Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Promate
Promate Frostbase Laptop Soğutucu Altlık 17 inç Oyuncular İçin Çift USB Güçlü Sessiz Fan LED Işık

Promate Frostbase Laptop Soğutucu Altlık 17 inç Oyuncular İçin Çift USB Güçlü Sessiz Fan LED Işık

Promate
699,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/42/115714/106859
Promate Frostbase Laptop Soğutucu Altlık 17 inç Oyuncular İçin Çift USB Güçlü Sessiz Fan LED Işık


FrostBase ile oyun oynar veya başka bir iş yaparken dizüstü bilgisayarınızın performansını kontrolunuz altında tutabileceksiniz. Bu akıllı soğutma özellikli dizüstü bilgisayar standı, hangi işlemlerin gerçekleştiğine bakılmaksızın dizüstü bilgisayarınızı serin tutabilen güçlü bir fana sahiptir. 7 seviyede yükseklik ayarlama seçeneği ile FrostBase, uzun süreli kullanım için en iyi görüş açısını sunar. Aydınlatıcı LED ışıkları dekora katkıda bulunur ve çoğu oyuncunun aradığı oyun atmosferini tamamlar. Sağlam, benzersiz yapı, 17”ye kadar dizüstü bilgisayarlarla uyumlu iken kullanıcılara ekstra alan sunar.

Özellikler

Ergonomik Konforlu Soğutma Pedi:
Promate FrostBase dizüstü bilgisayarınızın mükemmel  tamamlayıcısı olacaktır. Fanlı tasarımı siz çalışırken dizüstü bilgisayarınızı serin tutmanın mükemmel bir yoludur. Dizüstü bilgisayarınızı standın üzerine koyun, USB-a adaptörünü takın... Bilgisayarınızın çalışmasından doğacak ısı,  birkaç saniye içinde dağılacaktır.

Süper Sessiz Soğutma:
Bu oyun dizüstü bilgisayar standı, dizüstü bilgisayarınızı aşırı ısınmaya karşı korurken  aynı zamanda gürültüsüz performans sağlayan güçlü bir fana sahiptir. Fanın hava akışı, çalışma sırasında çok sessiz kalırken dizüstü bilgisayara serin hava sağlar.

Oyuncular için tasarlanmıştır:
Doğru ve uygun görüntüleme ve yazma açısına sahip olabilmek, uzun bir çatışma oyunu  sırasında tamamen rahat olma veya oluşabilecek  ağrılar nedeniyle eğilmek, bükülmek  zorunda kalmak arasındaki farkı anlatır. Yedi seviyede yükseklik ayarı ile en iyi görüş açısını sağlayabilir  ve göz ve bilekleriniz için gerilimi azaltırsınız.  Sevdiğiniz oyunları güvenilir bir soğutma ile oynayıp  dizüstü bilgisayarınızı mümkün olan en iyi performans sınırında kullanarak  herhangi bir performans kaybı konusunda endişelenmeden zirveye çıkabilirsiniz.

Canlı RGB LED Işık:
Soğutma standı, hem etrafındaki alanı hem de dizüstü bilgisayarın kendisini sunduğu farklı renk geçişleriyle gökkuşağı ortam ışığı sağlayarak fanın etrafında renkli RGB ışıklarıyla süsler.

Güçlü 1000 RPM Fan:
Oyun oynarken dizüstü bilgisayarınızı serin tutma işlemi, dakikada 1000 devir seviyesindeki yükseklikte çalışan güçlü bir tek fanla sağlanmaktadır.. Bu tasarım, çok fanlı bir kurulum yerine dizüstü bilgisayarınızın tüm bölümlerine dengeli bir hava akışı dağılımı sağlar.
İdeal görüntüleme ve yazma açısı:
Benzersiz bir  tasarıma sahip bu stand, görüş açınızı ayarlamanıza ve göz seviyeniz için mükemmel bir eşleşmeyi sağlamaya yönelik 7 farklı yükseklik ayarı ile yazma deneyiminizi geliştirmenize olanak tanır.

Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için dahili Stand:
Çok fonksiyonlu tasarımı ile bu satandı, Dizüstü Bilgisayar standı, Tablet standı ve akıllı telefon standı olarak kullanılabilirsiniz. Bu stand, cihazınızın şık hatlarını vurgulayan çok işlevli bir dizüstü bilgisayar soğutma standı tasarımı ile telefonunuzu ve tabletinizi rahat ettirip, dinlendirmenin şık bir yolunu size sunmaktadır.

Çift  USB bağlantı noktası:
USB bağlantı noktasının kullanımından mahrum kalmamanız için, bu soğutma pedi, akıllı telefonunuzu, klavyenizi ve diğer USB cihazlarınızı bağlayabileceğiniz  iki bağlantı noktasıyla, diğer bağlantı noktasının şarj pedine güç sağlamasına olanak verir.

Bir laptop standından daha fazlası: 
Şık tasarımı, farklı aksesuarlarınızı muhafaza için soğutma pedi altında ek bir aksesuar saklama alanı ve  telefonunuzu eller serbest şekilde kullanım için imkan sağlar.

7 Seviyede ayarlanabilir yükseklik:
7 farklı yüksekliğe kadar kullanımınıza uygun ayar yapabilme fonksiyonuna sahip olması, görüntüleme ve yazma deneyiminizi kendinize özel kurulumunuzla yapabilmenizi sağlar.. Bu tasarım aynı zamanda hiç bir rahatsızlık duymadan duruşunuz ve sırtınız için daha ergonomik bir pozisyonlama yapabilmenizi de sağlar.

Konfor ve taşınabilirliğe uygun yapı:
Dizüstü bilgisayar soğutma standını çok rahat bir şekilde ve dengeli olarak hemen hemen her yüzeye, hatta kucağınıza dahi koyabilirsiniz . Yanısıra,  taşınabilirlik kolaylığı  göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Bu soğutma pedini gittiğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz.

Kaymaz kauçuk kavrama:
FrostBase,  soğutma standının ve yükseklik ayar ayaklarının altında kauçuk ayaklarla donatılmıştır. Bu tasarım, dizüstü bilgisayarınızı (laptopunuzu) bu dizüstü bilgisayar soğutma standını yerleştirmeyi seçtiğiniz herhangi bir yüzeyde güvenli bir şekilde tutmak için sağlam bir altyapı sağlar.

17” Laptoplara (dizüstü bilgisayarlara)kadar destekler:
Bu soğutma pedi 17” dizüstü bilgisayarlara kadar desteklediğinden, en hantal dizüstü bilgisayarlarla bile her yerde oyunlarınızı oynayın. Kaymaz yüzey stabiliteyi korurken küçük ve büyük dizüstü bilgisayarlar için etkileyici soğutmayı da  sağlar.

USB TAK&ÇALIŞTIR kolaylığı:
Kesinlikle hiçbir sürücü gerektirmeyen FrostBase, dizüstü bilgisayarınız için yeterli soğutma sağlar ve harici güç kaynakları ile daha fazla uğraşmadan tek bir USB bağlantısından ihtiyaç duyduğu tüm gücü alır.

Apple Uyumluluk Evet
Ekran Boyut Aralığı 10 inç - 17 inç
Ekran Boyutu 17,3 inç
Fan Adedi 1
Kasa Malzemesi Plastik
USB Bağlantısı 2
Uyumluluk Universal
Voltaj (V) 5 V
Yükseklik Ayarı Çok Kademeli
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000ZJO93
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön