Ünlü spor markaları, kullanıcılarına geliştirdikleri teknolojiler yardımıyla daha yüksek performans, konfor ve güç sunmayı hedefliyor. Tasarımlarında kendi kimlikleri haline gelen çizgileri kullanmayı tercih eden markalar, teknolojileri ve tasarımları ile bir döneme damga vuran ikonikleşmiş modelleri ile anılıyor. 

Dünyaca tanınan markaların özel koleksiyon serileri, spor performansını üst seviyeye taşıyan özellikler ve teknolojiler üzerine kuruluyor. Bir dönemin ikonikleşmiş tasarımları üzerine kurulan koleksiyonlar, modernize edilmiş pek çok versiyonunu barındırıyor. Özel koleksiyonlar içerisinde yer alan parçaların modası asla geçmiyor, zamansız tasarımlar tercih eden kullanıcıların en fazla tercih ettiği modeller oluyor. Sundukları performansın yanı sıra eskimeyen bir tasarım arıyorsanız markaların özel koleksiyonlarını değerlendirebilirsiniz.

Özel Koleksiyon Ayakkabılar

Spor performansını etkileyen önemli unsurlar arasında yer alan ayakkabılar, bazı durumlarda kazanını bile belirleyebiliyor. Performans konusunda riske girmek istemeyen profesyonel ve amatör sporcular, genel olarak başarıları ispatlanmış özel koleksiyon ayakkabılar arasından seçim yapmayı tercih ediyor. Siz de amatör ya da profesyonel spor ihtiyaçlarınız için riske girmemek adına başarılı sporculardan onay almış koleksiyon ürünlerine bir şans verebilirsiniz.

Ünlü markaların özel koleksiyonları, özelleştirildikleri spor dallarındaki profesyoneller tarafından deneniyor. Kullanıcının attığı her adımda esneyen ürünler sunan Nike Huarache serisi, kusursuz koşu ayakkabılarını beraberinde getiriyor. Crossfit atletlerinin zorlu antremanlarına ayak uydurabilmek için özelleşen Reebok Crossfit serisi; atletlerin güç, denge, esneklik ve hız gibi özel ihtiyaçları için geliştirilmiş farklı modelleri barındırıyor. Agresif yol tutuşu sağlayan Nike Internationalist serisi, yağmurlu havalarda ve toprak zeminde bile koşmanın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Adını ünlü kaykaycıdan alan Nike Stefan Janoski serisi, kaykay sporu ile ilgilenenlere hafifli ve dengeyi bir arada sunuyor. Patenciler için geliştirilen Vans Old Skool serisi, esneklik ve güç desteğini sporculara kazandırıyor. Koşu için gerekli olan temel konfor ve dayanıklılığı sunan Nike Cortez serisi, kötü hava şartlarına karşı üstün koruma ve hafifliği bir arada sunuyor.

Gelişmiş bir enerji dönüşüm sistemi barındıran Puma Triomic, yüksek hıza ihtiyaç duyan sporcuları arzu ettikleri güç ile buluşturuyor. Hafiflik ve esnekliği bir araya getiren Nike Air serisi, basketbolseveri kalbinden vurmayı başarıyor. Koşu ve çok yönlü antrenman yapanlar için geliştirilen Nike Free serisi, kullanıcılarına yüksek hareket özgürlüğü kazandırıyor. Ultra duyarlı yastıklama teknolojisi barındıran Nike Pegasus serisi, uzun mesafe koşucularının ihtiyaç duyduğu korumayı sunuyor. Çorap gibi ayağı sıkıca saran Asics Gel Lyte serisi, yüksek konforlu koşu ayakkabılarından oluşuyor. Sokak sporları için geliştirilen Adidas Superstar serisi, sokak stilini konforla buluşturuyor. Koşu, antrenman ve basketbol ayakkabısı çeşitlerini barındıran Nike Zoom Air, hızlı tepki gerektiren her anda ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor. Limitleri zorlamanız için geliştirilen New Balance Fresh Foam serisi; koşu, yürüyüş ve antrenman programlarının vazgeçilmez elemanlarını barındırıyor. Üstün darbe emici teknolojisi ile Nike Air Max serisi; koşu, basketbol futbol ve antrenmanlarında ayakları kusursuz destekleyen modeller sunuyor. Yapmış olduğunuz spor ya da günlük ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapabilir, sizi tamamlayan bir modele dolabınızda yer ayırabilirsiniz.

Özel Koleksiyon Ürünler

Ünlü markaların özel koleksiyonları, sporcuların performansını önemli ölçüde arttıran ayakkabı modellerini büyük ölçüde barındırıyor. Sporcu giyiminde de geliştirdikleri teknolojileri özel koleksiyon serileri içerisinde sergileyen markalar, sporcuların ihtiyaçlarını tam olarak tahlil etmeye çabalıyor. Spor yaparken gereksinim duyduğunuz her konuda destek alabileceğiniz ayakkabı modelleri için özel koleksiyonlar içerisinden seçim yapabilirsiniz. 

Özel koleksiyon ürünler, ağırlıklı olarak 70, 80 ve 90'ların ikon haline gelmiş tasarım ve renklerini kullanmayı tercih ediyor. Çıkarıldıkları dönem etrafı kasıp kavuran çizgi ve renkleri, her geliştirdikleri modelle, orijinaline sağdık kalarak yorumlayan markalar, ileri teknolojiyi stille bir araya getirmeyi başarıyor. Ortalığı kasıp kavuran ayakkabı ikonlarını beğeniyorsanız, koleksiyonunuza modernize edilmiş versiyonlarını katabilir, vintage çizgilerin şıklığını antremanınıza taşıyabilirsiniz. 

İster profesyonel ister de günlük ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz özel koleksiyon ürünleri, performans  konusunda riske girmenize engel oluyor. Zamansız çizgileri dolabınıza katmanıza yardımcı olarak, antrenmanlarınızda bile şık olmanızı garanti altına alıyor. Siz de beğendiğiniz koleksiyonun ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilmiş modelini hemen sipariş vererek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olarak itici gücü elde edebilir, tarzınızı pekiştirebilirsiniz. 

Özel Koleksiyon

234 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Renk A-Z
  6. Numara A-Z
  7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60000224/80273106
BAŞA DÖN