Yeni teknolojinin nimetlerinden biri de navigasyonlar. Yol bilmeyen birisine birkaç tuşla gideceği yeri gösteren bu sistemler, adeta kaybolmanın ne demek olduğunu insanlara unutturuyor. Araçlara vantuz ile sabitlenen ve girilen adresle gidilmek istenilen yere uydu bağlantısı yardımıyla ulaştıran bu teknoloji harikası sistemler, her geçen gün daha fazla yenilikleriyle ön plana çıkıyor.

Piranha Navigasyon

Bisiklet dahil olmak üzere, her çeşit tekerlekli araçlarda kullanım imkanı sunan navigasyon, son yıllarda teknolojiyle beraber daha fazla yenilik oluşturmaya başladı. Navigasyon alanında markalaşan ve her geçen gün daha fazla kesime hitap eden Piranha, birbirinden farklı teknik özellikte ürün yelpazesine sahip. Yürürken bile kullanabileceğiniz bu araç sayesinde, artık gideceğiniz yerin ve bulunduğunuz yerin sokak ve hatta kapı numarasına kadar olan bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye'deki tüm yolları netlikle gösteren Piranha Navigasyon, ses uyarı özelliği sayesinde sizi yönlendirir. Aynı zamanda cihazın en güzel özelliklerinden birisi de eczane, AVM, pastane veya benzin istasyonu gibi benzeri yerlerin önceden kayıtlı olmasıdır. Bu sayede tek yapmanız gereken aradığınız yerin ismini navigasyona yazmaktır. Böylelikle cihaz sizi gideceğiniz yere en kısa yoldan götürür.

Piranha navigasyonları 4.3 ve 5.0 inç ekran boyutundadırlar. 4 GB dahili hafıza, bluetooth, FM transmitter, yeni 3D Landmark navigasyon yazılımı, televizyon özelliği ve 81 il destekli tam detaylı harita ürünlerin genel özellikleri arasında yer alır.

Piranha Navigasyon Güncelleme İmkanı

Teknoloji harikası olan navigasyon cihazlarının önem taşıyan kriterlerinden birisi de güncellemedir. Cihazların daha hızlı ve kolay sonuçlar vermesi adına, bu noktaya dikkat edilmesi gerekir. Piranha navigasyon cihazları güncelleme noktasında oldukça başarılı bir performans göstermektedir.

Marka, müşterilerine sunduğu navigasyon modellerinde ömür boyu ücretsiz güncelleme imkanı tanır. Cihaz kullanıcılarının yorumları da değerlendirildiğinde, bu güncelleme kriteri markanın artı puan kazanmasını sağlamaktadır. Ayrıca güncelleme kriteriyle beraber malzemesi, dokunmatik ekranı, televizyon özelliği ve şıklığı da ürüne olan talebi arttıran faktörler arasındadır.

Piranha Quattro cihazı televizyon özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde; yoğun trafiklerde ve park halinde beklerken takip ettiğiniz programları izleme keyfi sunar. Böylece araç içerisindeyken yolculuğunuz daha keyifli bir hale dönüşür.

Piranha Navigasyon Modelleri

Piranha Navigasyon Sistemleri, tüm modellerinde belli başlı özelliklere sahip olmasının yanında, modelden modele değişiklik gösteren ufak ayrıntılara da sahiptir. 5.0 inçlikte olan navigasyon cihazlarında bluetooth özelliği mevcuttur.Cep telefonunuzda yer alan bluetooth sayesinde cihazını eşleştirebilir ve böylelikle gelen aramalarınızı, giden aramalarınızı veya eski konuşmalarınızı görebilirsiniz. Aynı zamanda handsfree özelliği sayesinde ellerinizi direksiyondan kaldırmadan net şekilde telefonla konuşabilirsiniz.

Cihazların bir diğer özelliği ise, FM transmitter fonksiyonudur. Bu fonksiyonu aracınızın boş teybiyle eşleştirdikten sonra, cihazınızdaki tüm sesleri aracınızın hoparlörleri sayesinde duyabilirsiniz. Cihazda yer alan 3D görünüm özelliği ile de, aradığınız veya geçerken cihazınızda beliren yerleri, camileri, binaları veya tarihi mekanları birebir gerçek çizilmiş boyutlarında görebilirsiniz. Cihazda video, resim, müzik ve e-book dosyalarını açabilme gibi gelişmiş multimedya özellikleri bulunur. Ultraslim ince tasarımla üretilmiştir. Ayrıca monte edilmeden cama yapıştırılabilen vakumlu ayak, yüksek kalitede dahili haporlör, ekstra kulaklık çıkışı, CE kalite uygunluğu, USB 2 bağlantısı ve 4 GB dahili hafızası modellerin diğer teknik özellikleri arasında yer alır.

4.3 inç ekran boyutuna sahip olan navigasyon modelinde de aynı özellikler mevcuttur. Bu modelin Quattro modelinden ayrılan tek özelliği televizyon farkıdır. Bunun dışında işlemci hızı, artırılabilir hafıza, MP3 çalma özelliği, 3D özelliği ve FM transmitter özelliği gibi birçok teknik donanım, her iki modelde de bulunmaktadır.

Piranha Navigasyon Sistemleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Piranha
  2. Pioneer
  3. Mixtech
  4. Mio
  5. IPG
  6. Goldmaster
  7. Hud
  8. Necvox
  9. Platoon
  10. Aeltech
  11. Booyse
  12. Dextel
  13. For-x
  14. Garmin
  15. Navimate
  16. Newfron
  17. RoadGuard
  18. Roadstar
  19. Route66
  20. Techsmart
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Piranha
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/257643/piranha
BAŞA DÖN