Çocukların severek oynadığı oyuncak gemiler, farklı stillerde tasarlanıyor. Hız botu, vapur, yarış botu ve jet ski gibi oyuncak gemi tasarımları, farklı yaş gruplarından çocuklara hitap ediyor. 2 yaşından başlayarak 12 yaşa kadar olan tüm çocukların ilgiyle takip ettiği oyuncaklar, suda da yüzdürülebiliyor. Siku, BlueZen, Engin Oyuncak, XQ gibi kaliteli markaların oyuncak gemi koleksiyonlarını inceleyerek çocuklarınızın zevkine uygun seçimler yapabilirsiniz. Yarış gemileri ile hız denemeleri yapmalarını, kurmalı modeller ile defalarca gemilerini kurarak yüzdürmelerini, jet ski ile suda kaydırma hareketleri yapmalarını eğlenerek izleyebilir; onlarla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyuncak gemi modelleri, farklı materyallerden hazırlanıyor. Tüm materyaller, kaliteli malzemeden ve çocukların sağlığına uygun olarak seçiliyor. Üretimlerinde kullanılan boyalar, çocukların sağlığına zarar vermiyor. Oyuncaklar, her zaman çocukların eğlenmesi için tasarlanıyor ve üretim sırasında kullanılan tüm malzemeler, kalite kontrollerinden geçiriliyor. Tahta materyallerden üretilen tasarımlar tekerlekleri sayesinde halı, ahşap ya da fayans zeminlerde kolayca sürülebiliyor. Plastik materyalden tasarlanan oyuncak gemiler, suda yüzdürülebiliyor. Oyuncak gemiler, yaz aylarında havuzda ve denizde çocukların en sevdiği oyuncaklardan oluyor. Kurmalı modeller sayesinde yüzdürülmesi daha kolay hâle geliyor.

Çocukların seveceği canlı renklerde tasarlanan gemiler, genellikle pastel ve neon tonlardan oluşuyor. Pembe, mavi, beyaz, yeşil, sarı, kırmızı gibi renkleri kullanan markalar, hoş bir görsellik sunuyor. Beyaz zemin üzerine mavi güverte ve kırmızı baca ile tasarlanan gemiler, estetik sunumu ile çocukların ilgisini çekiyor. Tahta materyalden üretilen oyuncaklar ise daha minimal bir çizgiyi yansıtıyor. Farklı stillerdeki oyuncak gemi çeşitlerini inceleyerek çocuklarınızın beğeneceğini düşündüğünüz ürünleri onlara hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın arkadaşları için de hediye seçerek onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Oyuncak Gemi Fiyatları

Oyuncak gemi fiyatları, markaların ürünlerine, ürünlerin tasarımlarına ve tasarımlarında kullanılan materyallere göre farklılık gösteriyor. Hemen her bütçeye uygun oyuncaklar için filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız fiyat aralığındaki ürünleri listeleyebilirsiniz. Farklı markaların farklı tasarımları için belirlediği fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Markalar ücretlendirme politikasında fiyat – kalite dengesini kurmaya özen gösteriyor. Oyuncak gemi fiyatları, her bütçeye uygun olması sayesinde tüm çocukların oynayabileceği şekilde sunuluyor. Böylece hemen her çocuk, oyuncak bir gemi ile oynayabilmenin zevkini yaşıyor. Fiyat aralığına yönelik filtreleme seçeneğini kullanarak ürünleri listeledikten sonra zevkinize uygun ürün tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Suda yüzdürülebilen oyuncakların su ile temasında sorun olmayabiliyor; ancak tahta materyallerden oyuncakların temizliğinin nemli bir bez yardımı ile yapılması öneriliyor. Suda yüzdürülen oyuncakları, bir kova ya da leğen içerisinde de kullanabilirsiniz. Dilerseniz şişme havuzların içini su doldurarak balkona koyabilir; yaz boyu çocuğunuzla birlikte oynayabilirsiniz. Çocuklarınızın tekerlekli oyuncakları sert bir zeminde sürmesini sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı oyuncakları da kaliteli piller sayesinde uzun süre sürebilir ya da yüzdürebilirsiniz. Çocuğunuzun ilgi alanına göre hız ya da yarış botlarından hediye ederek onların mutluluğunu görebilirsiniz.

Oyuncaklarını her yere taşımak isteyen çocuklar için kısa boyda, küçük gemiler de üretiliyor. Daha uzun tasarlanan gemiler ise genellikle evlerde çocukların oyunlarına eşlik ediyor. Büyüdüklerinde dahi ilgilerini çekecek olan gemi tasarımları, gerçek gemilerin küçük ölçekli kopyalarından oluşuyor. Gerçeğe uygun tarzda tasarlanan oyuncakları, çocuklarınız oynamaktan sıkıldığında özel bir köşeye koyarak anı olarak saklayabilir ve ileride tekrar onlara verebilirsiniz. Hem küçüklerin hem de büyüklerin birlikte eğlenceli vakit geçirerek oynayacakları gemi çeşitlerini inceleyerek markaların koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilir; beğendiğinize hemen sahip olabilirsiniz. Dilerseniz küçük ya da büyük tüm arkadaşlarınıza hediye ederek oyun zevkini yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Oyuncak Gemi

6 ürün var
 1. Markalar
  1. Gepettoys
  2. Bruder
  3. Dickie Toys
  4. Little Tikes
  5. Wonder Wheels
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Yaş Aralığı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/60006677/80136021
Başa dön