Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Performance Hold
Performance Hold Ultra Bond Yapıştırıcı & Beyaz Oval Saç Bandı 36 Adet & Cilt ve Protez Saç Solvent Seti

Performance Hold Ultra Bond Yapıştırıcı & Beyaz Oval Saç Bandı 36 Adet & Cilt ve Protez Saç Solvent Seti

Performance Hold
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012131/26012134

Performance Hold Ultra Bond Yapıştırıcı & Beyaz Oval Saç Bandı 36 Adet & Cilt ve Protez Saç Solvent Seti

 

4 ÜRÜN BİR ARADA PROTEZ SAÇ BAKIM SETİ

  • Performance Hold Ultra Bond Yapıştırıcı 10ml
  • Performance Hold White Beyaz Oval Saç Bandı 36 Adet
  • Performance Hold Cilt İçin Solvent 148ml
  • Performance Hold Protez Saç İçin Solvent 148ml

 

Performance Hold Ultra Bond Protez Saç Yapıştırıcı 10 ml Fırçalı Şişe Performance Hold’un klasikleşmiş uzun ömürlü yapıştırıcısıdır. 4 hafta ve daha fazla dayanıklılık sağlar. Sudan ve terden etkilenmez, sporcular ve yüzücülerin tercihidir. Özel Sürmeli şişesi sayesinde ince bir tabaka halinde kullanılır. Orjinal Amerika’dan ithal üründür. Protez saçın her bölgesi için bantlar üzerine uygulanabilir. Özel şişe ağzındaki sürücü ile kolay ve ekonomik kullanılmasını sağlar, özel sürücü ihtiyaç olan kadar ince bir tabaka halinde sürülmesini sağlar. Her an yanınızda taşıyarak acil durumlarda kullanılabilir üründür. Performance Hold’un ürettiği en yaygın kullanılan yapıştırıcılardandır. Özellikle günlük ya da kısa süreler ile tak çıkar yapan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kullanılma anında güçlü ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Deneyimli kullanıcıların çok tercih ettiği ve genelde acil durumlar için yanlarından ayırmadıkları bir yapıştırıcıdır. Kıvamı sebebiyle kolay uygulanabilir. Uygulama sonrasında yüzmek de dahil olmak üzere her türlü zor şarta dayanıklıdır. Cilde olumsuz etkileri olmaz. Kolay temizlenebilen bir yapıştırıcıdır. Aktiflenme süresi 3 dakikadır.

Performance Hold White Beyaz Protez Saç Bandı Performance Hold serisi yeni bir seridir. Beyaz bant kategorisindeki Performance Hold White Beyaz protez saç bandı, ince yapısı ile tül ünitelerde çok doğal bir görünüm sağlar. İnce bir bant olmasına rağmen PE taşıyıcıya sahip olan Performance Hold Blue bu sayede bakım sırasında tek parça olarak sökülebilmektedir. Güçlü yapışkanı ile herhangi bir güçlendirici likit yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan uzun süreli kullanıma uygundur. Walkertape Ultra Hold ve Truetape Supertape dahil olmak üzere tüm diğer beyaz bantlardan daha güçlü tutuşa sahip olan Performance Hold White, Beyaz bant kategorisindeki en güçlü ve en az akma yapan banttır. Evde protez saç bakımı yapan kişiler için rahat bakım yapmalarını sağlayacak bir üründür. Performance Hold White Protez Saç Bandı Zorlu Koşullar ve Evde Protez Saç Bakımı Performance Hold serisi ile deniz, havuz, fitness, yüzme gibi zorlu koşullarda dahi tam performans alırsınız. Diğer tüm bantları unutun, Performance Hold serisinden vazgeçemeyeceksiniz. Bakım sırasında tek parça sökülebilmesi sebebiyle, evde protez saç bakımı yaparken daha rahat edeceksiniz. Hızlı yağlanan, çok terleyen kullanıcılar için Performance Hold White Protez Saç Bandı Performance Hold serisinin başarısının sırrı, özel geliştirilmiş FAP ( Fast Activation Period ) sayesinde aktiflenme süresinin çok kısa olmasıdır. Diğer tüm bantlarda uygulama sonrasında ilk 12 saat boyunca banyo yapmamanız, terlememeniz ve cildinizin yağlanmasını kontrol altında tutmanız gerekmektedir. 

 

Performance Hold Solvent Seti, protez saç yüzeyindeki bant ve sıvı yapıştırıcılarda ve cilt yüzeyindeki tüm bant ve yapıştırıcı kalıntılarında çok etkili temizleyici setidir. Hızlı etki sağlayan temizleyicilerdendir. Set içerisinde bulunan uygulama çubuğu ve tarak hem cilt yüzeyi uygulama sırasında hem de protez saç için uygulamada kolaylık sağlar. Spray şişeleri sayesinde kolay uygulama yapma imkanı verir. 

Performance Hold Solvent Cilt İçin Temizleyici

Cilt için özel geliştirilmiş formülü sayesinde cilt için güvenle kullanılabilir hızlı etkili temizleyicidir. 

KULLANIMI: Yapışkanlı alana püskürtün. Yüzeydeki yapıştırıcıya bağlı olarak reaksiyon süresi 1 dakikadan kısa bir süredir. Kalıntıları silin ya da tarak ile tarayarak temizleyin. Şampuan ya da sabun ile yıkayıp durulayın.

UYARI: Isı, kıvılcım ya da açık alev yanında kullanmayın ve saklamayın. Sadece harici kullanım içindir. Tahriş olmuş cilde uygulamayın. Göze temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Kullanmadan önce cildinizde küçük bir alanda test edin. 

Performance Hold Solvent Protez Saç İçin Temizleyici

Özel geliştirilmiş formülü ile protez saçta kalan bant ve sıvı yapıştırıcıları hızlı etkisi sayesinde kısa sürede tamamen temizler. Tül, poli ve silikon yüzeylerde etkilidir. SADECE PROTEZ SAÇ İÇİNDİR. CİLT İÇİN KULLANMAYIN! Cilt ile temasından kaçının.

KULLANIMI: Yapışkanlı alana püskürtün. Yüzeydeki yapıştırıcıya bağlı olarak reaksiyon süresi 1 dakikadan kısa bir süredir. Kalıntıları silin ya da tarak ile tarayarak temizleyin. Şampuan ya da sabun ile yıkayıp durulayın.

UYARI: Yapışkanlı bölgede 2-3 dakika bekletilmesi yeterlidir. Ürünü kullanırken mutlaka eldiven kullanın. Cilt ile temasından sakının. Isı, kıvılcım ya da açık alev yanında kullanmayın ve saklamayın. Sadece harici kullanım içindir. Cilt için kullanmayın. SADECE PROTEZ SAÇ İÇİN KULLANILIR. Göze temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Kullanmadan önce kullanacağınız yüzeyde küçük bir alanda test edin. Silikon yüzeyler üzerinde 2-3 dakikadan fazla bekletmeyin. 

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön