Oyuncak Otobüs Modelleri

Çocukların, gerçek hayatta çoğu zaman hayretle ve hayranlıkla baktıkları otobüsler, büyük ve geniş yapılarıyla ilgi çekici araçlardır. Farklı oyuncak üreticileri tarafından her yaş aralığındaki çocukların oynaması için üretilen oyuncak otobüs modelleri, onların hayal güçlerini zenginleştirirken, oynadıkları oyunlara da farklı bir renk katacaktır.

Oyuncak Otobüs

Küçük yaşlardaki çocukların objeleri, gerçek formlarıyla eşleştirebilmelerinde yardımcı olan oyuncak otobüsler, o yaş aralıklarında yer alan çocukların oyun sırasında kendilerine zarar vermelerini engelleyecek materyallerden üretilir. Rengarenk yapılı bu oyuncaklar, kendi içlerinde çeşitli zeka geliştirme mekanizmalarıyla gelirler. Renk ve şekil kavramını öğretmek istediğiniz çocuklarınız için edinebileceğiniz “Bul Tak” yapılı oyuncak otobüs modelleri, oyun saatlerinin vazgeçilmez bir parçası olabilirler.

Kreş çağındaki çocuklar için dizayn edilen oyuncak otobüsler, çocukların parçadan bütüne gitme kavramını içleştirebilmeleri için yapboz şeklinde üretilebilirler. Böyle ürünler, yalnızca otobüsten oluşabileceği gibi, benzin istasyonu şeklinde mekan; pompa görevlisi ve yolcu gibi insan figürleriyle zenginleştirilmiş olarak da sunulurlar. Bu sayede çocuklarınız; meslekleri, o meslek sahiplerinin gerçek hayattaki işlevleri ve otobüslerin gereksinim duydukları enerji çeşidi gibi pek çok bilgiyi bu tür oyuncaklarla öğrenebilirler. Bunun yanı sıra parçaları doğru bir şekilde bir araya getirmeyi öğrenen çocuklar, kendilerine güven duymaya başlarlar.

Oyuncak Otobüsler

Okul çağındaki çocukların severek oynayacakları oyuncak otobüs modelleri; yapboz, plastik ya da metal yapılı olabilir. Çok sayıda parçadan oluşan yapboz şeklindeki oyuncak otobüslerde, otobüs, insan figürü ve okul gibi birbirinden ürünler yer alabilir. Çocuklarınızın tek başına ya da arkadaşlarıyla severek oynayabileceği bu tür oyuncaklar, onların oyun sırasında arkadaşlarıyla görev paylaşımı yapmalarına imkan tanıyarak, paylaşım bilincinin ve sorumluluk duygusunun gelişmesine önemli ölçüde katkı sağlayabilir.

Tekerlekleri hareket eden ve geri kalanı yekpare tasarıma sahip plastik oyuncak otobüsler, çocuklarınızın severek oynayacağı türdeki oyuncaklardandır. Çocuklarınız bu ürünleri, tek başına ya da başka oyuncaklarıyla bir arada oynayabilir, hayal dünyalarında oluşturdukları konulara göre değerlendirebilirler. Yalnızca evde değil, parkta ve sokakta da oynanmaya müsait şekilde üretilen bu oyuncaklar, çocuklarınızın karton ya da farklı malzemelerden oluşturarak renklendireceği yol ya da rampalarda rahatlıkla hareket edebilir. Böyle aktivitelerle çocuklarınızın el becerilerini geliştirmeye katkıda bulunabilir, oyuncakların daha uzun süreli kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Oyuncak Otobüs Fiyatları

Metal gövdeli ve hareket edebilen tekerleklere sahip oyuncak otobüs modelleri, yaşı biraz daha büyük çocukların keyifle ve güvenle oynayabilecekleri türdedir. Farklı ülkelerin okul ve normal ulaşım amacıyla kullanılan otobüslerinin belirli ölçülerde küçültülerek bire bir aynısı olarak sunulurlar. Çocuklarınız bu oyuncaklarla oynarken, otobüslerin yapılarındaki detayları keşfedebilir aynı zamanda ürünlerin gerçekçi yapıları dolayısıyla oyun seanslarından sıkılmazlar.

Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekecek oyuncak otobüs modelleri de vardır. Bazı markalar tarafından geliştirilen ürünler, yerli futbol takımlarının, takım otobüsleri şeklindedir. Oyuncak olarak kullanılabilecek bu ürünler, aynı zamanda koleksiyon amacıyla da değerlendirilebilir. Özellikle futbol maçlarını sıkı sıkıya takip eden taraftar sevdikleriniz varsa, doğum günü ya da özel günlerde onlara bu tür ürünleri hediye edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz oyuncak otobüslerin fiyatları, ürünün; markası, modeli, hitap ettiği yaş aralığı, üretildiği malzeme türü, kullanım amacı gibi değişkenlere göre farklılık arz eder. Örneğin oyuncaklarla yeni tanışan ve şekil kavramlarını yeni yeni öğrenmeye başlayan çocuklar için üretilen oyuncak otobüslerin fiyatları, metal yapılı ve detaylı bir görünüm sunan ürünlerden hayli farklıdır. Bu noktada çocuklarınızın yaş aralıklarını göz önünde bulundurarak onlar için en uygun ürünlere yönelebilir, oyun saatlerinin onlar için daha eğlenceli geçmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Oyuncak Otobüsler

60 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vardem
  2. Erkol Oyuncak
  3. Kinsmart
  4. Kıns Toy
  5. Bruder
  6. Can Oyuncak
  7. Driven
  8. Playgro
  9. Simba
  10. Simba Toys
  11. Sızmaz Ticaret
  12. Armerya
  13. Big
  14. Engin Oyuncak
  15. Epkim
  16. Fonnava
  17. Furkan Toys
  18. Maisto
  19. Nani Toys
  20. Power Hob
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Cinsiyet
 6. Yaş Aralığı
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/60006677/60006679
BAŞA DÖN