Polar
Polar V800 Gps'li Nabız Kontrol Saati Blu/Red + Göğüs Bandı

Polar V800 Gps'li Nabız Kontrol Saati Blu/Red + Göğüs Bandı

Polar
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670

Polar V800 Gps'li Nabız Kontrol Saati Blu/Red + Göğüs Bandı

.
.
.
.
.
.

En iyi performans için Akıllı Yönlendirme ve GPS

En iyi performanslarına ulaşmak isteyen profesyonel ve iddialı sporcular için

 • Her egzersiz seansını ve 7/24 günlük etkinlikleri ölçer
 • Egzersiz yükünüzü ve dinlenme gereksiniminizi anlamanıza yardımcı olur
 • Dahili GPS ile hızı, mesafeyi ve rotayı takip eder
 • Egzersizinizden en iyi şekilde yararlanmak için özelleştirilebilir spor profilleri
 • Geçiş süreleri ile birden fazla sporda egzersizi destekler
 • Rahat, çift modlu (H2) bir verici ile sudayken bile kalp atış hızınızı bildirir
 • Ücretsiz Polar Flow uygulaması ve hizmeti ile egzersizinizi planlamanızı ve analiz etmenizi sağlar
 • Polar Bluetooth® Smart koşu ve bisiklet sensörleriyle uyumludur
 • 30 m''ye/100 ft''e kadar su geçirmez

Vücut ölçüm özellikleri

Bölge sınırları belirlemek için üç yöntem bulunmaktadır: Maks. kalp atış hızınıza göre otomatik olarak hesaplanan varsayılan kalp atış hızı bölgeleri; sınırlarını kendinizin belirleyebileceği serbest kalp atış hızı bölgeleri; ya da kendinizin belirleyebileceği eşikleri temel alan kalp atış hızı bölgeleri.

 • Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
 • HRmax

Maksimum fiziksel güç harcaması sırasında dakikadaki en yüksek kalp atış sayısıdır (bpm). Maksimum nabzınızı kabaca hesaplamak için 220''den yaşınızı çıkarın. Antrenman yoğunluk bölgeleri maksimum nabız (HRmax) ile tanımlanabildiğinden bu değer antrenman yoğunluğunuzu belirlemek için kullanışlı bir araçtır. Bazı Polar ürünleri maksimum nabzı Polar Fitness Test sırasında belirler. Ayrıca bkz. HRmax (Polar Fitness Test''e dayalı).

Piyasadaki en hassas kalori sayacı yakılan kalori miktarını hesaplar. Hesaplama size özel verileri temel almaktadır: kilonuz, boyunuz, yaşınız, cinsiyetiniz ve fiziksel etkinliğinizin yoğunluğu. Akıllı Kalori, kalp atış hızı monitörleri ve etkinlik izleyicilerinde mevcuttur.

Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.

Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220''den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.

Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı, dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirtilebilir.

Kalp atış hızı bölgeleri, antrenmanınızın yoğunluğunu ve antrenman programlarınıza dayalı spor bölgelerinizi kolayca seçmenize ve izlemenize olanak sağlar . Varsayılan kalp atış hızı bölgeleri maksimum kalp atış hızı yüzdelerinize dayalı olarak, beşe ayrılır: çok hafif (HRmax''ın %50-60''ı), hafif (HRmax''ın %60-70’i), orta (HRmax''ın %70-80''i), ağır (HRmax''ın %80-90''ı) ve maksimum (HRmax''ın %90-100''ü). Aynı zamanda istediğiniz gibi bölgeleri de tanımlayabilirsiniz.

Egzersizden hemen sonra görüntülenen motivasyon amaçlı geri bildirimler hepimize yardımcı olan bilgileridir. Farklı egzersiz seanslarının etkisini öğrenmek istiyorsanız, bu özellik tam olarak öğrenmek istediğinizi size söyleyecektir. Her seanstan sonra hızlı bir genel açıklama ve daha ayrıntılı bir geri bildirim almak için egzersiz dosyanızı kontrol edebilir ya da Polar web hizmetlerinde daha ayrıntılı analizleri görebilirsiniz.

Egzersizinizin vücudunuzu nasıl etkilediğini gösterir ve farklı egzersizlerin yüklerini karşılaştırmanızı sağlar. Egzersiz yükünün takibi, kişisel sınırlarınızı öğrenmenize ve hedefinize ulaşmak için egzersiz yoğunluğu ile sürenizi buna göre ayarlamanıza yardımcı olur.

Egzersiz ve dinlenme arasındaki dengeyi bulmanızı sağlar ve bird aha egzersize başlamadan önce gerçek dinlenme durumunuzu öğrenmenizi sağlar. Egzersiz yükü, egzersiz oturumları ve gün içinde yaptığınız küçük aktivitelerin birleşim verilerine dayanır. Dinlenme durumu takibi, egzersizlerinizi planlamanıza yardımcı olur. Böylece egzersizlerinizde ne çok fazla ne çok az çalışmış olursunuz.

Antreman Özellikleri

Zamana, kalp atışına veya mesafeye dayalı interval egzersiz antrenmanı yaratın ve egzersiz sırasında rehberlik hizmeti alın.

HeartTouch açıkken, saatinizin düğmelerine basmadan farklı antrenman bilgilerine erişebilirsiniz. Örneğin eldiveniniz düğmelere basmanızı engelliyorsa antrenman saatinizi vericinize yaklaştırarak bilgilere erişebilirsiniz.

Egzersiz sırasında, egzersizinizin planladığınız gibi gitmesi için örneğin yavaşlamanız ya da hızlanmanız gerektiğinde size sesle ya da titreşimle haber verilecektir.

Saat modunda egzersiz bilgisayarınızın ekranına dokunduğunuzda size dinlenme durumunuzu gösterir. Aynı zamanda egzersiz sırasında ekrana dokunarak tur zamanını alabilir, egzersiz görünümünü değiştirebilir ve ışığı açabilirsiniz.

Egzersiz bilgisayarınıza bağlı olarak WebSync yazılımı ya da Polar Flow web hizmeti ile ayarları düzenleyebilirsiniz.

Bu özellik istediğiniz antrenman yoğunluğu bölgesinde kalmanıza yardımcı olmak için, antrenman boyunca bulunduğunuz bölgeyi ekranda grafiksel olarak gösterir.

Sevdiğiniz tüm sporları listelemenizi ve her biri için özel ayarları belirlemenizi sağlar. Örneğin yaptığınız her spor için özel görünümler oluşturabilir ve egzersiz sırasında hangi verileri görmek istediğinizi seçebilirsiniz: yalnızca kalp atış hızınız veya hız ve mesafe – size ve egzersiz gereksinimlerinize göre hangisi uygunsa seçebilirsiniz. Aynı zamanda eklediğiniz sensörleri de otomatik olarak algılar. Polar RCX5 ile 15 taneye kadar, Polar V800 ile 20 taneye kadar ve V650 ile 4 taneye kadar spor profili ayarlayabilirsiniz.

Bir spordan diğerine geçiş için geçen süreyi gösterir.

Birkaç düğmeye basarak egzersiz sırasında bir spordan diğerine kolayca geçiş yapabilirsiniz. Triatlon, buna iyi bir örnektir.

Bu özellik sayesinde antrenman saatinizi antrenmanınız sırasında ihtiyacınız olan bilgileri gösterecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Bunu egzersiz bilgisayarınızda, ProTrainer 5 yazılımında ya da Polar Flow web hizmetinde yapabilirsiniz.

Egzersiz sırasında içmenizi, yemenizi ya da diğer önemli işlemleri yapmanızı hatırlatır.

Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.

Polar Flow web hizmetleri özellikleri

Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak sağlar. Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını atmayı hedeflemektir.

Egzersizinizin her ayrıntısını kolayca analiz edebilir ve yaptığınız egzersizle ilgili daha fazlasını öğrenme olanağıyla etkinliklerinize daha derinden bakabilirsiniz.

GPS''i kullanarak egzersiz güzergahınızı haritada görüntüleyebilirsiniz. Harita üzerinde egzersiz verilerinizi daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Egzersizinizin ve rotanızın önemli bilgilerini görebileceğiniz bir video özelliği.

Etkinlik bölgeleri, günlük etkinliklerinizi beş zorluk derecesinde takip eder: dinlenme, oturma, düşük, orta ve yüksek. Polar Flow web hizmetinde ve mobil uygulamada ne kadar etkin olduğunuzu kontrol edebilirsiniz. Farklı etkinlik bölgelerini (düşük, orta yüksek) karşılaştırabilirsiniz. Zorluk derecesi ne kadar yüksekse hedefinize o kadar çabuk ulaşırsınız. Polar Flow web hizmetinde düşük, orta ve yüksek zorluk dereceleri için daha fazla örnek bulabilirsiniz.

Etkinlik raporları, günlük ve uzun süreli fiziksel etkinliklerinizi kolayca analiz edebilmeniz için tüm günlük etkinliklerinizi kaydeder. Toplam etkinlik süresi, vücudunuz ve sağlığınız için iyi olan toplam vücut hareketlerinizin süresini size gösterir. Fiziksel etkinliğiniz ve bunun sağlığınız açısından tüm faydaları hakkında alabileceğiniz birçok ayrıntının yanı sıra etkin olmadığınız süreleri ve ne zaman uzun süre oturduğunuzu da görebilirsiniz.

Günlük özelliği Polar web hizmetinde bulunmaktadır. Egzersiz bilgisayarınızdaki egzersiz sonuçlarını Günlük''e aktardığınızda egzersizlerinizi kolayca takip edebilir ve ayrıca sonraki egzersizlerinizi planlayabilirsiniz. Aynı zamanda egzersiz geçmişinizi aylık ya da haftalık görünümde ve aylık ya da haftalık özetlerle birlikte görmeyi seçebilirsiniz.

Egzersizinizin vücudunuzu nasıl etkilediğini gösterir ve farklı egzersizlerin yüklerini karşılaştırmanızı sağlar. Egzersiz yükünün takibi, kişisel sınırlarınızı öğrenmenize ve hedefinize ulaşmak için egzersiz yoğunluğu ile sürenizi buna göre ayarlamanıza yardımcı olur.

Egzersiz ve dinlenme arasındaki dengeyi bulmanızı sağlar ve bird aha egzersize başlamadan önce gerçek dinlenme durumunuzu öğrenmenizi sağlar. Egzersiz yükü, egzersiz oturumları ve gün içinde yaptığınız küçük aktivitelerin birleşim verilerine dayanır. Dinlenme durumu takibi, egzersizlerinizi planlamanıza yardımcı olur. Böylece egzersizlerinizde ne çok fazla ne çok az çalışmış olursunuz.

Polar Flow mobil uygulama özellikleri

Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak sağlar. Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını atamayı hedeflemektir.

Yattığınızda ve vücut hareketleriniz yavaş olduğunda otomatik olarak uyku sürenizi takip etmeye başlar. Polar Flow mobil uygulaması ve web hizmetleri, toplamda ne kadar uyuduğunuzu ve uykunuzun ne kadar dinlendirici olduğunu belirtir. Dinlendiğiniz ve dinlenmediğiniz uyku sürelerini göstererek geceleri nasıl uyuduğunuza ayrıntılı biçimde bakabilir ve böylece gündelik hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini görebilirsiniz.

iPad (3. ve 4. nesil), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. nesil). Android daha sonra güncellenecektir.

Uzun süre oturduğunuzda sizi uyarır. V800 ile Flow uygulaması kullanıldığında ne zaman çok oturduğunuzu öğrenebilirsiniz.

 • Metinleri İngilizce, Fransızca, Fince, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca olarak gösterir
 • Bluetooth® Smart ile verileri kolayca Polar Flow web hizmeti ile senkronize edin

Entegre GPS özellikleri

Sizi başlangıç noktanıza en kısa zamanda yönlendirirken aynı zamanda başlangıç noktanıza kalan mesafeyi de gösterir. Artık başladığınız yere giden yolu sadece bir düğmeye basarak görebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla daha macera dolu rotalara girebilir ve bunları güvenli biçimde keşfedebilirsiniz.

Bu özelliği etkinleştirerek pedalı çevirdiğinizde veya durdurduğunuzda egzersiz bilgisayarınız antrenman kaydını otomatik olarak başlatır veya durdurur.

Önceden planladığınız rotalarınızı, daha önce kaydettiğiniz rotaları ve Polar Flow web hizmetinden paylaşılan rotaları takip eder.

 • SpeedPointer
 • Distance – training, lap, trip and total
 • Race Pace
 • Hız/Tempo – mevcut, ortalama ve maksimum
 • Koşu Endeksi

Koşu endeksi koşu boyunca kaydedilen hız ve kalp atış ölçüm bilgilerine dayanır. Aerobik fitness ve koşu performans seviyenizi günlük olarak verir. Koşu verimliliğindeki gelişim koşu performansınızdaki gelişmelere işaret eder. V800''de, bu özellik aynı zamanda yokuş yukarı ya da aşağı koştuğunuzu da algılar.

Uzun egzersiz seansları sırasında pil ömründen tasarruf etmenizi sağlar. GPS verilerinizi 1 saniye ya da 60 saniye aralıklarla kaydedebilirsiniz. Daha uzun bir aralık daha fazla kayıt süresi sağlarken daha kısa bir aralık verileri daha ayrıntılı kaydetmenize olanak sağlar.

Kadans sensörü Bluetooth® Smart özellikleri

 • Kadans – geçerli, ortalama ve maksimum

Hız sensörü Bluetooth® Smart özellikleri

Antrenman saatinizin ayarlarını üç farklı bisiklet için tanımlayabilirsiniz. Böylece belirli bir antrenmana başlarken antrenman bisikletiniz için doğru ayarları seçebilirsiniz.

Bu özelliği etkinleştirerek pedalı çevirdiğinizde veya durdurduğunuzda egzersiz bilgisayarınız antrenman kaydını otomatik olarak başlatır veya durdurur.

Yarış Temposu, belirli bir mesafe için bir hedef hız/tempo ayarlamanıza olanak sağlar. Mevcut hız/tempo bilgilerini göstererek ve ayarlanan hedefin ne kadar ilerisinde veya gerisinde olunduğunu zamanında bildirerek koşuda veya sürüşte temponun yakalanmasına yardımcı olur.

 • Eğim ölçümü

Adım sensörü Bluetooth® Smart özellikleri

 • Kadans – geçerli, ortalama ve maksimum
 • Mesafe – egzersiz, tur, yolculuk ve toplam mesafe
 • Zıplama Testi
 • Yarış Temposu
 • Koşu Endeksi
 • Ortalama adım uzunluğu
 • Hız/Tempo – mevcut, ortalama ve maksimum
 • Hıza/Tempoya dayalı hedef bölgeler, görsel ve sesli alarm

Kayıt Özelliği

Yükseklik ve Basınç ölçme özellikleri

Veri Aktarımı

Saat Özellikleri

Kalp atış hızı ölçme özellikli Polar V800 Kutu İçeriği:

 • Polar V800 egzersiz bilgisayarı
 • Polar H7 kalp atış hızı sensörü
 • Özel USB kablo
 • Polar V800 Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
İşletim Türü Standart
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Yok
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Yok
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu TELAKLFINKONNBZP23
Polar V800 Gps'li Nabız Kontrol Saati Blu/Red + Göğüs Bandı Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN