İş makineleri, onlarla ilk tanışılan çocukluk yıllarından beri insanlar için hep bir ilgi ve merak konusu olmuştur. Bu merak yediden yetmişe her yaş grubuna ait insanlar için geçerlidir. Bazen trafiğe takılmış beklerken, bazen iş yerinde, ev ya da okul yakınlarında bir anlık nefes almak için dışarıya bakıldığında fark edilirler. Fark edildikleri anda ise kimse kendini onları izlemekten alıkoyamaz. Çünkü insanı adeta başka bir dünyaya sürükler ve bu dünyaya hapsederler. Hatta kimileri için bu makineler bir tutkudur, onlar sadece izlemekle yetinemez, iş makinesi maketleriyle, tablolarıyla odalarını süslerler. Devasa boyutlara sahip, tonlarca ağırlığı kaldırabilen bu iş makinelerini izlerken büyülenmekten ve hayallere dalmaktan başka bir yol yoktur. Büyükler için derin bir tutku haline gelmiş olan bu makineler küçükler için de her zaman gizemli bir dünya olmuştur. Günümüzde kendilerini iş makinesi operatörü olarak hayal eden ve büyüdüğünde çok yetenekli ve başarılı bir operatör olmanın hayalini kuran çocukların sayısı hiç de azımsanacak ölçüde değildir. Bu makinelerden bazıları çocuklar tarafından uzay gemilerine benzetilir, bazıları ise savaşmak için çok güçlü silahlar olarak hayal edilir. Çocuklar onlarla ilgili daha nice farklı hayaller kurarlar.

Oyuncak İş Makineleri

Büyüklerin iş dünyasına ait olan bu makineleri küçüklerin hayal dünyasıyla birleştiren ve böylece oyuncak dünyasında bir devrim olan oyuncak iş makinelerinin üretilmesiyle birlikte artık çocuklar onları daha yakından tanıma fırsatı bulmuştur. Akıl almaz pek çok işi kolaylıkla yapabilen bu makinelerle çocuklar hayal dünyalarında bambaşka mekanlar yaratabilmekte, kendi şantiyelerini kurabilmekte ve kendi dünyalarında birer kahraman olmaktadırlar. Gerçeklerinin adeta birer küçük kopyası olan, çocukların çok severek oynayacakları ve oyunlarına renk katacak bu oyuncak iş makineleri 3 yaş üzerindeki her çocuğun ve siz yetişkinlerin de kullanımına uygundur. Gerçek araçlara bağlı kalınarak ölçüleri küçültülmüş olan bu harika iş makineleri sağlığa zararsız ve dayanıklı materyallerden ve yüksek kaliteli plastiklerden üretilerek küçük mühendislerin ve siz yetişkinlerin gönlünüzce oyunlar oynayabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, ışıklı ve sesli çeşitleri de olan, kauçuk lastikli, paletli, yön verilebilir tekerlekli, aşağı ve yukarı, sağa ve sola hareket edebilen işlevsel kepçeleri olan, kontrol edilebilir kepçe kolları bulunan, 360 derece dönebilen kabinler ve açılabilir kapıları olan, ayrılıp birleşebilir parçalardan oluşan renk renk, çeşit çeşit ve daha birçok farklı özelliklere sahip modelleri bulunan bu çok fonksiyonlu oyuncaklarla harika deneyimler yaşayacaksınız. Üstelik bu oyuncaklar çocuklarınızın en sevdiği ve yanından ayırmak istemeyeceği oyuncakları olacak. Oynarken yaşattıkları gerçeklik hissine de hem çocuklarınız hem de siz hayran kalacaksınız. 

İster kamyon, damperli kamyon, tır, traktör, bulldozer gibi araçlar isterseniz de kepçe, vinç, mikser, römork,  forklift, ekskavator, dump truck gibi iş makinelerini tercih ederek çocuklarınızın muhteşem sürüş şovları yapabilmelerine, motor becerilerini ve hayal güçlerini ve aynı zamanda rol oynama yeteneklerini geliştirmelerine destek verebilirsiniz. Problem çözme ve odaklanma konusunda da onların büyük bir gelişim göstermelerine olanak sağlayabilirsiniz. Ev dışındaki açık alanlarda ve parklarda da gönül rahatlığıyla oynanabilecek dayanıklılığa sahip bu yeni nesil oyuncakları kullanacağınız parkura, ilginize ve merakınıza göre kategorideki modellerden kolaylıkla seçebilir ve sahip olabilirsiniz. Çocuklarınıza mükemmel bir şantiye deneyimi sunarak onların yaratıcılıklarıyla gurur duymalarını sağlayabilir ve böylece onları kolayca mutlu edebilirsiniz. Üst düzey gerçeklik hissini çocuklarınıza doyasıya yaşatmak için ihtiyacınız olan bu oyuncakları hemen sepetinize eklemeyi unutmayın.

Oyuncak İş Makineleri

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN