Renault paspas, sağlam ve kullanımı kolay yapısıyla otomobil kullanıcıları tarafından uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Renault paspas, araba zemininde, koltuklardaki yolcuların ayaklarının yere değdiği kısımda yer alır. Kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir olması sayesinde arabada düzenli temizliği ve arzu edilen hijyeni mümkün kılar. Renault paspas, hem kauçuk ve hem de halıfleks dokuya sahip halı paspas seçeneklerine sahiptir. Arzu edenler için araç için özel üretim imkanı da veren Renault paspas, çeşitli Renault Paspas modelleri ve fiyat alternatifleriyle otomobil kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.  

Oto Paspası Nasıl Olmalıdır? 

Kaliteli bir otomobil paspasının ömrü uzun, kullanımı ise kolay olmalıdır. Bu şekilde hem temizliği kolaylaşır hem de sık temizlik yapmak, paspasın çabuk yıpranmasına neden olmaz. Renault paspas, A kalite bir paspas olması nedeniyle tüm bu özelliklere sahiptir. Kauçuk tabana sahip Renault paspas, ayağınızı sık sık hareket ettirmenize rağmen kaymaz ve zemine kolayca sabitlenir. Kaliteli yapısının yanı sıra farklı bütçelere uygun Renault Paspas fiyatları da kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. 

Oto Paspası Nasıl Temizlenir? 

Renault paspasın temizliği son derece kolaydır ve fazla vakit almaz. Oto paspası iyi temizleyebilmek için önce toz ve kırıntılardan arındırmak gerekir. Bunun için paspasları elektrikli süpürge ile süpürmek yoluna gidilebileceği gibi uygun bir yerde silkeleme yöntemi de seçilebilir. Kırıntı ve tozlardan arındırma işleminin ardından, etkili bir temizlik ürünü ya da sabun yardımıyla yıkama işlemine başlanabilir. 

Oto Paspası Nasıl Yıkanır? 

Renault paspas, sabunlu su ve bez eşliğinde silinebileceği gibi, araba dışına alınarak bir hortum yardımıyla bol su ve sabunla da yıkanabilir. Paspasların iyice köpürmesini sağlamak, derin bir temizlik yapabilmek adına önemlidir. İyice temizlendiğinden emin olunan paspasların mutlaka düzgün şekilde kurutulması gerekir. Tam kurumadan arabaya yerleştirilen paspaslar, ayakkabı altında bulunan tozun nemle buluşması nedeniyle yeniden hızlıca kirlenir, hatta çamur olabilir. Bir diğer sorun da kokudur. Kurumayan paspas, nem nedeniyle araba içinde hoş olmayan bir kokuya neden olabilir. 

Renault Bagaj Havuzu Ne İşe Yarar? 

Renault paspasın en çok tercih edilen modellerinin başında "bagaj havuzu" olarak da adlandırılan bagaj paspası gelmektedir. Renault bagaj paspası, farklı boyut ve modellerdeki seçenekleriyle bagajınızın temiz ve düzenli olmasını sağlar. Renault bagaj havuzu, kauçuk yapısıyla kullanımı ve temizliği kolay bir modeldir. Bagaj havuzu kolaylıkla çıkarılıp temizlenebilir. Bu nedenle üzerine dökülen herhangi bir sıvı ya da yapışkan madde yüzünden endişelenmenize gerek kalmaz. 

Renault Havuzlu Paspas Nedir? 

"Otomobil paspası" denince ilk akla gelen işlevsel paspas modellerinden biri de havuzlu paspastır. Havuzlu paspas, normal paspaslardan farklı olarak üzerine dökülen maddeleri bir havuz gibi muhafaza edecek şekilde tasarlanmıştır. Renault havuzlu paspas üzerine dökülen yapışkan ya da sıvı madde, havuzun haznesi içinde kalır ve bu nedenle araba zeminine ulaşamaz. Bu şekilde havuzlu paspas kolaylıkla çıkarılabilir; düzenli olarak temizlenerek arabanın içinin hep temiz kalması sağlanabilir. 

Oto Paspas Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Oto paspas alırken ilk yapmanız gereken, aracınıza uygun bir model seçmektir. Bunun için arabanın koltuk mesafesi ve zemin ölçüsünü bilmek gerekir. İkinci olarak, aracınızın zeminine tam oturan, kolay kullanılabilen, yıkanabilen ve dayanıklı bir otomobil paspası seçmeniz de önemlidir. Rengi aracınızla uyum gösteren bir model tercih etmek, aracınızın içinde hoş ve estetik bir görünümün yakalamanızı sağlayacaktır. Renault paspas, Renault paspas fiyatları ve Renault paspas modelleri noktasında sunduğu seçeneklerin yanı sıra kalite odaklı üretim anlayışıyla tüm bu özelliklere sahiptir. 

Renault Araç Paspasları

1.533 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Otocontrol
  2. Nettedarikcisi
  3. Automix
  4. Z Tech
  5. Image
  6. Bod
  7. Rizline
  8. Fast Car
  9. Elif
  10. ByLizard
  11. Otom
  12. Leader
  13. S-Dizayn
  14. Bosse
  15. Z-Tech
  16. Demircioğlu
  17. Omsaline
  18. L.Locker
  19. Quadro
  20. Rota Car
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Araç Markası A-Z
  1. Renault
  2. Volkswagen
  3. Ford
  4. Opel
  5. Peugeot
  6. Hyundai
  7. Fiat
  8. BMW
  9. Audi
  10. Mercedes
  11. Citroen
  12. Honda
  13. Toyota
  14. Kia
  15. Skoda
  16. Nissan
  17. Dacia
  18. Seat
  19. Chevrolet
  20. Universal
 7. Araç Modeli A-Z
  1. 11
  2. 12
  3. 19
  4. 19 Europa
  5. 21
  6. 21 Manager
  7. 308
  8. 9
  9. 9 Broadway
  10. California
  11. Captur
  12. Capture
  13. Cefiro
  14. Clio
  15. Clio 3 Hb
  16. Clio 4
  17. Europa
  18. F40
  19. Ff
  20. Firebird
 8. Satıcı A-Z
 • Araç Markası Renault
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035777/20035777
BAŞA DÖN