Probiel
Probiel Ritech Riem 3 Google Cardboard Plastik Bluetooth Kumandalı 6" Sanal Gerçeklik Gözlüğü Siyah

Probiel Ritech Riem 3 Google Cardboard Plastik Bluetooth Kumandalı 6" Sanal Gerçeklik Gözlüğü Siyah

Probiel
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483642/371967/60005915

Probiel Ritech Riem 3 Google Cardboard Plastik Bluetooth Kumandalı 6" Sanal Gerçeklik Gözlüğü Siyah

Ritech Riem 3 Cardboard Plastik 3D AR Arttırılmış Sanal Gerçeklik Gözlüğü (3"-6")
Türkiyede''ki ilk AR Arttırılmış Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Dünyanın En Çok Tercih Edilen Plastik Sanal Gerçeklik Gözlüğü Markası
(iOS / Android işletim sistemleri ile uyumlu)

Sanal Gerçeklik Gözlüğü pazarının %40 ’ını elinde bulunduran Ritech , Tüm Riem Modelleri ile birlikte Probiel Bilişim Distribütörlüğü Güvencesiyle artık Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır.

Ritech
öncelikle müşterilerinin göz sağlığını düşünürek tüm ürünlerinde malzeme kalitesini ön planda tutarak,

uygun fiyat prensibi ile tüm ürünlerini CE Kalite Standartlarına uygun olarak üreten pazar lideri 3D Gözlük Üreticilerinden biridir.


Bluetooth Kumanda Kullanımı Hakkında

Mini Bluetooth Kumanda tüm cep telefonları ile uyumludur.

Tüm Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile sorunsuz çalışmaktadır.

Mini bluetooth kumanda fonksiyonu kullanılan cihaz ve uygulamaya göre değişiklik gösterebilmektedir.

Mini Bluetooth kumanda cep telefonunuz ile eşleşerek, IOS ve android uyumlu uygulamaları kontrol etmenizi sağlar.

Özellikle sanal gerçeklik uygulamalarında ileri, geri yön komutları, uygulama başlatma, sonlandırma, hareket ettirme, ateş etme gibi komutları yerine getirmektedir.

Tablet, Telefon, Bilgisayar, Android TV Box, Laptop gibi cihazlarda, Mini oyun kumandası, Gamepad ve Mouse imleci olarak da  Kullanılabilmektedir.

Ayrıca Selfie Fotoğraf Çekimi için de kullanılabilmektedir.Ritech Riem 3 Sanal Gerçeklik Gözlüğü Genel Özellikler:

Probiel Ritech Riem 3 cep telefonları aracılığı ile 3D Uygulama deneyimini sağlayan Probiel Ritech Riem 2’den daha da geliştirilmiş hem sanal gerçeklik (VR) hemde arttırılmış sanal gerçeklik (AR) uygulamaları ile uyumlu bir 3D gözlüktür. Daha geniş açıyla 3D film, resim ve VR oyunlarla mükemmel bir deneyimin keyfini çıkartın.

Sanal Gerçeklik Uygulamalarının dışında daha ileri Gerçeklik deneyimi sağlayan 3D AR (Augment Reality) Arttırılmış Gerçeklik desteğine sahiptir.
3D AR özelliği Akıllı telefonunuzun Kamera özelliği ile birlikte kullanılan yazılımlar için tasarlanmış bir özelliktir.

Probiel Ritech Riem 3 Arttırılmış Sanal Gerçeklik özelliğini sizlere sağlamak için özel olarak geliştirilmiş AR Penceresine sahiptir.

Probiel Ritech Riem 3 benzer Sanal Gerçeklik gözlüklerinde jiroskop tetikleyici olarak kullanılan Mıknatıs Butonlar yerine daha da gelişmiş br teknoloji olan Kapasitif Dokunmatik Manyetik Butona sahiptir.

Bu sayede daha hassas bir Sanal Gerçeklik Deneyiminin sağlanması ve Google Cardboard v2 uygulamalarına da tam uyum hedeflenmeiştir.

Sanal Gerçeklik Gözlüklerindeki en önemli sorunlardan biri olan gün ışığındaki ışık sızdırma sorunu Probiel Ritech Riem 3 model Sanal Gerçeklik Gözlüğünün özel tasarımı ile tamamen ortadan kalkmıştır.

Özellikle göz sağlığı, Hipermetrop, Miyop ve Vertigo rahatsızlığı olanlarında bu deneyimi en iyi seviyede yaşayabilmeleri amacıyla 58,30 mm Çapında Akrilik Asferik Lens kullanılmıştır.

Tüm Probiel Ritech markalı ürünlerde olduğu gibi, Riem 3 Model Sanal Gerçeklik Gözlüğü, öncelikle insan sağlığını da ön planda tutan bu kaliteli tasarım ile CE Kalite Sertifilkasına da sahip bir kaç Sanal Gerçeklik Gözlüğünden Biridir.

Ritech Riem 3 cep telefonları aracılığı ile 3D Uygulama deneyimini sağlayan sanal gerçeklik gözlüğüdür. 3D film, resim ve oyunlarla mükemmel bir deneyimin keyfini çıkarın.

3D sanal gerçeklik ile telefonunuzdan 3D video izleyip, 3D oyun oynayabilirsiniz.

Ürüne akıllı telefonunuzu koyun ve sonra sadece televizyon izliyor gibi video izleyin, oyun oynayın

Tüm Probiel Ritech Riem Ürünleri şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Kişiye özel olarak, cep telefonu ile objektif arasındaki mesafe ayarlanabilir.

iOS / Android işletim sistemleri ile uyumlu 3.5”-6” inç ekran akıllı cep telefonları ile uyumlu

3D sinema için telefonunuzu cihaza yerleştirin ve 3D dünyasının keyfini çıkarın

Rahat ve elastik kafa bandı, süper sünger yüz koruyucusu ve tasarımı ile konforlu bir kullanım sağlar.

Telefonların yaydığı ısıyı en ideal şekilde dağıtabilecek hava çıkışlarına sahiptir.

Telefonunuzu gözlüğün vakumlu haznesine yerleştirdikten sonra Kafa Bandı ile birlikte gözlüğünüzü taktığınız andan itibaren kendinizi 3 Boyutlu bir uygulamanın içinde buluyorsunuz.

Özellikle Virtual Reality Cinema özelliği ile kendi telefonunuza kayıtlı tüm 3D film ve videoları tıpkı bir sinemadaymışsınız gibi izleyebiliyorsunuz. Çok eğlenceli ve sıra dışı bir sanal gerçeklik deneyimi..

Teknolojiyi eğlenceli hale getiren ve telefonunuzu daha fonksiyonel kullanabilmenizi sağlayan bu cihaza sizde sahip olabilirsiniz.

Dünyanın en çok tercih edilen Probiel Ritech 3D Sanal Gerçekllik Gözlükleri ile mobil video keyfini  sizde yaşayın

İnsan Sağlığı Açısından Probiel Ritech Ürünlerinin Avantajları:

Tüm Probiel Ritech Ürünleri İnsan Sağlığı düşünülerek yüksek kalite malzeme kullanılarak CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Miyop, Hipermetrop ve Vertigo rahatsızlıklarına sahip kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş FOV tipi Akrilik Asferik Lensler Kullanılmıştır.

Göz kusurlu Kullanıcılar düşünülerek, gözlükleriyle birlikte kullanabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.

Birçok sanal gerçeklik gözlüğünde karşılaşılan bulanık görüntü ve dolayısıyla göz yorgunluğu sorununun temel sebebi net görüntünün alınamamasıdır. Bu sorun mercek kalitesinin düşük olması ve mercek ayarı bulunmayan sanal gerçeklik gözlüklerinin uzun sure kullanımından kaynaklanmaktadır.

İnsan sağlığı için lens ayarı yapılabilen sanal gerçeklik gözlüklerinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Tüm Probiel Ritech Riem Sanal Gerçeklik Gözlükleri en net görüntüyü almak ve göz sağlığının korunması için yüksek kalite akrilik asferik ayarlanabilir lenslere sahiptir.


 
Ritech Riem 3 ile Gelen Yenilikler:  
1.       Objektif parametrelerinde yapılan iyileştirmelerle telefonun sanal görüntülerdeki görüşü daha geniş olacak şekilde dizayn edilmiştir, Bu yenilikçi tasarım gözdeki vertigo hissini de  ortadan kaldıracaktır. (picture 1)  
 
2.       Daha geniş açılı optik lensler kullanılarak Samsung Note 4 ve Iphone 6 Plus gibi daha büyük boyutlu telefonların da rahatlıkla kullanılabilmesi sağlanmıştır.  
3.       Telefonun kamerası da kullanılarak oluşturulan arttırılmış sanal gerçeklik (Augment Virtual Reality) (AR) uygulamalarının kullanılabilmesi için, AR kapağı eklenmiştir. Kamerasının denk geldiği bölüm çıkartılabilecek şekile dizayn edilmiştir. Bu sayede Arttırılmış Sanal Gerçeklik (AR App) uygulamaları için mükemmel bir uyum sağlanmıştır.  
4.       Mıknatıs kotrolörü yerine kapasitif dokunmatik düğme kullanılmış böylece daha kararlı ve hassas  çalışan bir kontrol sağlanmıştır. (picture 2)  
5.       Alınlık ve daha geniş baş bandı eklenmiştir. Yüksek kaliteli yeni yumuşak süngerler kullanılmıştır. Böylece alın ve yanaktaki temastan kaynaklanan basınç en aza indirilerek kullanıcıların daha da rahat etmesi sağlanmıştır. 
 
Kapasitif Dokunmatik Buton:
Kapastif dounma düğmesi insan parmağının ekrana dokunması işlevini yerine getirmektedir. Bu işlev Google Cardboard v2 uygulamalarının tamamında kullanılmaktadır. Google Cardboard v2 işlevlerinin tamamı Probiel Ritech Riem 3 tarafından da desteklenmektedir. (picture 14)
 
Kapasitif parametreler her telefonda aynı hassasiyette olabilir. Eğer kapasitif dokunuş hassasiyeti yeterli değilse daha iyi bir hassasiyet için daha düğmeye daha sert bir şekilde basınız.
 

Arttırılmış Sanal Gerçeklik Penceresi:

“AR” “Augment Reality” kelimesinin kısaltması olup arttırılmış sanal gerçelik anlamında kullanılmaktadır. AR uygulamaların kullanılabilmesi için telefondaki kamera özelliğine de ihtiyaç vardır. AR uygulamaları kullanabilmek için AR kapağını çıkartıp uygulamayı çalıştırmanız yeterlidir. (picture 15)
 


Kurulum ve Ayar:
Probiel Ritech Riem 3 Sanal Gerçeklik gözlüğünü resim 6 ve resim 7 de gösterildiği şekilde başınıza yerleştirin ve sizing için en rahat pozisyona göre oturarak ayarlayın.
 


Telefonun Ayarlanması
:
Telefonunuzun arkası düzgünse telefonunuzu ortalayarak  vantuzlara  yerleştirin. 
Telefonunuzun arkası düzgün değilse telefonun ön yüzünü Probiel Ritech Riem 3’ün süngerlerine doğru yaslayın ve ortalayın, (picture 9)
Telefonu her yönden ortaladıktan sonra kapağı kapatın. 
 d.       Kapağı kapatmadan önce 3D videonun düzgün bir şekilde görüntüleniyor olduğundan emin olun (picture 12)  
 
Optik eksen kayma denetimini ayarlama:
İki lensin optik eksenleri arasındaki mesafe ne kadar büyükse, telefon ekranı da teorik olarak büyüyecektir. Bu durumda eksen mesafesi, optik eksen kontrolörü kaydırılarak değiştirilebilir. Ekran boyutu ve eksen mesafeleri arasındaki ilişki yukarıda gösterilmiştir: 

 
 
Uyumlu Telefon Ölçüleri:

Ritech Riem 3 3.5”-6,0” ekrana sahip tüm telefon modelleri ile uyumludur.

Kullanılacak telefonun uzunluğu en fazla 16.0 cm, genişliği ise en fazla 9.0 cm olmalıdır.

 Sanal Gerçeklik Gözlüklerinin Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar:

Kullanmadan once ekranın temiz olmasına dikkat edilmelidir.
Telefonu kapağa yerleştirdikten sonra vantuzlar üzerine güvenli bir şekilde oturtulmalıdır.
Bulanık görüntü ve göz yorgunluğu oluşmaması için en net görüntüyü almak gerekir.Bunun için lens ayarı yapılabilen Sanal Gerçeklik gözlüklerinin tercih edilmesi gerekmektedir.
En iyi görüntü için telefonun kapağa ortalanması yani kenarların telefona parallel olması ve lens ayarının yapılması gerekir.

  
3D Uygulama İçerikleri:
  Bu ürün 3D filim, 360° Video ve AR ve VR Oyun içerikleri ile çalışır.

Uygulama Yükleme Merkezi:
Android ve IOS uyumlu uygulamaları aşağıdaki QR barkodu okutarak indirebilirsiniz.
           
Sanal Gerçeklik Gözlüğü6" Google Cardboard Plastik Bluetooth Kumandalı Probiel Ritech Riem 3 Siyah riem 3
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu EVBIELRIEM3BLT
Probiel Ritech Riem 3 Google Cardboard Plastik Bluetooth Kumandalı 6" Sanal Gerçeklik Gözlüğü Siyah Yorumları
Tüm yorumları gör (6)
 • Sanal Gerçeklik Dünyasına Giriş İçin Ritech Mükemmel Bir Tercih.

  Ritech Sanal Gerçeklik Gözlüklerini uzun zamandır biliyordum. fakat herhangi bir satan firmaya rastlamamıştım. Türkiye'de bir distribütörünün olması diğer sanal gerçeklik gözlüklerinde yaşadığımız teknik destek eksikliğini ortadan kaldırıyor ve ürünün arkasında ciddi bir kurumun olduğunu görmek bizlere çok büyük bir güven veriyor. Bu ürün birçok sanal gerçeklik gözlüğünün aksine Manyetik Dokunmatik bir tetikliyiciye sahip. ayrıca Arttırılmış Sanal Gerçeklik desteği ile benzer segmentteki ürünlerden çok daha kaliteli ve kullanışlı. hem Ritech 2 hem de Ritech 3 ABS plastik malzeme kalitesiyle bizlere çok ucuz bir sanal gerçeklik deneyimi sundu. Bu ürünün satışında bizleri kaliteli ürün ve mağazalarla buluşturan hepsiburada ve ekibine çok teşekkür ederim. harika bir alış veriş oldu.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Bu urun

  Urun gorunuldugu gibi ama gozleri cok yoruyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • fena değil

  beklediğim kadar kaliteli bir ürün çıkmadı.ön kapaktaki telefon kamerası için çıkarılabilir olan kısım çok hassas ve telefon yerleştirdiğimizde kapattığımız hazne kilidi de çok hassas.ürün özellik olarak iyi fakat malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilirdi.çok dikkatli kullanmanız gerekiyor

  KOCASİNAN - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • kafaya tam uyumlu

  kaliteli ürün mercekler gayet başarılı ışık almıyor sadece burun kısmında hafif var oda sorun olmuyor gözlük takan arkadaşlar için 10 numara hiç rahatsız etmiyor alınabilir bir ürün

  - Karaman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • on numara bes yildiz

  on numara bes yildiz. tavsiye ederim orijinal google cardboard.

  PENDİK - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • Orjinal Ritech 3 ve Distributor Garantili

  Urun orjinal Ritech 3 ve Distributor garantili. tum sanal gerceklik uygulamalariyla uyumlu ve sorunsuz olarak calisiyor. Ozellikle kamerali uygulamalarla arttirilmis sanal gerceklige adim atiyorsunuz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (6)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN