İş yerlerinde, evlerde, okullarda kullanılan temel kırtasiye malzemesi olan kağıt, her daim en gerekli malzemelerden biri oluyor. Yalnızca kişisel kullanım için değil; teknik anlamda da gerekli olan kağıt çeşitleri, kullanıcıya birbirinden farklı yapılarda sunuluyor. Kağıt çeşitleri arasında teknik amaçla kullanılan pano kağıtları ve kişisel amaçla kullanılan not kağıdı türleri bulunuyor. Kağıt çeşitleri dışında tebrik kartları, kartpostal ve asetat çeşitlerini de pano & teknik kağıtlar arasından inceleyebilirsiniz.

Kağıtlar arasında en yaygın kullanılanları, not kağıtları oluyor. Hemen hemen herkesin evinde, iş yerinde bulunan not kağıtları, yapışkanlı ve blok küp not kağıtları olarak satılıyor. Genellikle kullanım amacına bağlı olarak seçilen not kağıtları, pratik bir kullanım sunduğu için benzer kağıtlara oranla tercih edilen ürünler oluyor. Yapışkanlı tasarıma sahip olan kağıtlar, duvarda veya masada daha pratik bir kullanım sunduğu için seçilirken küp not kağıtları, tek parça hâlinde kolay kullanımı ile öne çıkıyor. Beyaz gibi kullanışlı renklerde bulunan not kağıtlarının yanında pastel renklerde ürünlere de erişebilir; yapışmayan not kağıtlarında ise baskılı ürünleri bulabilirsiniz. Pano kağıdı çeşitlerinde, deste şeklinde satılan ve her yaprağı kolayca yırtılıp ayrılabilen kağıtlar bulunuyor. Markasına bağlı olarak kağıt kalitesi değişen pano kağıtlarında paketlerin içerdiği deste sayısı, yaprakların ebadı gibi özellikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Pano kağıtlarının yanında fotokopide kullanacağınız fotokopi asetatı kağıtlarına da göz atabilirsiniz. Özellikleri değişen asetat kağıdı çeşitlerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kağıt çeşitleri dışında daha özel kullanıma hitap eden ve özel amaçlar için üretilen kartpostal ve tebrik kartları da farklı ürün çeşitleri olarak sizlere sunuluyor. Tebrik kartlarında set hâlinde satılan ürünleri ve tek parça ürünleri bulabilirsiniz. Kartpostallarda ise farklı amaçlar ile kullanabileceğiniz farklı temalarda ürünleri temin edebilirsiniz. Kağıt türlerinin yanında işaret bandı gibi birçok farklı yerde özel bölümleri işaretlemek için kullanacağınız ürünleri, teknik kağıtlar arasında bulmanız mümkün oluyor.

Teknik Kağıt Fiyatları

Farklı modellerde ürünleri kapsayan teknik kağıt fiyatları, ürünlerin türüne bağlı olarak değişiyor. Pano kağıdı için tasarlanan ayaklı stantlar, fiyat açısından da türüne uyumlu bir fiyat aralığında kullanıcıya sunuluyor. Özellikle tekerlekli tasarıma sahip olan ürünlerin üç ayaklı ürünlere oranla daha üst bütçelere hitap ettiği görülüyor. Kağıt çeşitlerinin fiyatları, temelde ürün türüne bağlı oluyor. Pano için tasarlanan kağıtlar; markaya ve düz ya da kareli olmasına göre değişiyor. Kareli pano kağıtlar, ufak fiyat farkları ile çizgisiz ürünlerden ayrılıyor. Not kağıtlarında set hâlinde satılan ürünler, kendi içinde değişik fiyatlara sahip olabiliyor. Genellikle çoklu paketler hâlinde satılan yapışkanlı not kağıtları, mini not kağıdı olarak değişen renklerde ve sayılarda satılıyor. Set olarak sunulan ürünlerin fiyatları ise içerdiği not kağıdına bağlı olarak değişebiliyor ve setler, genellikle 12 adet ile 18 adet not kağıdı içeriyor. Not kağıtları arasında farklı ebatlarda not kağıdı içeren notluklar da set ürünlere yakın fiyatlar ile satılıyor.

Tek satılan not kağıdı fiyatları ise oldukça uygun oluyor ve her bütçeye hitap eden ürün bulunabiliyor. Birden fazla renk içeren çoklu yapışkanlı kağıt fiyatları, tek renk ürünlere oranla değişiyor ve ürünlerin içerdiği yaprak sayısı da fiyatları etkileyen asıl unsur oluyor. Genellikle 52x52 mm olan kağıtların dışında 102x152 mm kağıtlarda ebat dolayısıyla küçük farklar söz konusu olabiliyor. Kartpostal ve tebrik kartı fiyatları ürün türüne göre belirleniyor. Farklı fiyatlara sahip olan teknik kağıtlar arasında aradığınız kağıt türünü kolayca ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Pano & Teknik Kağıtlar

73 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pulp
  2. Legamaster
  3. Magnetoplan
  4. Inter
  5. Zigzag
  6. Kraf
  7. Akyazı
  8. Bigpoint
  9. Kagito
  10. Umur
  11. Yazboz
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15116/15127
BAŞA DÖN