Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Pro Dog Individually
Pro Dog Individually Kuzu Etli & Somonlu Yetişkin Ultra Premium Köpek Maması (15KG)

Pro Dog Individually Kuzu Etli & Somonlu Yetişkin Ultra Premium Köpek Maması (15KG)

Pro Dog Individually
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483616/560000/560001/60006954/60000839

.PRO DOG INDIVIDUALLY KUZU ET Lİ & SOMONLU YETİŞKİN ULTRA PREMIUM KÖPEK MAMASI (15KG)

- Taze ve %100 doğal besin kaynaklarından oluşan özel formülü sayesinde yetişkin köpeğinizin günlük aktivitesinden doğan beslenme ihtiyacını tam ve dengeli bir şekilde karşılar.

İÇİNDEKİLER

Kuzu eti, somon eti, pirinç, somon yağı, omega 3 ve omega 6 yağ asitleri, keçi boynuzu kırığı, bira mayası, balık unu et ve kemik unu, toz haline getirilmiş selüloz, MCP (mono calcium phosphat) glucozamine ve condroitin 2000 mg / kg

Mannan Oligo Sakkaritler (MOS); petlerde bağırsak sağlığı üzerine yararlı etkileri klinik olarak kanıtlanmış prebiyotiklerdir. MOS bağırsaklarda bulunan hastalık yapıcı bakterilerin çoğalmasını ve bağırsak duvarına yapışmalarını engeller. Böylelikle ortama hakim olan yararlı bakterilerin daha etkin sindirim faaliyeti göstermesini sağlayarak sindirilebilirliği arttırır.

MOS aynı zamanda bağırsaklar üzerinden sağladığı bağışıklık etkisi ile tüm vücudun savunma sistemine destek sağlar. Betaglukanlar; vücudun savunma mekanizmasında rol oynayan antikor üretimini uyarırlar, ayrıca seçici toksin bağlayıcı özelliği ile petinizin çevreden alabileceği aflatoksinleri bağırsaklarda bağlayıp, dışkı ile atılmalarını sağlar. Yüksek aktiviteye sahip köpeklerde, eklem ve kıkırdakların korunmasında glukozamin ve konroitin sülfat koruyucu etkinliğe sahiptir. Günlük olarak glukozamin ve kondroitin sülfatın diyet ile alınması daha uzun süreli hareketliliği ve yüksek performansı destekler. Vitamin ve mineral karışımı; Vitamin A, D, E, K, C thiamine, riboflavin, pantotenik asit, piridoksin, siyanokobalamin, niasin, biyotin, folik asit, kolin, mangan, demir, çinko, organik çinko, bakır, selenyum.

UYARILAR VE ÖNERİLER

Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 1 (BİR) yıldır.

Üretim tarihi ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

Kuru ve serin ortamda paketin ağzı kapalı olarak saklanmalıdır.

Ağzı açılan paket içeriği 90 gün içerisinde tüketilmelidir.

İnsan gıdası olarak kullanılamaz.


İÇERİK

Kuzu Eti, Somon Eti, Pirinç, Buğday ve Yan Ürünleri, Hayvansal Yağ, Sofralık Ayçiçek Yağı, Kurutulmuş Pancar Posası, Arpa, Omega 3-Omega 6 Yağ Asitleri, Toz Haline Getirilmiş Selüloz, Maya Özütü (Mannan - Oligosakkarit Kaynağı), MCP (Mono Calcium Phosphat), PST (Kurutulmuş Peynir Altı Suyu).ANALİZ DEĞERLERİHam Protein % 32,00 Ham Yağ % 20,00 Nem % 10,00 Ham Kül % 8 Ham Selüloz % 2,50 Kalsiyum % 1,50 Fosfor % 0,86 Sodyum % 0,14 Vitamin A IU / Kg 30.000 Vitamin D3 IU / Kg 3000 Vitamin C mg / Kg 100 Vitamin E mg / Kg 100

Önerilen günlük kullanım miktarları, köpeğin yaşı, ırkı, hareketlilik seviyesi, fiziksel durumu ve iklim şartlarına göre ayarlanmalıdır.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön