2000
150
 • Karıncalara etkisiz
  (15.05.2017)

  Ürünü HB dan aldım yaklaşık 5 iş gününde teslim aldım , tek katlı müstakil evimde yoğun karınca ordusu ile sıkıntılı olduğum için ürünü aldım yaklaşık bir haftadır sürekli kullanıyorum fakat karıncalar için hiç faydası olmadı

  DERİNCE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ürün gerçekten etkili
  (06.06.2016)

  uzun zamandır kimyasal ilaçlarla müdahale ettiğim kara böcekler artık görünürlerde yok, öldürmeden uzaklaştırması da ayrıca bir güzellik, çünkü canlıların yok olması ekosisteme zarar veriyor. teşekkürler üretici, ithalatçı, satıcı..

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • emin olamadım
  (07.11.2015)

  evimde fare sorunu icin ürünü yaklaşık 3 ay önce aldım. evde cirit atabilen fareler bir anda gerçekten kesildi ve en ufaka bir izleri de yoktu. evi düzenli olarak kontrol ediyorum. bugün kontrol ederken önceden koymuş olduğum yapışkanda fare vardı. bir süre sonra fareler sese alışıyor mu yoksa elektrikler kesik olduğu bir zaman mı girdi bu bilmiyorum. ama 3 ay boyunca tek bir izi bile yoktu. umarım yine görmem

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • tum hasereler ve fareler kacti
  (25.04.2015)

  antalyada kiris katta ev aldim, fazla oturmadigim icin fare ve karincalar ggormeye basladim, bu cihazi takali 3 yil oldu, ev tertemiz, tavsiye ederim..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Pest Stop işe yarıyor.
  (02.10.2012)

  Pest Stopu bundan bir yıl önce başka bir siteden kendi evim için almıştım. Haşaratı bir iki gün içinde bıçak gibi kesmiyor, ama zamanla azaltıyor. Haşaratın azalmasını hızlandırmak için bir iki ilaçlama yapmak da gerekiyor. Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum, böcekler yok oldu, çok nadir bir iki tane sersemlenmiş vaziyete görüyorum, eh olacak o kadar. Kayınvalidemle altlı üstlü oturuyoruz, onun mutfağı böcek kaynıyor, benim mutfağımda yok. Yani cihaz etkili, şimdi kayınvalideme de alıyorum. İnşallah onun da etkisini görürüz.

  BORNOVA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (39) Hayır (3)

 • İşe yarıyor
  (01.10.2012)

  Arkadaşıma tatile giderken götürmüştü. Sineklerin bol miktarda bulunduğu ortamda denediğini ve 10-15 dk. içerisinde hiç sinek kalmadığını söyledi. Ürün fiyatı biraz fazla.

  KARTAL - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (47) Hayır (5)

 • Gerçekten yararlı bir ürün
  (22.07.2012)

  Bahçeli evim için aldım.Banyo ve mutfakta zaman zaman gördüğüm çiyanlar için aldım ayrıca diğer yürüyen böcekler için aldım,kullandığım süre içinde çiyan görmedim,diğer böceklerde çok azaldı. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

  - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (37) Hayır (0)

 • tek tekilemeyle mükemmel kimsenin adamı da değilim
  (26.06.2012)

  arkadaşlar ben bu ürünü evimin dağın yanında olması ve akrep sorunu için almıştım. evde mart ayında dahi akrep buluyordum, en sonunda uzun araştımalarımın sonunda bu ürünü buldum. ve kullanmaya başladım.artık akrep görmüyorum. evimin balkonuna oturamıyordum, akrep gelecek diye öyle bir sıkıntım kalmadı, artık rahat rahat oturabiliyorum. yaklaşık iki ay gözlem yaptıktan sonra kimseyi yanıltmamak için yorum yapmak istedim. Test edilip onaylanmıştır. bir arkadaşım da fare sorunu için benim tavsiyemle aldı. O da artık fare görmediğini, seslerini duymadığını söylüyor. gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. ŞUNU DA SÖYLEYEYİM KİMSENİN ADAMI DEĞİLİM SÜREKLİ İNTERNETTEN ALIŞ VERİŞ YAPIYORUM. VE BU YORUMLAR ÇOK ÖNEMLİ

  - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (68) Hayır (10)

 • devamlı devrede
  (28.04.2012)

  ben aldım güzel bi ürün göründe daha pek faaliyetini göremedik verimi ni 1 4 hafta içinde verir diyolar bakacaz bakalım inşallah pişman olmam....

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (4)

 • Önyargımı yok etti
  (01.11.2011)

  Aslında bu tarz ürünlere kesinlikle inanmayan biriyim, haşereyle büyük sorunum olmamasına rağmen direndim almadım. Daha sonra gıda deposu işleten bir arkadaşım kesinlikle almamı söyledi. Allah ondan razı olsun, ürün yapanlardan da. Çok memnunum

  Gaziosmanpaşa - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (52) Hayır (10)

 • Faydalı bir ürün
  (10.07.2011)

  Bu ürünü babamların köydeki eve aldım. Evde yoğun şekilde fare ve hamam böceği görülüyordu. Ürünü kullanmaya başladığımızdan beri sadece bir defa evde fare görüldü sonra oda kayboldu. Annem çok memnun. Hamam böceklerinin ve örümceklerinde kaybolduğunu söylüyor.

