bakım Temizlik Setleri

2254 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 40 / 2254 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?