Prado Portatif Balkon, Bahçe, Veranda Serası, Mini Sera Yorumları

(20 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Dört Yıldız
  (17.12.2017)

  Ürün gayet güzel. Tek şikayetim, fotoğrafta raflar beyazdı ama siyah olarak geldi.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Bir Yıldız
  (13.12.2017)

  Saksıların boş koyulunca taşıması planlanmış heralde , ayrıca sallanıyor , alt rafa ağırlık koymadan dik duracağını sanmıyorum

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Beş Yıldız
  (04.12.2017)

  Ürün gayet güzel tam aradığım bir ürün, yazın söküp saklayabilmek için çantası da gayet yeterli. Hızli ve Faturalı teslim de gayet güzel

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • çok şık
  (28.11.2017)

  ürün tam aradığım türden. fiyatına göre malzeme kalitesi güzel. tek sıkıntı kurduktan sonraki ilk rüzgarda devrildi haliyle içindeki saksılar, çelikler vs herşey heba oldu. açık balkonda veya bahçede ise mutlaka ve mutlaka sabitlenmeli.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (07.11.2017)

  Fiyat ile karşılaştırıldığında ürün fazlası ile iyi. Tek sıkıntısı eğer çiçekleriniz biraz büyük ise raflara sığmıyor. Ama çiçeklerin sığması için istediğiniz rafı çıkartabiliyorsunuz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (17.04.2017)

  Son derece kullanışlı ve hesaplı bir ürün. Fiyat / kalite oranı hayli iyi. Plastik kalitesini biraz arttırsalar cok daha iyi fiyatlara satmaları mümkün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • basarili
  (08.01.2017)

  Kurulumu cok basit 10 dakikami aldi.Balkonda kullaniyorum cok memnunum.Tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Faydalı ve Kalteli
  (18.12.2016)

  Ürün çok güzel.Kurulması sırasında biraz dikkat etmek, acele etmemek gerek. Boruların yerleştirilmesi hassasiyet istiyor. Bunun da bir sakıncası yok. Sağlamlığı çok iyi. Rafları streçle sardım, daha da sağlam oldu. Lodos da veya kuvvetli rüzgarda devrilmesi fizik kuralları ile ilgili bir şey, ürünün kalitesi ile alakalı değil. Bir şekilde sabitlenirse sorun kalmaz. Plastik ambalajı da çok güzel, istenirse yazın demonte edilip saklabilir. Fiyatıyla kıyaslandığında çok faydalı ve kaliteli bir ürün, tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Portatif
  (13.12.2016)

  Ürün fiyatına göre kullanışlı. Kış bahçesinde kullanıyorum. Rüzgar olması mümkün olmadığı için devrilme sorun olmuyor. Balkonda kullanacaklar sabitlemeyi iyi yapmalı. Soğuk havalar için alt izolasyonu yok, alttan olduğu gibi hava alıyor. Kapatıcı bir yöntem bulunmalı. Fiyat / performans gayet iyi. Alınabilir bir ürün.

  BEŞİKTAŞ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Bir Yıldız
  (27.11.2016)

  Borular diger aparatin icine sigmiyor. Yapana kadar saatlar harcadim. Lodosta yikiliverdi. Tam bir zaman ve para kaybi oldu bu urun.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (7)

 • Portatif sera.
  (22.11.2016)

  Eğer orkide gibi uzun bitkiler için kullanıyorsanız sadece 2 kat olarak ta kullanılabiliyor. Gerçekten parasının karşılığını veren güzel bir ürün. Iskeleti yaptıktan sonra naylonu geçirirken acele etmeyin zira köşelerde naylon yırtılabiliyor.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Harika
  (21.11.2016)

  Ürün hızlı bir şekilde teslim edildi teşekkür ederim. Ürünü çok beğendim, raflar gayet iyi sağlam ama içerisine yetişkin bir saksı koyarsanız tabini sıkıntı çıkarabilir, yetişkin bir saksının da bu sera da işi olmaz. Her bir rafa 32 li 2 adet viyol koyabilirsiniz, rahatlıkla tartar, her rafa 2 Numara 1.5 lt ilk saksıdan 12 adet koyabilirsiniz, bunu da rahat kaldırır. Her bir rafa 5 Numara saksı 5 ila 7 adet koyabilirisiniz. Benim size önerim rafları streç film ile kaplayın, böylece viyollerin altından kaçan toprak alt raflara saçılmaz yada en alt kısım toprak dolmaz. Ayrıca raflar daha sağlam bir hal alır ve ısıyı biraz daha hapsedersiniz. Kurulumda ise dikkatli olunmalı biraz, parçaları çok güç vermeden monte edin, naylonu geçirirken zorlamayın, naylon tam oturmuyorsa tam oturması gereken parçalar vardır, ben naylonu zorladım ve biraz dikiş yerinden yırttım ama şeffaf koli bandı ile bu sorunu hallettim. Seranın en üst kısmı yani tavan kısmında da raf oluyor, isterseniz seranızın üstüne de birşey koyabilirsiniz. Sera dolu haldeyken kolay kolay yıkılmaz, rüzgara karşı sıkıntı yaratmaz. Ben terasım da kullanıyorum o yüzden en alt kısım güneş almıyor fakat en alt kısma da kullanmadığım viyol, saksı vb şeyleri koydum.fermuar ise kaliteli ve sağlam. Daha sonra iç kısma led ekleyeceğim, iskeleti kurduğunuz yan borular buna müsait. Son olarak boruların üzeri naylon gibi birşey ile kaplı ve yuvalara takarken onlar geriye doğru geliyorlar, ilk önce bu hoşuma gitmedi ama daha sonra sanki biraz daha yuvaları sağlamlaştı bileceğini düşündüm, bunda karar sizin. Ben tavsiye ederim, hatta ikinciyi bahar da almayı düşünüyorum. Son son olarak da üretici firmaya ve hepsi burada ailesine bu güzel ürün için teşekkür ederim.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • kullanışlı
  (03.08.2016)

  üründen memnun kaldık fiyatına göre başarılı. balkonda kullanıyoruz. kışın alt tarafı izole etmek gerekebilir eğer soğuktan koruma amaçlı alıyorsanız. ben rüzgara karşı aldım

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Güzel
  (11.05.2016)

  Fiyatına göre mükemmel bir ürün tavsiye ederim diğer ürünler buna kıyasla çok pahalı ve aynı işi görmekte.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • portatif sera
  (28.04.2016)

  çok beğendim kurulumu çok kolay.umduğumdan da daha kulanışlı

  MERKEZ - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • super
  (09.04.2016)

  hizli geldi, montaj kolay, terasta kullandim; sagolun!

  - Nevşehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Fiyatına göre uygun bir ürün.
  (21.03.2016)

  Ara katlar plastik olduğundan çok ağır saksı koyamazsınız. Sera naylonunu üzerine geçirdiğinizde en üst kat sera içi olarak kullanılamıyor. Dolayısıyla, sera olarak 4 katlı olduğunu düşünün. Kurulumu çok zor değil fakat kurarken sert hareketler yapmayın, plastik katlardan birini çatlattım bu yüzden. Ben tohum ekimi yaptığım viyolleri yerleştirmek için aldım. Örtüsü çok güzel çift fermuarlı fakat şeffaf olduğundan filizlere direkt güneş ışığı geliyor, bu yüzden üzerine opak bir örtü koymak zorunda kaldım. Bir de bahçede tutacaksanız, şiddetli rüzgarda savrulmaması için birkaç yerden bağlamak gerekiyor. Bu yüzden örtüye birkaç delik açmak zorunda kaldım. Üretici bütün bunları da hesaba katarsa çok güzel bir ürün olacaktır. Bu saydıklarımla birlikte düşünüldüğünde uygun fiyatlı, kullanışlı bir ürün.

  BEYOĞLU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • kurulumu kolay
  (10.12.2015)

  genis iç hacmi var , plastik örtüsü biraz ince malzemeden yapılmış .

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Fiyatı uygun, hafif, kullanışlı, yeterince sağlam, geniş ve hoş görünümlü
  (06.05.2015)

  Ürünü 2 kişi yaklaşık 15 dakikada kurduk. Çok hafif, 1 kişi tek başına çok rahat kurup yerleştirebilir. Raflar plastik, altlarından 3 tane paralel uzun demir ile destekleniyorlar; rafların ortasında uzun metal çubuklar nedeniyle saksı koydukça ortadaki demir çubuğun olduğu kısım hafif yukarıda kalabiliyor; ama bu durum, genel duruşu pek etkilemiyor. Rafların plastiği ince ama menekşe ve benzeri çiçeklerin büyük küçük saksılarını taşıyabiliyor. Bir rafa 4 tane standart menekşe saksısı rahatlıkla sığıyor. Bana gelen plastik tabakaların 2sinin köşesinde taşıma hasar vardı, geri gönderme zahmetine girmedim, onun yerine bu raflardan birini en alta birini en üste koyarak, sorun çıkma ihtimalini en aza indirdim. Bu haliyle dahi, gayet sağlam ve şık görünüyor. Ben çok beğendim, saksılarım da toparlandı. Yukarıda belirttiğim detayları dikkatinize sunarak tavsiye ederim.

  GEBZE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Çok beğendim
  (11.12.2014)

  Küçük balkonum için böyle bir sera arıyordum.Kedimden dolayı evde çiçek yetiştiremiyorum.Piyasada bulduklarım çok büyük ve pahalı ürünlerdi.Bunu görünce aldım 2 günde teslim oldu.Bugün hemen kurdum ve saksılarımı yerleştirdim.Kurulum kolay.Hafif ve sağlam.Çok memnun kaldım.Teşekkürler...

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN