Renault paspas, sağlam ve kullanımı kolay yapısıyla otomobil kullanıcıları tarafından uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Renault paspas, araba zemininde, koltuklardaki yolcuların ayaklarının yere değdiği kısımda yer alır. Kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir olması sayesinde arabada düzenli temizliği ve arzu edilen hijyeni mümkün kılar. Renault paspas, hem kauçuk ve hem de halıfleks dokuya sahip halı paspas seçeneklerine sahiptir. Arzu edenler için araç için özel üretim imkanı da veren Renault paspas, çeşitli Renault Paspas modelleri ve fiyat alternatifleriyle otomobil kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.  

Oto Paspası Nasıl Olmalıdır? 

Kaliteli bir otomobil paspasının ömrü uzun, kullanımı ise kolay olmalıdır. Bu şekilde hem temizliği kolaylaşır hem de sık temizlik yapmak, paspasın çabuk yıpranmasına neden olmaz. Renault paspas, A kalite bir paspas olması nedeniyle tüm bu özelliklere sahiptir. Kauçuk tabana sahip Renault paspas, ayağınızı sık sık hareket ettirmenize rağmen kaymaz ve zemine kolayca sabitlenir. Kaliteli yapısının yanı sıra farklı bütçelere uygun Renault Paspas fiyatları da kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. 

Oto Paspası Nasıl Temizlenir? 

Renault paspasın temizliği son derece kolaydır ve fazla vakit almaz. Oto paspası iyi temizleyebilmek için önce toz ve kırıntılardan arındırmak gerekir. Bunun için paspasları elektrikli süpürge ile süpürmek yoluna gidilebileceği gibi uygun bir yerde silkeleme yöntemi de seçilebilir. Kırıntı ve tozlardan arındırma işleminin ardından, etkili bir temizlik ürünü ya da sabun yardımıyla yıkama işlemine başlanabilir. 

Oto Paspası Nasıl Yıkanır? 

Renault paspas, sabunlu su ve bez eşliğinde silinebileceği gibi, araba dışına alınarak bir hortum yardımıyla bol su ve sabunla da yıkanabilir. Paspasların iyice köpürmesini sağlamak, derin bir temizlik yapabilmek adına önemlidir. İyice temizlendiğinden emin olunan paspasların mutlaka düzgün şekilde kurutulması gerekir. Tam kurumadan arabaya yerleştirilen paspaslar, ayakkabı altında bulunan tozun nemle buluşması nedeniyle yeniden hızlıca kirlenir, hatta çamur olabilir. Bir diğer sorun da kokudur. Kurumayan paspas, nem nedeniyle araba içinde hoş olmayan bir kokuya neden olabilir. 

Renault Bagaj Havuzu Ne İşe Yarar? 

Renault paspasın en çok tercih edilen modellerinin başında "bagaj havuzu" olarak da adlandırılan bagaj paspası gelmektedir. Renault bagaj paspası, farklı boyut ve modellerdeki seçenekleriyle bagajınızın temiz ve düzenli olmasını sağlar. Renault bagaj havuzu, kauçuk yapısıyla kullanımı ve temizliği kolay bir modeldir. Bagaj havuzu kolaylıkla çıkarılıp temizlenebilir. Bu nedenle üzerine dökülen herhangi bir sıvı ya da yapışkan madde yüzünden endişelenmenize gerek kalmaz. 

Renault Havuzlu Paspas Nedir? 

"Otomobil paspası" denince ilk akla gelen işlevsel paspas modellerinden biri de havuzlu paspastır. Havuzlu paspas, normal paspaslardan farklı olarak üzerine dökülen maddeleri bir havuz gibi muhafaza edecek şekilde tasarlanmıştır. Renault havuzlu paspas üzerine dökülen yapışkan ya da sıvı madde, havuzun haznesi içinde kalır ve bu nedenle araba zeminine ulaşamaz. Bu şekilde havuzlu paspas kolaylıkla çıkarılabilir; düzenli olarak temizlenerek arabanın içinin hep temiz kalması sağlanabilir. 

Oto Paspas Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Oto paspas alırken ilk yapmanız gereken, aracınıza uygun bir model seçmektir. Bunun için arabanın koltuk mesafesi ve zemin ölçüsünü bilmek gerekir. İkinci olarak, aracınızın zeminine tam oturan, kolay kullanılabilen, yıkanabilen ve dayanıklı bir otomobil paspası seçmeniz de önemlidir. Rengi aracınızla uyum gösteren bir model tercih etmek, aracınızın içinde hoş ve estetik bir görünümün yakalamanızı sağlayacaktır. Renault paspas, Renault paspas fiyatları ve Renault paspas modelleri noktasında sunduğu seçeneklerin yanı sıra kalite odaklı üretim anlayışıyla tüm bu özelliklere sahiptir. 

Renault Araç Paspasları

568 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Otocontrol
  2. ByLizard
  3. Fast Car
  4. Image
  5. Rota Car
  6. Automix
  7. Quadro
  8. Badela
  9. Panzer
  10. L.Locker
  11. S-Dizayn
  12. Öz İş
  13. Autoarti
  14. Z Tech
  15. Oto Axs
  16. Otom
  17. Startime
  18. Gün-San
  19. Ref Ref
  20. Z-Tech
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Araç Markası A-Z
  1. Renault
  2. Volkswagen
  3. Ford
  4. Honda
  5. Opel
  6. Peugeot
  7. Hyundai
  8. Fiat
  9. BMW
  10. Citroen
  11. Audi
  12. Toyota
  13. Skoda
  14. Kia
  15. Mercedes
  16. Nissan
  17. Seat
  18. Dacia
  19. Chevrolet
  20. Universal
 7. Araç Modeli A-Z
  1. 19
  2. 308
  3. California
  4. Captur
  5. Capture
  6. Cefiro
  7. Clio
  8. Clio 3 Hb
  9. Clio 4
  10. F40
  11. Ff
  12. Firebird
  13. FJR
  14. Fluence
  15. Fortwo
  16. Grand Scenic
  17. Kadjar
  18. Kadraj
  19. Kango
  20. Kangoo
 8. Satıcı A-Z
 • Araç Markası Renault
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035777/20035777
BAŞA DÖN