Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Performance Hold
Performance Hold Ultra Bond 10ML & Super Tape Protez Saç Bandı 3 Metre Rulo

Performance Hold Ultra Bond 10ML & Super Tape Protez Saç Bandı 3 Metre Rulo

Performance Hold
488,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012131/26012134

Performance Hold Ultra Bond 10ml & Super Tape Protez Saç Bandı 3 Metre Rulo

Performance Hold Ultra Bond Protez Saç Yapıştırıcı 10 ml Fırçalı Şişe Performance Hold’un klasikleşmiş uzun ömürlü yapıştırıcısıdır. 4 hafta ve daha fazla dayanıklılık sağlar. Sudan ve terden etkilenmez, sporcular ve yüzücülerin tercihidir. Özel Sürmeli şişesi sayesinde ince bir tabaka halinde kullanılır. Orjinal Amerika’dan ithal üründür. Protez saçın her bölgesi için bantlar üzerine uygulanabilir. Özel şişe ağzındaki sürücü ile kolay ve ekonomik kullanılmasını sağlar, özel sürücü ihtiyaç olan kadar ince bir tabaka halinde sürülmesini sağlar. Her an yanınızda taşıyarak acil durumlarda kullanılabilir üründür. Performance Hold’un ürettiği en yaygın kullanılan yapıştırıcılardandır. Özellikle günlük ya da kısa süreler ile tak çıkar yapan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kullanılma anında güçlü ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Deneyimli kullanıcıların çok tercih ettiği ve genelde acil durumlar için yanlarından ayırmadıkları bir yapıştırıcıdır. Kıvamı sebebiyle kolay uygulanabilir. Uygulama sonrasında yüzmek de dahil olmak üzere her türlü zor şarta dayanıklıdır. Cilde olumsuz etkileri olmaz. Kolay temizlenebilen bir yapıştırıcıdır. Aktiflenme süresi 3 dakikadır.

 

Super Tape Protez Saç Bandı 3 metre Rulo Beyaz Protez Saç Bandı 

Supertape serisi yeni bir seridir. Beyaz bant kategorisindeki Super Tape Protez Saç Bandı Beyaz protez saç bandı, dayanıklılığı ve fiyatı ile ön plana çıkan bantlardandır.. Kalın bir PE taşıyıcıya sahip olan Super Tape Protez Saç Bandı 3 metre bu sayede bakım sırasında tek parça olarak sökülebilmektedir.

Super Tape Protez Saç Bandı 3 metre ve Zorlu Koşullar

Super Tape Protez Saç Bantları ile deniz, havuz, fitness, yüzme gibi zorlu koşullarda dahi tam performans alırsınız. Diğer tüm bantları unutun, Super Tape Protez Saç Bandı serisinden vazgeçemeyeceksiniz.

 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000012TNKC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön