Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Pro Plan
Pro Plan Adult Digestion Kuzu Etli & Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 14 kg

Pro Plan Adult Digestion Kuzu Etli & Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 14 kg

Pro Plan
640,68 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (17)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

640,77 TL
674,25 TL
DSACategoryId/2147483616/560000/560001/60006954/60000839

Kuzu eti, köpeklerin en sevdiği protein kaynaklarından birisidir. Aynı zamanda kuzu etinin yağ oranı, alternatif protein kaynaklarına göre kısmen daha düşüktür. Düşük yağ oranı da sindirimini daha kolay hale getirebilir. Bu sebeple hassas sindirim sistemine sahip olan köpeklere özel olan mamalarda genellikle kuzu eti kullanılır. Favori mama markaları arasında yer alan Pro Plan da Digesion serisinde kuzu etini sıklıkla tercih eder. Pro Plan Adult Digestion kuzu etli & pirinçli yetişkin köpek maması 14 kg çeşitleri, kuzu etinin yanı sıra pirinç içeriğiyle de hem lezzetli hem de yüksek lifli bir besin haline gelir. Formülü sayesinde köpeğiniz kolay sindirilebilir bir mamaya ulaşırken lezzetinin de tadını çıkarır.

Pro Plan Adult Digestion Kuzu Etli & Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 14 Kg Çeşitlerinin İçeriği

Sindirim hassasiyeti, bazı ırklarda genetik yatkınlık veya yanlış beslenme sonucu ortaya çıkabilir. Sindirim hassasiyetinde köpeğiniz favori yiyecekleri bile reddedebilir. Bu durumda beslenme programında bir değişiklik yapmanız gerekebilir. Pro Plan Adult Digestion kuzu etli & pirinçli yetişkin köpek maması, bu duruma özel olarak yüksek kaliteli ve kolay sindirilebilir bileşenlerle üretilir. Hem kuzu içeriği hem de özel seri olması nedeniyle yağ oranı da minimum seviyededir. Bu içerik de daha çok Omega-6 gibi yağlardan gelir. Omega-6, köpeğinizin tüylerinin daha parlak olmasına da katkı sağlayabilir. Bunların yanında mamanın içindeki pirinç, yüksek lif içeriği sağlar. Aynı zamanda pirinçle köpeğinizin az seviyede karbonhidrat alması da sağlanır. Karbonhidrat, günlük enerji ihtiyacını karşılayacak düzeyde olur. Tüm içerik, veteriner hekimlerin gözetiminde formülize edilmiştir. Mamayı kullanarak kaliteli içeriklerden ödün vermeden sindirim hassasiyeti olan köpeklerinizin dengeli beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikleriyle Pro Plan Adult Digestion Kuzu Etli & Pirinçli Yetişkin Köpek Mamasının Özellikleri

Yetişkin köpek grubu, 1 ile 6 yaş arasını ifade eder. Her yaş grubunun ihtiyaçları farklıdır. Pro Plan Adult Digestion kuzu etli & pirinçli yetişkin köpek maması özellikleri ile bu yaş grubundaki köpeklerin günlük enerji ihtiyacının yanı sıra protein, mineral ve vitamin ihtiyaçlarının da karşılanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda ürün 10 ile 24 kilogram arasındaki orta ırkların zorlanmadan tüketebileceği özel tanelerle üretilir. Paketinin arkasında bulunan beslenme tablosundan köpeğinizin kilosuna göre günlük tüketmesi gereken miktarı öğrenebilirsiniz. Belirlenen miktarı öğünlere bölerek beslenme programını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca mamayı aşağıdaki özelliklerinden dolayı da tercih edebilirsiniz.

  • Kuru mamanın taneleri, ev yiyeceklerinin aksine köpeklerin dişlerinde tartar ve plak oluşumunu azaltabilir.
  • Tüketim için soğutma, ısıtma veya buzdolabında saklama gerekli değildir. Köpeğinizin her öğünü için kullanıma hazırdır.
  • Muhafazası için fermuarlı paketinde ya da hava geçirmeyen bir kutuda saklamak yeterli olur.
  • Nem ve güneş almadığı sürece son kullanma tarihine kadar korunabilir. Bu durum seyahatlerde de avantaj sağlar. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu kadar mamayı yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz.
  • Kuzu ve pirinç, köpekler için lezzetli bir harman sunar. Pro Plan Adult Digestion kuzu etli & pirinçli, yiyecekler konusunda seçici davranan köpekler tarafından bile beğenilerek tüketilebilir.
  • Köpeğiniz için tutarlı bir beslenme programı oluşturmanıza yardımcı olur.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra insan yiyecekleri, köpekler için uygun olmaz. İnsan yiyeceklerindeki bileşenlerin onlara zararlı olabilme ihtimali ile birlikte bu gıdalar, onların gerekli olan vitamin, mineral ve proteinlere tek seferde ulaşması zorlaştırabilir. Pro Plan Adult Digestion kuzu etli & Pirinçli yetişkin köpek maması kullanarak, köpeğinizin her öğünde ihtiyaç duyduğu gıdayı almalarını sağlayabilirsiniz.


Nestle 1927
Dog

Purina® Pro Plan® Tam Kuru Köpek Maması ürün gamı, köpeğinizin hayır diyemeyeceği lezzet ve bilimsel uzmanlık ile formüle edilmiştir. Köpeğinizin öğünleri için seçtiğiniz lezzete göre yüksek kaliteli kuzu eti, somon veya tavuk kuru mamalarımızın bir numaralı ana içeriğidir, yapay renklendirici ve yapay tatlandırıcı içermez. Köpeğiniz Purina® Pro Plan® ile besleyici ve dengeli bir öğünün tadını çıkarır!

Dog

Köpeğinizin ırkını ve içinde bulunduğu yaş evresine uygun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz formüllerimiz sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine destek olur. Irkına ve yaşına göre seçeceğimiz mamalarımız özel olarak formüle edilmiştir. Yavru ve küçük ırk köpekleriniz için OPTISTART® formülü ile doğal bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine, yetişkin köpekler için geliştirdiğimiz OPTIBALANCE® güçlü diş, kemikler ve sağlıklı eklem oluşumunun ve sağlıklı sindirim sisteminin desteklenmesine yardımcı olur. Cilt ve vücut yapısını güçlendirmeye ve desteklemeye yönelik klinik olarak kanıtlanmış OPTIDIGEST® hassas sindirim sistemine sahip köpekler için formülündeki doğal prebiyotikler ve bütüncül besin içeriği ile köpeğinize dengeli ve optimum bir öğün sunar.

Dog

Köpeğinizin mamasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Bunlar köpeğinizin yaşı, ırkı ve kilosudur. Purina® Pro Plan® ailesi olarak her ihtiyaçtaki köpeğe uygun öğünler sunuyoruz çünkü Onlar #AiledenBiri! Detaylı bilgiler için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Cat

PRO PLAN® Small & Mini Puppy Sensitive Skin Salmon 3 Kg
Yavru Köpekler İçin Somonlu
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Somon balığı (%18), kurutulmuş somon proteini, pirinç (%16), hayvansal yağ, mısır gluten unu, mısır nişastası, soya unu, kurutulmuş soya proteini, kurutulmuş yumurta, kurutulmuş pancar küspesi, mineraller, selülöz, mısır irmiği, sakatat, soya fasulyesi yağı, balık yağı, protein kaynağı.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® Small & Mini Puppy OptiStart Chicken 3 Kg
Yavru Köpekler İçin Tavuklu
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Tavuk eti (%20), kurutulmuş kanatlı proteini, buğday, hayvansal yağ, soya unu, pirinç (%7), mısır gluten unu, kurutulmuş pancar küspesi, mısır, buğday gluten unu, mineraller, kurutulmuş yumurta, balık yağı, kurutulmuş kolostrum (%0,1).

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® Small & Mini Adult Sensitive Skin Salmon 3 Kg
Yetişkin Köpekler İçin Somonlu
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Somon balığı (%20), pirinç(%18), mısır gluten unu, kurutulmuş somon proteini, mısır, hayvansal yağ, soya unu, kurutulmuş pancar küspesi, mısır nişastası, mineraller, selülöz, soya fasülyesi yağı, mısır grizi, sakatat, maya, kurutulmuş yumurta, vitaminler, balık yağı, antioksidanlar, protein kaynağı.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® Small & Mini Adult Sensitive Digestion Lamb 3 Kg
Yetişkin Köpekler İçin Kuzu Etli
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, buğday, kuzu eti (%14), gluten, hayvansal yağ, pirinç (%4), kurutulmuş pancar küspesi, soya unu, mineraller, mısır grizi, kurutulmuş hindiba kökü,(%1, prebiyotik kaynağı), kurutulmuş yumurta, sakatat, balık yağı.

Menşei: Rusya

Cat

PRO PLAN® Small & Mini Adult OptiHealth Chicken 3 Kg
Yetişkin Köpekler İçin Tavuklu
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Tavuk eti (%20), kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, pirinç (%7), hayvansal yağ, soya unu, kurutulmuş pancar küspesi, mısır gluten unu, buğday gluten unu, mineraller, kurutulmuş yumurta, balık yağı, sakatat, maya.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® Medium Puppy Sensitive Digestion Lamb 3 Kg
Yavru Köpekler İçin Kuzu Etli
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Kuzu eti (%20), kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, pirinç, soya unu, hayvansal yağ, kurutulmuş pancar posası, sakatat, mısır proteini unu, kurutulmuş yumurta, mısır grizi, mineraller, balık yağı.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® Medium Adult Sensitive Digestion Lamb 14 Kg
Yetişkin Köpekler İçin Kuzu Etli
Tam Kuru Köpek Maması 14 Kg

İçindekiler: Kuzu eti (%19), mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır grizi, pirinç (%8), hayvansal yağ, kurutulmuş pancar küspesi, soya unu, sakatat, mısır gluteni unu, kurutulmuş yumurta, mineraller, balık yağı.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® All Size Light/ Sterilised Adult Chicken 14 Kg
Tavuklu Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Tavuk eti (%15), kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, pirinç (%9), kurutulmuş pancar küspesi, soya unu, sakatat, mısır gluten unu, mısır grizi, buğday gluten unu, mineraller, balık yağı, hayvansal yağ.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin Salmon 14 Kg
Yetişkin Köpekler İçin Somonlu
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Somon balığı (%17), pirinç (%16), mısır gluten unu, kurutulmuş somon proteini, mısır nişastası, mısır, soya unu, hayvansal yağ, mineraller, kurutulmuş pancar küspesi, selülöz, kurutulmuş yumurta, soya fasülyesi yağı, sakatat, balık yağı, protein kaynağı.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® Duo Delice Medium & Large Adult OpriBalance Beef 10 Kg
Yetişkin Köpekler İçin Sığır Etli
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Sığır eti (%17), buğday, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, hayvansal yağ, mısır grizi, buğday gluten unu, pirinç (%4), kurutulmuş pancar küspesi, mineraller, sakatat, propilenglikol, kurutulmuş yumurta, balık yağı, malt unu.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® Large Robust Adult Sensitive Digestion Lamb 14 Kg
Yetişkin Köpekler İçin Kuzu Etli
Tam Kuru Köpek Maması

İçindekiler: Kuzu eti (%19), mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, pirinç (%12), mısır grizi, kurutulmuş pancar küspesi, sakatat, mısır gluten unu, hayvansal yağ, kurutulmuş yumurta, mineraller, balık yağı, soya fasulyesi yağı.

Menşei: Rusya

Saklama
Önerisi

Ambalaj üzerinde belirtilen tarihten önce kullanılmalıdır. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

İthalatçı
Firma

Nestlé Türkiye Gıda San.A.Ş. (Büyükdere Cad. No:255 Nurol Plaza A blok Kat:6 Maslak/İSTANBUL)

Tescilli
Marka Sahibi

Société des Produits
NESTLÉ S.A.

Nestle 1927
Gramaj 14 kg
Mama Segmenti Süper Premium
Tat Kuzu, Pirinç
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu PTKZ12199895
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Trendline Dog Beef Biftekli Kuru Köpek Maması 15 Kg
Realist Dog Realist Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Yemi 15 kg
King Plus Beef Dog Biftekli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
New Dog Kuzu Etli & Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 kg
226,00 TL
176,14 TL
239,91 TL
239,99 TL
Satıcı
catcanis 9,9
AkGrup 9,3
Hepsiburada
MamaPlus 9,6
Değerlendirmeler
(1248)
(411)
(475)
(2750)
Gramaj 15 kg 15 kg 15 kg 15 kg
Tat Biftek Et Biftek Kuzu
Başa dön