En ucuz ve Kaliteli Palto Modelleri ve Fiyatları

Modayı yakından takip eden erkekler kıyafet seçiminde titiz davranır. Çünkü iyi bir görünüm ile elde edebileceklerinin farkındadırlar. Her an bakımlı ve dikkat çekici erkekler, bu tutumları ile iş hayatlarında ve özel hayatlarında da başarı merdivenlerini hızla tırmanır. Stil sahibi olmanın ciddi bir uğraş olduğunu bilen ve her anını buna göre yaşayan erkekler için kış aylarında tercih ettikleri palto, kaşe, kabanlar en önemli giyecektir. Palto seçiminde bir çok ayrıntıya dikkat edilmelidir.

Palto

Palto seçerken özen gösterilmesi gereken şeylerden en önemlisi kumaşının yapısı ve kalitesidir. Kumaşın içerdiği yün, pamuk ve kaşmir oranı; dokuması, işlenişi ve üretiminde kullanılan teknolojiler bu kalite için birer ölçüt olarak kullanılabilir. Sizi sıcak tutması için kullanılan malzemeleri seçiminiz sırasında düşünmeniz gerekir. İçi kürk ya da alternatif olarak suni kürk olan modeller kalın ancak hafif ve sıcak bir tercih olabilir. Elyaf, tüy ya da pamuk olan modellerin verdiği ısı ve ısıyı vücutta muhafaza edişi farklıdır. Bir çoğu nano teknolojik, anti-alerjik olan modellerin içeriğinde yine de vücudunuzun alerjik hassasiyeti olduğu bir malzeme olmaması dikkat etmeniz gereken başka bir noktadır. Ayrıca yakası, boyu, beli, cep ve kemer gibi ayrıntıları kaban seçimi yaparken zevkinize göre üzerinde durmanız gereken diğer maddeler arasında bulunur.

Palto Modelleri

Kış aylarında üzerinizden çıkarmayacağınız, her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz, tarzınızı yansıtan paltolar seçmelisiniz. Bir paltodan beklentilerinize uyan modeller, yapacağınız kombinlerde işinizi kolaylaştıracaktır. Günlük hayatta spor ve basic kıyafetlerle kullanılabileceği gibi şık bir takım elbise üzerinde de sönük kalmayan, kullanışlı bir palto tarzınızı tamamlayacaktır. Paltonun boyu da tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Diz üstünde biten kalın kaşe tarzı bir model ile ağır bir hava yakalayabileceğiniz gibi kapüşonlu içi tüy veya pamuktan bir model ile spor bir tarz oluşturabilirsiniz. Uzun modellerde gri, taba haki yeşili, lacivert ya da siyah renkler ağırlıkla kullanılır.

Ceket boyunun bir, iki karış altında biten kısa modeller vücudun kalçaya kadar olan kısmını soğuktan korur. Bej, bordo, mavi, kahverengi, lacivert kısa modellerde sıklıkla kullanılan renkler arasındadır. Palto ile en çok kullanılan aksesuar ise; atkı ve şal. Ayakkabı, çanta ve kemer seçimi ise ikinci sırada önem taşır. Palto renginin tonlarını içeren yün bir atkı kullanılabileceği gibi, sonbahar renklerinin tonları palto üzerine erkeklerin en çok tercih ettiği atkı renkleridir.

Palto Fiyatları

Bir paltonun kalitesini belirleyen oldukça fazla unsur bulunuyor. En önemlisi sıcak tutuşu ve verdiği konfor. Kumaşı ve iç malzemesi rahatlığını ve ısıyı vücutta tutuşunu etkiliyor. Dış görünüşü, tarz ve şık oluşu da içinde bir çok detay barındıran ikinci unsur olarak öne çıkıyor. Paltonun dış görünüşünü rengi, boyu, yakası, kesimi gibi detaylar belirler. Rahip yaka, hakim yaka, klasik yaka gibi yaka modelleri paltonun dış görünüşünü tamamı ile değiştiren önemli detaylar arasında bulunur. Yakasına göre yapacağınız kombinlere özen göstermelisiniz. Örneğin bere, kasket, şapka kış aylarında palto ile en çok kullanılan giyeceklerden olmasına rağmen rahip yaka palto ile pek tercih edilmez. Ayrıca bazı modellerin yakalarında çıkarılabilen kürk aksesuarlar da mevcuttur. Paltoların bel bölgesi kemerli ve kemersiz olabilir. Kemersiz modeller günümüz modasında az tercih ediliyor olsa da hala yerini korumaktadır. Cep ayrıntıları da paltonun karında dik şekilde, belin iki yanında çapraz, göğüste, ya da kolda birden fazla çeşitte olabilir. Palto kış modasının en önemli parçasıdır ve bir erkeğin gardırobunda mutlaka siyah ve mümkünse taba rengi bir palto bulunmalıdır.

Palto

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN