İki kişilik, üç kişilik, dört kişilik çadır seçenekleri ile Pavillo çadır modelleri, kullanıcıları ihtiyaçları olan kampçılık ürünleri ile buluşturuyor. Pavillo çadırları kamp, avcılık, balıkçılık ve festivaller gibi birçok doğa sporu ve açık hava etkinliğinde kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Kurulum aşamasında ihtiyaç duyulacak tüm parçaları ile birlikte satışa sunulan ürünler farklı hava koşulları için çeşitli boy ve renkte üretiliyor.

Pavillo çadır çeşitleri, kolay kullanım ve kurulum özellikleri ile öne çıkıyor. Her modelde farklı kumaş türleri kullanılan çadırlarda hafiflik ve dayanıklılık özelliklerine önem veriliyor. Böylece kullanıcıların taşıma esnasında ekstra yüke sahip olmaması sağlanıyor. Özellikle tırmanış ve trekking aktivitelerinde hafifleyen yük sayesinde kullanıcılar avantaj kazanıyor.

Ürünlerde kullanılan malzemelerin dayanıklı olması ise kullanıcıların uzun ömürlü bir çadıra sahip olmasını sağlıyor. Çadırların malzemelerinin kalitesi sayesinde kullanıcılar ürünleri uzun bir süre, güvenli bir şekilde kullanabiliyor. Her bir ürün için yapılan açıklamalarda çadırın en iyi hangi hava koşulunda performans göstereceği özel olarak belirtiliyor. Bu açıklamalara sadık kalarak kullanım yapmak ürünün ömrünü uzatan bir faktör oluyor.

Pavillo Çadır Modelleri

Kişi sayısı başta olmak üzere birçok özellik ile birbirinden ayrılan Pavillo çadır modelleri, farklı açık hava aktiviteleri için kullanılabiliyor. Çadır modelleri arasında ilk sırada iki kişilik modeller dikkat çekiyor. İki kişilik modellerin boyutları 200 x 140 cm, 220 x 140 cm, 200 x 165 cm, 235 x 145 cm olarak öne çıkıyor. İki kişilik çadır modellerinden bazıları yüksek yoğunluklu outdoor kamp çadırı olarak tasarlanıyor. Bu modellerin rüzgar, yağmur ve soğuğa karşı ekstra koruması bulunuyor. Bazı iki kişilik çadırlarda ise kullanılan malzeme ve koruma daha hafif tutularak, çadırın konser ve festival gibi hava koşullarının zorlayıcı olmadığı etkinliklerde daha iyi performans göstermesi amaçlanıyor.

Pavillo çadır modeller arasında yer alan üç kişilik çadırların boyutları 200 x 180 santimi buluyor. Üç kişilik Pavillo çadırlar PVC zemin ve yüksek dayanımlı özel kumaşı ile -10 dereceye kadar koruma sağlıyor. 190T polyester kumaşı sayesinde 2000 mm su geçirmezlik sütunu ile öne çıkıyor.

4 kişilik Pavillo çadırların taban boyutları, 210 x 240 cm, 200 x 140 cm ila 280 x 220 cm arasında değişiklik gösteriyor. Bazı 4 kişilik çadırların taban boyutları 480 x 210 santimetreyi bulabiliyor. Bu modeller arasında hem zorlu hava koşullarına ve yağışa dayanıklı ürünler hem de daha hafif yapıda ve yaz aylarına uyum sağlayan çeşitler yer alıyor.

Pavillo Çadır Fiyatları

Kişi sayısı, kullanılan malzeme ve teknik özelliklerine göre Pavillo çadır fiyatları farklılık gösteriyor. İki ya da üç kişilik çadırlar fiyat olarak orta - üst segmentte yer alıyorken, dört kişilik ve teknik özellikleri zengin çadır modelleri fiyat olarak üst segmentte yer alıyor.

Pavillo çadırların bazı modellerinde teknik özellik olarak otomatik kurulum öne çıkıyor. Pop - up adı verilen bu çadırlarda kurulum için çok kısa bir süre yeterli oluyor. Zemin için hazırlanan mat, çadırın kurulacağı alana serildikten sonra belirli noktalarından birkaç kazık ile yere sabitleniyor. Matın yerleştirilmesinin ardından pop - up çadır kılıfından çıkartılıyor. Çadır kılıfından çıkarılınca içindeki esnek çubuklar hareketlenerek çadırın formunu kazanmasını sağlıyor. 

Kurulum gerektiren Pavillo çadırları ise daha uzun bir kurulum aşaması gerektirse de kullanıcıların fazla vakit kaybetmeden ürünü kurması hedefleniyor. Bu nedenle çadırlar basit bir kurulum şemasına sahip olarak tasarlanıyor. Kullanıcıların bu aşamaları takip ederek kısa bir sürede sağlam bir kurulum gerçekleştirmesi sağlanıyor.

Pavillo Çadır Fiyatları ve Modelleri

10 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Pavillo
  2. Ferrino
  3. Husky
  4. Evolite
  5. AND OUTDOOR
  6. Hannah
  7. Easy Camp
  8. Makalu
  9. GadaHome
  10. Remixon
  11. Marmot
  12. Quechua
  13. Andoutdoor
  14. Savage
  15. Angel Eye
  16. Free Camp
  17. Tunç
  18. Discovery
  19. Pinguin
  20. Toptancı Kapında
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 • Marka Pavillo
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/pavillo
BAŞA DÖN