  MERKEZ - Burdur - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (53) Hayır (1)

 • Boşuna Para Vermeyin
  (10.10.2010)

  Ben ürünü alalı 3 ayı geçmek üzere. Hiç bir şekilde böceklerde azalma felan olmuyor. Örümcekler ve diğer böcekler hala hayatlarından memnun bir şekilde evin içinde dolaşıyorlar. Burada inanınki iyi yorum yazanlar kendilerinin adamıdır :))

  MERKEZ - Kilis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (61) Hayır (67)

 • Kiler ve evimiz artık Fare ve Karıncalardan kurtuldu.
  (15.08.2010)

  Köy evimizde kilerimiz farelerden,evimiz de karıncalardan geçilmiyordu.Bir komşumuzun tavsiyesiyle aldık ve artık fare ve karınca derdinden kurtulduk.Yorumların bazılarında hiç işe yaramadığını okudum.Zaten ürünün açıklamasında Sivrisinek ve karasineğe etkilidir yazmıyor.Bence doğru kullanılırsa işe yarıyor,çünkü bizim köyde bugüne kadar 4 ev almış ve herkes çok memnun.Teşekkürler hepsiburada.com

  İNCİRLİOVA - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (59) Hayır (15)

 • Bizim böcekler sağır sanırım
  (12.08.2010)

  Kullanmaya başlayalı 1 ayı geçmesine rağmen halen evde örümcek,kalorifer böceği vs. böcek türleri cirit atıyor.Sivrisinek ve karasineklerde cabası.Kullanma talimatına uygun bir prize takılı halde kullanıyoruz.Umutla bekliyorum etkili olmasını,sonuçta bu kadar para verdik.

  BODRUM - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (49) Hayır (30)

 • Memnun Kalmadım..
  (22.07.2010)

  Ürünü alalı yaklaşık 2 ay oldu. Evimin merkez noktasında yerden 1.5m yükseklikte prize takılı sürekli duruyor. Oturduğum ev şehir içinde ve 70m2. Halen hamam böcekleri evde cirit atıyor. Ürünün etkisini göstermesi için kaç ay daha beklememiz gerekiyor..? İnanın ben hiç faydasını görmedim. Boşuna para verdim..

  FATİH - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (56) Hayır (66)

 • Etkisi Mükemmel
  (14.05.2010)

  Bu ürünü basın haberlerinde görüp inceledim ve hepsiburada.com dan aldım.2 aydır kullanıyorum ve Karınca sorunumuzu giderdi.Hem fiyatı hem de neredeyse tüm haşere ve kemirgenleri etkilemesi çok fonksiyonel...

  İstanbul - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (76) Hayır (19)

 • Bekleneni veriyor
  (29.09.2009)

  Ürünü yaklaşık 2 ay önce almıştım. Başta insanlar buna gülmüştü, şimdi onlar da almak istiyor. Almadan önce evde hergün 1-2 karafatma öldürüyordum. Aleti taktıktan sonra önce tek tük sonra hiç görünmemeye başladılar. Yavrular üzerinde pek etkisi yok gibi ama ortada hiç yetişkin görmedim. Tavan köşelerindeki örümcekler yerinden kımıldamadı ama onlar da zaten o kadar rahatsız etmiyor insanı. Kulanmayı düşünenlere tavsiye ederim.

  - Giresun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (73) Hayır (15)

 • çok faydalı bir ürün
  (23.08.2009)

  Köyde bulunan evimizde,bahçesi olduğundan karınca ve çeşitli böceklerle sıkça karşılaşıyorduk. bu yaz pest stop ürününü yanımda götürüp deneme fırsatı buldum kurtulamadığımız karıncalar 1 hafta içinde azalarak yok oldular. çok memnun kaldım teşekkürler Erhan Deniz

  ATAŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (77) Hayır (22)

 • iyi
  (10.08.2009)

  Ürünü kullanmaya başlıyalı çok kısa bir süre oldu. Sağda solda hareketsiz kalmış hamam böcükleri görüyorum. Sanırım böcekleri felç ediyor. İşe yarıyor sanırım.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (75) Hayır (15)

 • Bu Kadar Etkili Olacağını Tahmin Etmiyordum Pest Stop Mükemmel
  (27.07.2009)

  Teraslı bir evimiz var, sazaklığa yakın, çatıya yarasalar giriyordu, çocuklar çok korkuyordu, sazaklığa yakın olduğu için hem haşere olarak çok fazla yaratık var hemde uçan yaratıklar çok vardı, iki tane aldık hem alt kata fare, yılan vs için hem de üst kata yarasalar için, evimiz çok huzurlu artık, bebek uyurken içim rahat. kabuslarımdan kurtuldum resmen. bebeğin yanına bu iğrenç yaratıklardan gelecek diye çok korkuyordum şimdi evin yakınlarında bile görmüyoruz. onlarında yaşamaya hakkı var ama bizim çevremizden uzakta olsunlar :)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (85) Hayır (25)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN