undefined'ye Premium'a geç,

avantajlarını katla!

*Daha önce Premium üyesi olmuş kullanıcılar ilk ay 1 TL kampanyasından faydalanamaz.

Kargo

Hepsipara kazancı

Randevulu teslimat

Kapında iade

Mobilya montaj hizmeti

Lastik Kapımda servisi

Şu anda

23,99 TL

Yok

24,90 TL

Ücretsiz

Ortalama 550 TL

569 TL

Premium ile

Ücretsiz

%3

Ücretsiz

Ücretsiz

%50 indirimli

%50 indirimli

Premium Kampanyaları

gunluk-kampanya-0
gunluk-kampanya-1

Premium ile her ay ortalama ne kadar tasarruf ederim?

kazanç logo

4 siparişine göre

95,96 TL

Kargo tasarrufu

kazanç logo

478 TL’lik 4 siparişine göre

57,36 TL

Hepsipara kazancı

kazanç logo

69,90 TL

değerinde BluTV hediye

kazanç logo

En az 4 Premium kampanyası ile

105,00 TL

ortalama tasarruf*

*Hepsiburada Premium kampanyaları ve iş birliği kampanyaları için ortalama indirim tutarları baz alınarak hesaplanmıştır.

Ad Banner

Sık Sorulan Sorular

Hepsiburada Premium

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Hepsiburada.com yıllardır en avantajlı alışveriş fırsatlarını kullanıcılarına sunuyor. Yenilikçi kampanyaları ve uygun fiyatlı ürün seçenekleriyle bilinen Hepsiburada dijital alışveriş denildiğinde akla gelen ilk isim. Online alışveriş deneyimini yıllardır geliştiren ve değiştiren Hepsiburada, sektöre de bu sayede yön veriyor. Hepsiburada, birçok kişiyi online alışverişin rahatlığıyla tanıştırırken, gelişen teknolojiye de her zaman ayak uyduruyor. Ürün çeşitliliği, uygun fiyat seçenekleri, avantajlı kampanyalar, sürpriz indirimler ve hızlı teslimat gibi birçok yeniliğe sahip olan Hepsiburada, bu hizmetleri her geçen gün daha da ileriye taşımak için çalışıyor. En iyi ürünlere en üst düzey müşteri memnuniyeti ile kısa sürede ulaşmanız Hepsiburada’nın sayesinde mümkün oluyor.

Teknolojik cihazlardan ev ve yaşam ürünlerine, oto aksesuarlarından girişimci kadınların emeklerine kadar birçok farklı seçeneği size sunan Hepsiburada, avantajlı seçeneklere anında ulaşmanızı sağlıyor. Birçok alternatifi bir arada rahatlıkla inceleyebileceğiniz platformu sağlayan Hepsiburada, dünyanın en ünlü markalarını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Size sunduklarını her geçen gün yenileyip bir üst noktaya taşıyan Hepsiburada avantajlı fırsatları ile biliniyor.

Değişimlerin öncüsü olan Hepsiburada şimdi de yepyeni bir hizmetle karşınızda: Hepsiburada Premium. “Hepsi burada başlar” söylemiyle bu yolda yeni bir rota belirleyen Hepsiburada, sizi sadece alışverişi değil tüm hayatınızı kapsayan bir deneyim dünyasıyla tanıştırıyor. Baştan sona yenilenen bir hizmet anlayışıyla karşınıza çıkan Hepsiburada hazırladığı bu yeni nesil dünyada ihtiyacınız olan pek çok şeye yer vermeyi amaçlıyor. Titiz bir çalışmanın sonucu olan Hepsiburada Premium hizmeti baştan sona tamamen sizin için dizayn ediliyor.

Hepsiburada Premium Nedir?

Hepsiburada Premium, Hepsiburada müşterilerine aylık abonelik ücreti ile sunulan yeni bir program. Bu program sayesinde hâlihazırda aldığınız birçok hizmeti daha da gelişmiş biçimde devam ettirmeniz mümkün hale geliyor. Sadakat programı olarak tasarlanan Hepsiburada Premium pek çok avantajla birlikte geliyor. Kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan Hepsiburada Premium hizmeti Hepsiburada ile olan bağınızı daha da güçlü hale getiriyor. Sadece site içerisinde değil gündelik yaşamınızda da size pek çok fırsat ve avantaj sunacak olan bu sistem sosyal yaşamınızdan aldığınız keyfi katlamaya yardımcı oluyor. Çeşitli kolaylıklar, avantajlar ve fırsatlarla birlikte gelen Hepsiburada Premium daima yanınızda oluyor.

Hepsiburada Premium Ne Gibi Fırsatlar Sunuyor?

Hepsiburada Premium’un sunduğu avantajlar birçok konuda işinizi kolaylaştırmayı başarıyor. Bu hizmetten faydalanmayı tercih eden kullanıcılar için birçok yenilik bulunuyor. Bu yenilikleri şu şekilde sıralamak mümkün:

1. Kargo Bedava

Hepsiburada Premium hizmetini alan kullanıcıların 25 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanıyor.

2. %3 Hepsipara Kazanımı

Hepsiburada, Market ve Hepsiburada Seyahat üzerinden yapılacak alışverişlerde %3 Hepsipara kazanılabiliyor. Kampanyanın kazanım limitleri her platforma göre değişiklik gösteriyor.

-Hepsiburada: Alt Limit 1 TL - Üst Limit 500 TL (500 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 15 TL Hepsipara kazanılabilir.)

-Hepsiburada Market: Alt Limit 1 TL - Üst Limit 200 TL (200 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 6 TL Hepsipara kazanılabilir.)

-Hepsiburada Seyahat: Alt Limit 1 TL - Üst Limit 1.000 TL (1000 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 30 TL Hepsipara kazanılabilir.)

3. %50 İndirimli Mobilya Montajı

Hepsiburada’dan en çok satın alınan ürünlerden biri olarak bilinen mobilyalar da hizmet kapsamına dâhil edilmiş durumda. Yeni hizmetten faydalanan kullanıcıların Hepsiburada üzerinden satın aldığı mobilyalar için verilen montaj hizmeti %50 indirim ile sunuluyor.

4. Lastik Kapımda Servisi

Lastik kapımda servisi de Hepsiburada Premium üyelerine avantajlı biçimlerde sunuluyor. Lastik Kapımda servisi ile lastiklerinin montajını adresinde %50 indirim sunulmaktadır. Lastik Kapımda servisi İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Manisa illerinde geçerlidir.

5. Ücretsiz Randevulu Teslimat Hizmeti

Hepsiburada’nın en fazla beğenilen hizmetlerinden biri olan randevulu teslimat da kampanya kapsamında güncellenen bir diğer hizmet olarak öne çıkıyor. Hepsiburada satıcısı tarafından satışa sunulan belirli ürünlerde geçerli olan randevulu teslimat hizmeti Premium üyelerine ücretsiz biçimde veriliyor.

6. VIP Call Center Hizmeti

Hepsiburada Premium üyesi olan kullanıcılar ihtiyaç duydukları takdirde Hepsiburada çağrı merkezine öncelikli olarak bağlanarak akıllarında kalan her türlü soruya kolayca yanıt bulabiliyor.

7. Hediye BluTV Üyeliği

Online dizi ve film platformlarının yaygınlaştığı günlerde bu hizmet de unutulmuyor. Hepsiburada Premium üyesi olan herkes üyeliği süresince hediye BluTV avantajı ile tüm içerikleri izleyebiliyor.

8. Marka İşbirliği Kampanyaları

Hepsiburada Premium üyeleri farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok markadan da indirimli biçimde faydalanabiliyor. Üyelik döngüsü boyunca birçok marka çatısı altında sunulan avantajlı tekliflerden faydalanmanız mümkün hale geliyor. Ayrıca marka havuzu düzenli olarak güncelleniyor ve marka teklifleri çeşitlilik kazanıyor.

Hepsiburada, kurulduğu günden bu güne ziyaretçilerini en iyi biçimde ağırlayarak dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünleriyle buluşturuyor. Hepsiburada Premium hizmeti de bu kaliteyi devam ettirmek ve tüm kullanıcıları bu deneyimin bir parçası haline getirmek için tasarlanan bir üyelik sistemi olarak öne çıkıyor. Giyim, mobilya, aksesuar gibi çeşitli alanlarda pek çok ürünü kullanıcılarına ulaştıran Hepsiburada, Premium üyelik sistemi sayesinde hızını ve kalitesini bir kat daha arttırmayı başarıyor. Tamamen kendinize özel olan birçok hizmetten yararlanmanıza olanak tanıyan Hepsiburada Premium sayesinde ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmeniz sağlanıyor. Online alışveriş deneyimini farklı bir noktaya taşıyan bu üyelik sistemi ile birlikte farklı bir alışveriş deneyimi de sizleri bekliyor.

Online alışveriş anında kazandığınız indirimler, avantajlı fırsatlar ve sürpriz kampanyalarla çok daha farklı bir hale gelen Hepsiburada Premium deneyimi her geçen gün geliştirilen içeriği ile de son derece keyifli. Hepsiburada’nın yanı sıra Market ve Hepsiburada Seyahat ürünlerini de kapsayan Premium hizmeti bu sayede hem evinizde yanınızda oluyor hem de seyahatlerinizi planlarken farklı fırsatlara ulaşmanızı sağlıyor. Her geçen gün daha da gelişen ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyetini en önde tutan hizmet anlayışı ve sorunsuz teslimat hedefi ile büyüyen Hepsiburada, ihtiyaçlarınızı karşılaşamada isteklerinizi her zaman ön planda tutuyor.

Hepsiburada Premium’a Geçme Vakti!

Birbirinden farklı kategorilerde yer alan zengin ürün çeşitliliği, yıllardır aldığı güvenle yoluna devam eden tedarikçileri ile kalitenin adresi olarak bilinen Hepsiburada, Premium üyelik sistemiyle sizi yeni bir deneyime ulaştırıyor. Geliştirdiği kendine ait teslimat ağıyla daima yeniliğin ve gelişimin adresi olan Hepsiburada kaliteli ürünlere konforlu bir online alışveriş deneyimi sayesinde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Hızlı ve güvenli alışveriş için tercih ettiğiniz isim Hepsiburada, uzman kadrosu sayesinde en iyi hizmeti almanız için çalışmaya devam ediyor. Uzun süreli deneyimlerinden aldığı güven ve müşteri sadakatine bir teşekkür niteliğinde olan fırsatlar ve avantajlarla tasarlanan Hepsiburada Premium, kullanışlı yapısı ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Birçok yeniliğe sadece tek bir üyelikle ulaşmanıza fırsat tanıyan Hepsiburada Premium, 7/24 yanınızda oluyor. Siz de hayatınızın her alanına entegre edilen bu yepyeni sistemi deneyimleyebilirsiniz. Bugüne kadarki en konforlu online alışveriş seçeneğine ulaşmanızı sağlayan Hepsiburada Premium üyesi olmanın vereceği ayrıcalığı hissedebilirsiniz.

Hepsiburada Premium