Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Piremix
Piremix PİR-500 Tavuk Biti Köpek Pire Etkisizleştiren Doğal Diatom Toprak 500 gr Di-Ar Ultra

Piremix PİR-500 Tavuk Biti Köpek Pire Etkisizleştiren Doğal Diatom Toprak 500 gr Di-Ar Ultra

Piremix
133,31 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483616/560338/24001706/24003327

PİREMİX TOZ : Doğal Diatom Toprak Di-Ar ULTRA PİR-500

(1500 ML PLASTİK KİLİTLİ KAVANOZDA 500 gr ürün vardır.)

PİREMİX TOZ Kümes hayvanları ,kuşlara ve tüm evcil hayvanlara özgü geliştirilmiştir. Kuşlarda özellikle kuluçka ve folluklarda oluşan bit ve pirelere karşı son derece etkilidir. Kimyasal olmadığı için çok güvenlidir. Kuşlara hiçbir zarar vermez. Yumurta verimini artırır. Civcivlerin sağlıklı büyümesini sağlar. Kuşların tüylerinin arasına girecek şekilde uygulanır. Folluklara ve kümeslere serpilir. Uygulandığı her ortamda bit, pire, kene, uyuz gibi parazitleri anında etkisizleştirir ve tekrar ortaya çıkmalarına engel olur.

PİREMİX TOZ Çok etkili doğal bir diatom toprağıdır. Piremix toz diatom toprağının evcil hayvanlardaki dış ve iç parazitlere karşı etki kalitesi, diatomitlerin keskin kenarlarından kaynaklanır. Bu kenarlar parazitlerin kitin tabakasını çizer ve dehidrasyonuna neden olur. Kısaca dehidrasyona uğrayan parazit etkeni su ve kan kaybederek ölür. Piremix toz Doğal diatom toprağı tamamen fiziksel yöntemlerle çalışır. Kimyasal bazlı değildir ve bu nedenle hiçbir kimyasal toksisiteye neden olmadan güvenle kullanılabilir. 72 saat içinde kendisiyle temas eden sinek ve pirelerİ etkisiz hale getirdiği rapor edilmiştir. Piremix toz doğal diatom toprağı başta keneler, bitler, pireler ve uyuz etkenleri olmak üzerekarıncalar, yaprak bitleri, sinekler, sümüklü böcekler, ev tozu akarları ve hamam böceği gibi haşereleri ortadan kaldırmak için de mükemmeldir. Ortalama parçacık boyutu 12 µm’nin altında (gıda sınıfı) düşük riskli ve çevre dostu bir üründür. Hızlı ve etkili kullanımı ile ihtiyaç duyulan her alanda piremix doğal diatom toprağı’nı kullanabilirsiniz.

KULLANIM ŞEKLİ: Piremix toz Doğal diatom toprağı fiziksel olarak çalıştığı için mücadele edilecek etkenin bulunduğu yere veya bulunabileceği yüzeye el ile veya pulverizatör kullanılarak uygulanır.

ETKİ SÜRESİ : Piremix toz doğal diatom toprağı uygulandığı ortamda kuru kalabildiği sürece devamlı etkinlik gösterebilmektedir.

UYARILAR: Uygulama yapılırken maske ve eldiven kullanılması tavsiye edilir. Toz halinde olduğu için allerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00001TK54N
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön