Power up
PowerUP EngineMaxx Motor Yağ Katkısı 422713

PowerUP EngineMaxx Motor Yağ Katkısı 422713

Power up
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Mükemmel sonuç,eşsiz formülasyon... (20.11.2013)
Aracınıza ilk koyduğunuz andan itibaren mükemmel sonuçlar ortaya koyan bir yağ katığı...mükemmel motor sessizliği ile birlikte çok daha alt devirlerden (1000 devir,5. vites) itibaren motorun sarsıntısız,vuruntusuz daha çabuk ve hızlı devirlenmesini sağlıyor.mükemmel sürüş zevki ile birlikte araba altınızda yağ gibi akıyor.hiç ama hiç abartmış olayayım en önemliside durduğunuzda araba sanki hiç çalışmıyor gibi sesi çıkmıyor.ben sadece bir tüketici olarak bu küresel dünyada motor üerticisinin petrol bonkerleriyle paslaşmasından tutun da,en iyi yağ olarak bildiğiniz başlıca castrol,mobil 1 vb. yağ üreticilerinin bile böyle yüksek sıcaklık ve basınca dayanabilen ve daha uzun ömürlü yağları yapabilecek bilgi,birikim,tecrübe ve en önemlisi bir ARGEleri olmasına rağmen,paralarına daha da fazla para katmak için ürünleri üzerinde HİÇBİR KATKI MADDESİ KULLANMAYINIZ demelerini bir power up kullanıcısı olarak çok daha iyi anlıyor ve herkese şiddetle bu katkıyı kullanmalarını öneriyorum... devamını göster devamını gizle
Erkek (38) OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye Tüm Yorumlar (9)
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/26005

PowerUP EngineMaxx Motor Yağ Katkısı 422713

ÜRÜN KODU : OTM09B025

PowerUp - Kanada -Maryn International

En hassas otomobillerde dahi sorun çıKarmayacak standart çerçevesinde kalitesinden ödün vermeden üretim yapmaktadır.
Boundary Rejim yağlama prensiplerinde çalışan yeni bir Madeni Yağ Katığı olup, bünyesinde kesinlikle Teflon, Grafit, Molibden Di Sulfit, Yüksek Moleküllü Ağır Polimerler, Çinko ve Kurşun gibi ağır Metaller yoktur.

Nerelerde Kullanırım ?

Benzin,Motorin, Propan ve Doğalgaz ile çalışan tüm motorlarda güvenle kullanılabilir

Ürün Özellikleri :

EngineMaxx, dikkatle dengelenmiş, gerekli tüm özelliklere sahip eşsiz bir sınır yağlama motor yağı Katkısıdır. 200 000 lbs/inç2 gibi çok yüksek basınçlara dayanıklı ve aşınmayı azaltan koruyucu bir film tabakası oluşturmak üzere formüle edilmiştir. Motorun piston segmanları bölgesi, kam mili, turbocharger, piston çubukları ve hidrolik valf filtreleri gibi kritik önemi olan parçalarına geleneksel yağlardan çok daha üstün bir hidrodinamik yağlama koruması sağlar.
Sürtünmeyi azaltıp, aşınmayı asgariye indirerek yanma randımanında sağladığı yükselme ile motorun gücünü artırırken, yakıt tüketimini de düşürür.
Koruyucu film tabakası, ilk çalıştırma anında hemen yağlama sağladığından kuru çalıştırmaları azaltır.
Piston segmanları bölgesindeki contaları koruyarak yanma verimliliğini artırır, egzoz dumanının bulanık olmamasını sağlar.
Filtrasyon sisteminin tıkanmasına yol açabilecek iri parçacıkların oluşmasını azaltarak filitrasyonun verimli çalışmasını sağlar.
İçerdiği deterjanlar ve incelticiler tortu ve vernik oluşumunu önler.
Pas ve korozyonu engeller, bu yoldan ekipmanın ömrünü uzatır.
Piston segmanları bölgesi, kam mili (eksantrik) ve turbocharger gibi motorun kritik parçalarına sınır yağlama sağlamak üzere formüle edilmiştir.
Sürtünme ve aşınmanın azalması ile motor ömrü yedi misli uzar. Çalışma harareti düşer.
Yağ değişimi süresini uzatır.
Parça aşınmasından kaynaklanan ultrasonik gürültüleri azaltır.
EngineMaxx, dikkatle dengelenmiş, gerekli tüm özelliklere sahip eşsiz bir sınır yağlama motor yağı Katkısıdır.
200 000 lbs/inç2 gibi çok yüksek basınçlara dayanıklı ve aşınmayı azaltan koruyucu bir film tabakası oluşturmak üzere formüle edilmiştir.
Motorun piston segmanları bölgesi, kam mili, turbocharger, piston çubukları ve hidrolik valf filtreleri gibi kritik önemi olan parçalarına geleneksel yağlardan çok daha üstün bir hidrodinamik yağlama koruması sağlar.
EngineMaxx, içerdiği yüksek basınca dayanıklı katıklar sayesinde, ağır yük ve aşırı sürtünme koşullarında eşsiz bir koruma sağlar. Metalin Metale teması ile oluşan sürtünmeyi fghazaltarak harareti düşürür. Uygun yağlama yapıldığında en zor koşullarda bile mekanik arızalar azalır.
EngineMaxx, aşınmayı önleyici elemanları ile piston ve kam milinin daha iyi yağlanmasını sağlayarak ağır yükleme koşullarında bile aşınmayı kontrol altında tutar. Sürtünmeden kaynaklanan kayıpları azaltarak aşınmayı asgariye indirir.
Bunun sonucunda yanma randımanı artar ve daha yüksek motor gücü elde edilirken, çok daha az yakıt tüketilir.
Polar aşınma ve yüksek basınca Karşı koyan katıklar, motorun polar manyetik yüzeylerine doğru çekilir ve koruyucu bir yağlama ara yüzü oluşturarak iyice yapışırlar.
Sürtünme önemli ölçüde azalır ve başlatma sırasında motorun hayati parçaları korunur.
Oksidasyonu önleyici katıklar ve alkalin rezervi, yağın ayrışmasını ve asitlerin oluşmasını nötralize eder.
Temel yağlama elemanlarının güçlendirilen performansı, yağın faydalı kullanım ömrünü uzatır.
Viskozite indeksini geliştiren katıklar, geniş sıcaklık aralıklarında yağın akıcılığını ve dengesini korur.
“Contact Gamma Aşınma Testleri”, tipik bir motor yağı ile kullanıldığında Engine Maxx'ın aşınmayı önemli ölçüde azalttığını göstermektedir.
Sürtünme kayıplarındaki bu azalmanın motor ömrünü yedi misli uzattığı hesaplanmıştır.
EngineMaxx'ın bir dizel traktör motorunda yaratacağı etkileri ölçmek üzere bir dizi dinamometre ve ultrasonik gürültü testi uygulanmıştır. %3 oranında katılan EngineMaxx, beygir gücünü ve torku yükseltirken, yakıt tüketimini, parça aşınmasından kaynaklanan ultrasonik gürültüyü ve emisyonu azaltmıştır.
EngineMaxx aşınmadan kaynaklanan iri parçaların oluşumunu engelleyerek filtrasyon sisteminin tıkanmasını önler. Ayna mahruti etrafındaki ve diğer contaları koruyarak yanma randımanını artırır, egzos gazlarını azaltır.
Motor ömrünü uzatır.
Pas ve korozyonu azaltıcı katıklar, nemin olumsuz etkilerine ve yağdaki aşındırıcı Metallerin yarattığı yağ oksidasyonuna Karşı motoru korur.
İçerdiği deterjanlar ve inceltici katıklar kirletici maddelerin yerleşmesini önleyerek yaşlı motorlarda vernik oluşumuna engel olur ve sistemin temiz kalmasını sağlar.

Kullanım aralağı ?

En eski ve yıpranmış motorlarda dahi 2 yağ değişiminde mutlaka kullanılması önerilir

Nasıl Kullanırım ?

150 ML Litre kutu ,5 lt yağa kadar kapasiteli motorlara 1 kutu konması yeterlidir. (Yağ miktarının % 3üne denk gelecek şekilde ayarlama yapabilirsiniz.  
Aracınızın yağını ve filtresini değiştiriniz
Yeni yağ ile birlikte katınız
Kullanılmış-eski yağa katmayınız.
center>
Yağ Tipi Yağ Katkıları
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTM09B025
 • Üç Yıldız

  Aman aman bi fark göremedim ama özellikle yüksek km,li araçlarda kullanılabilir.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Üç Yıldız

  yaklaşık olarak 30 km kullandım ürünü arabaya koyduktan sonra bir fark göremedim eski tas eski hamam misali

  - Şanlıurfa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • İki Yıldız

  Kullanalı 1000 km.oldu şu ana kadar yakıt ve performans olarak hic bir değişiklik yok.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Araştırın. Daha kalitelisi varsa onu satın alın

  2000 model 1.4 palio aracımda yağ değişiminde kullandım. Motor yağı katkıları 10 yaş ve üzeri araçlarda kullanılması gereken bir ürün. Bu ürünü satın almadan önce çok araştırdım. Daha önceleri yeni nesil bor içeren motor yağı katkıları kullanmıştım. Powerup ı satın almadan önce markanın tarihini araştırın. Yağ değişiminde bir kullanacağınız için kaliteyi tercih etmenizi tavsiye ederim. Ben çok memnunum. Sayg.

  SÖKE - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  mükemmel ötesi power up

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • inanilmaz bir ürün

  ürünün zamaninda fuarlarda testini izlemiştim.normal madeni yaglari sentetik yag kalitesine cikartiyor. ürünün performansi inanilmaz.normal yag 5 agirliga kadar cikarken içine PowerUp koyunca 25 agirliga kadar cikabiliyor.kesinlikle araclarinizda kullanmaniz gereken bir ürün. en kaliteli yagi kullaniyor bile olsaniz ki bunlara sentetik yağlarda dahil surutunme ve asinmayi en aza indiriyor.surtunme olmadigindan dolayi motor hem daha ekonomik hemde daha performansli calisiyor ve motorunuzun parça omru uzuyor.kesinlikle tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Diğer katkılarla karıştırmayın.

  Ben dört zamanlı motosikletim de kullanıyorum çok memnunum. Bu ürün mucizevi bir şey değil, yaptığı tek şey metal yüzeylerin de süper kaygan bir film tabakası yaratmak. Yani motorunuz sorunlu ise diğer katkılar gibi yağı kalınlaştırıp vuruntuyu azaltmıyor. Motor arızası yokken kullanıp motorun doğal ömrünü uzatmak çok daha mantıklı.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (1)

 • MOTOR SESİNİ AZALTTI.

  TOYOTA COROLLAMDA BENİ RAHATSIZ EDEN MOTOR SESİNDE BELİRGİN AZALMA OLDU. TAVSİYE EDERİM.ŞİMDİLİK İYİ GİBİ,UZUN SÜREDE NE OLUR BAKACAĞIZ.DAHA ÖNCE DE BAŞKA KATKILAR KULLANMIŞTIM,BUNUN ETİKİ HEMEN BAŞLIYOR.

  - Afyon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (0)

 • Mükemmel sonuç,eşsiz formülasyon...

  Aracınıza ilk koyduğunuz andan itibaren mükemmel sonuçlar ortaya koyan bir yağ katığı...mükemmel motor sessizliği ile birlikte çok daha alt devirlerden (1000 devir,5. vites) itibaren motorun sarsıntısız,vuruntusuz daha çabuk ve hızlı devirlenmesini sağlıyor.mükemmel sürüş zevki ile birlikte araba altınızda yağ gibi akıyor.hiç ama hiç abartmış olayayım en önemliside durduğunuzda araba sanki hiç çalışmıyor gibi sesi çıkmıyor.ben sadece bir tüketici olarak bu küresel dünyada motor üerticisinin petrol bonkerleriyle paslaşmasından tutun da,en iyi yağ olarak bildiğiniz başlıca castrol,mobil 1 vb. yağ üreticilerinin bile böyle yüksek sıcaklık ve basınca dayanabilen ve daha uzun ömürlü yağları yapabilecek bilgi,birikim,tecrübe ve en önemlisi bir ARGEleri olmasına rağmen,paralarına daha da fazla para katmak için ürünleri üzerinde HİÇBİR KATKI MADDESİ KULLANMAYINIZ demelerini bir power up kullanıcısı olarak çok daha iyi anlıyor ve herkese şiddetle bu katkıyı kullanmalarını öneriyorum...

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (30) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (9)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN