Pilsan
Pilsan Oyun Alanı Ve Çit

Pilsan Oyun Alanı Ve Çit

Pilsan
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
Gerçekten çok başarılı 31 Mayıs 2018, Perşembe
Ürünü eşim internetten araştırarak bulmuş. Başta tereddüt ettik acaba çok sert mi? marka sağlıklı ürünler üretiyormu vs vs. Araştırmalarımızdan sonra markanın zaten bilindik ve güvenilir bir Türk markası olduğunu öğrendik. Önce bir adet aldık (6 çit) koltukla birleştirerek daha geniş bir alanda kullandık ve bebeğimiz yürümeyi çitin içinde öğrendi. Daha sonra 1 adet daha aldık (6 çit) ve toplamda 12 patça çit olarak salonun orta yerine kurduk :) nasıl mutlu oldu anlatamam. Sırf o gülüş için bile yeterdi zaten. Şimdi çitlerin içinde sürekli duruyor oyunlar oynuyor ve güvenli. Kendi alanı olarak benimsedi. Çiti almasak sürekli elinden tutup evde gezdirmemiz gerekecekti çünkü yürüme içgüdüsüyle yerinde duramıyordu. Hem bizim işimizi kolaylaştırdı hem de bebeğimiz gayet mutlu. Fiyatını hakeden hayat kurtarıcı bir ürün. Allah hepimizin çocuğunu korusun inşallah. Her şey onların mutluluğu için. devamını göster devamını gizle
S***** H***** (38) ÇANKAYA - Ankara Tüm Yorumlar (23)
DSACategoryId/2147483639/23031884/80138057/10350

Pilsan Oyun Alanı Ve Çit

•Kullanım yaşı 12+ ay
•Top havuzu
•Oyun parkı
•Degişik ve kolay monaj şekilleri
•Bir alanı bölme özelliğŸi
•Bahçe ç‡iti özelliğŸi
•Zeka oyunlu çoklu kullanım özelliğŸi
•Kapladığı Alan : 1,62 (m2)
•Ambalaj Ebadı : W:38 L:82 H:57,5 (cm.)
•Ürün Ölçüsü : W:147 L:155 H:56 (cm.)


Bebek ya da küçük çocukların kendi sınırlarını çizmesinde önemli rol oynayan oyun çitleri, anne ve babaların da hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Pilsan Oyun Alanı ve Çiti de küçük çocuğu ya da bebeği olan anne ve babalar için mükemmel bir ürün. Özellikle emekleme çağında olan ebeveynlerin hayatlarını çok kolaylaştırır. Emeklemeye başlayan bebekler çite tutunarak tırmanmaya başlar. Böylece ayakta durmaya çalıştığı için çitler bacak ve kol kaslarının gelişiminde önemli rol oynar. Ayrıca Pilsan Oyun Alanı ve Çitini farklı alanlarda da kullanabilirler. Ev dışında, bahçe ve anaokulu gibi küçük çocukların olduğu yerlerde de kullanılabilir.

Çitlerin altında bulunan küçük 2 ayak sayesinde devrilmeye karşı dayanıklıdır. Bu sayede anne ve babalar evde çocukları ile yalnızken, çocuklarını gönül rahatlığı ile Pilsan Oyun Alanı ve Çiti içerisine bırakarak kendi işlerine yoğunlaşabilirler. Mavi, yeşil ve turuncu rengi ile hem kız hem de erkek çocukların kullanımı için uygundur. Kolay kurulumu ile anne ve babalar oyun alanını kısa bir süre içerisinde hazırlayabilirler.

Pilsan Oyun Alanı ve Çiti Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Pilsan Oyun Alanı ve Çiti içerisine küçük plastik toplar koyularak top havuzu olarak kullanılabilir. Ayrıca bu çitlerin bir alanı bölme özelliği de bulunur. Şömine, televizyon, fırın, merdiven ve bahçe kapısı gibi çocuğun kendisine zarar verebileceği ya da çocuğun bilmeden zarar verebileceği yerlerin önünü kapatma amacı ile de kullanılabilir.

Anne ve babalar çocuklarının sıkılmaması için park içerisinde oyuncaklar koyarak çocuklar için oyun parkı olarak kullanılabilir. Pilsan Oyun Alanı ve Çit, kullanılacak alanın genişliğine göre ebeveynler tarafından altıgen veya dikdörtgen şeklinde istenildiği gibi monte edilebilir. Aynı zamanda dileyen kişiler bu çitleri bahçe çiti olarak dekor amaçlı da kullanılabilir.

Pilsan Oyun Alanı ve Çitinin Faydaları Nedir?

 • Oyun parkı, top havuzu, bir alanı bölme gibi çoklu kullanım alanı bulunur.

 • Çocuğun ev içerisindeki güvenle oyun oynamasını sağlar.

 • Emekleme çağındaki bebeklerin kas gelişiminde rol oynar.

 • Çocuğun kendi sınırlarını çizmesini sağlar.

 • Anne ve babaların çocukları ile evde yalnızken işlerine odalanabilmelerini sağlar.

Pilsan Oyun Alanı ve Çitinin Özellikleri

 • Çitin Kapladığı Alan: 1.62 m2

 • Bir Çitin Ölçüsü: 80 cm x 55.5 cm

 • Kurulu Oyun Alanı Ölçüsü: 147 cm x 155 cm x 56 cm

 • Ambalaj Ölçüsü: 38 cm x 82 cm x 57,5 cm

 • %100 Türk Malı

Ürün İçeriği

Paket içerisinden 2 tane mavi çit, 2 tane yeşil çit ve 2 tane turuncu çit olmak üzere toplam 6 adet renkli çit çıkmaktadır. Her çitin 2 adet ayağı vardır. Ayrıca çitleri birbirine tutturmak için 6 adet plastik vida yer alır.

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayii Anonim Şirketi Hakkında

1940 yılında Yakup ÇETİNALP tarafında kurulan Pilsan, Türkiye’nin en çok tercih edilen oyuncak firmalarından biri. Lüleburgaz’da bulunan 85.000 metrekare genişliğine sahip tesislerinde oyuncaklarını üretmektedir. Dünya çapında birçok ülkeye de ihracat yapmakta. “Tasarımda Kalite” sloganı ile yıllardır hem yurt-içi hem de yurt dışına satış gerçekleştirir.

Pilsan Oyun Alanı ve Çiti Nasıl Kurulur?

Ürün paketinin içerisinden çıkan çitler istenilen sıraya göre dizilir. Çitlerin kenarlarında bulunan plastik geçme yerleri birbirine geçirilir. İçinden çıkan plastik vidalar ile çitler kolayca sağlamlaştırılır. Anne ve babalar kolay bir şekilde hızlıca Pilsan Oyun Alanı ve Çitini kurabilirler. Böylece matkap, tornavida, çivi gibi aletlerle uğraşmaya gerek kalmadan kolayca monte edilip kullanılmaya hemen başlanabilir.

Cinsiyet Erkek Çocuk, Kız Çocuk
Yaş Aralığı 2 - 4 Yaş, 5 - 7 Yaş
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OYUNPIL06145
 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Kurtarıcı

  8 aylık oğlum ayağa kalkmayı öğrendi. Ürünü bugün kurdum. Kurtarıcımız oldu. En azından içindeyken içimiz rahat. Plastik diyip geçmeyin, yeterince sağlam. Deviremez de içinden de çıkamaz. En azından şimdilik..

  KADIKÖY - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • SK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Hemen alın

  Hiç düşünmeye gerek yok hemen alın. Kullanışlı sağlam güvenli eğlenceli. Benım ufaklık 9 aylık. Başta içine girmek istemedi. Şimdi içinden çıkmıyor :) Zaten çıkmak istese de çıkamıyor oldukça sağlam malzeme.

  KARŞIYAKA - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • YT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Güzel

  Biraz küçük ama paketleme de ürün de iyi gayet sağlam kızım tutunup kalkıyor oynuyor ama bahçe için alacaksanız ya da eviniz genişse 2 tane almakta fayda var

  MERKEZ - Yalova

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • BA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Ürün kaiteli ve kurulduğu zaman çok sağlam.Önce 1 adet gerekirse 2.sonnra alırım demiştim ama gerek kalmadı.Bir tarafı duvara açık olarak bıraktık ve oraya bir minder koyduk.Böylelikle alan oldukça genişledi ve ürün çok sağlam oldugu için tek tarafı açık olsa bile devirme ihtimali yok.Tavsiye ediyorum

  KARŞIYAKA - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • SY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Eksik parça

  Kutudan, çitleri üstten takma aparatları çıkmadı, montajı tamamlayamadığımız için kullanamıyoruz şu anda.

  BAĞCILAR - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • SH
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Gerçekten çok başarılı

  Ürünü eşim internetten araştırarak bulmuş. Başta tereddüt ettik acaba çok sert mi? marka sağlıklı ürünler üretiyormu vs vs. Araştırmalarımızdan sonra markanın zaten bilindik ve güvenilir bir Türk markası olduğunu öğrendik. Önce bir adet aldık (6 çit) koltukla birleştirerek daha geniş bir alanda kullandık ve bebeğimiz yürümeyi çitin içinde öğrendi. Daha sonra 1 adet daha aldık (6 çit) ve toplamda 12 patça çit olarak salonun orta yerine kurduk :) nasıl mutlu oldu anlatamam. Sırf o gülüş için bile yeterdi zaten. Şimdi çitlerin içinde sürekli duruyor oyunlar oynuyor ve güvenli. Kendi alanı olarak benimsedi. Çiti almasak sürekli elinden tutup evde gezdirmemiz gerekecekti çünkü yürüme içgüdüsüyle yerinde duramıyordu. Hem bizim işimizi kolaylaştırdı hem de bebeğimiz gayet mutlu. Fiyatını hakeden hayat kurtarıcı bir ürün. Allah hepimizin çocuğunu korusun inşallah. Her şey onların mutluluğu için.

  ÇANKAYA - Ankara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (0)

 • MK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Ürün eksiksiz olarak, zamanında geldi.

  ATAŞEHİR - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • GE
  cok faydali

  bebek emeklemeye basladiktan sonra aldik ve keske daha once alsaydik dedik. icerisi guvenli ve eglenceli bir yer haline getirip gonul ferahligiyla kendinize vakit ayirabiliyorsunuz. bununla siralamaya basladi, vidalariyla oynamayi seviyor. icine oyun halisi calisma masasi vs. yerlestirilip kendi alani da yaratilabilir. kesinlikle kullanisli

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (4)

 • SC
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  muhteşem

  kesinlikle çok emniyetli muhteşem kolay kurulumu yıkılmıyor

  KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • HD
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Çok iyi

  9 aylık oğlum için aldım. evde yalnız iş yaparken oğlumu gönül rahatlığıyla birakabilecegim bir alan olusturdum. öyle güzel bir ürün ki küçük gelecek sandım hep 8 parcalisindan aradım fakat öyle büyük geldi ki 8 parçalı alsaymisim fazla gelecekmiş. monte edildiğinde çok sağlam kesinlikle tavsiye ederim

  ÇORLU - Tekirdağ

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (2)

 • Tüm yorumları gör (23)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN